Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogrzeb wojownika
Autor Wiadomość
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 44 razy w 38 postach
RE: Pogrzeb wojownika
Ciekawe, ale jak to sama robisz ten pogrzeb wojownika? Widziałam program gdzie ludzie z depresją, myślami samobójczymi uczestniczyli w takich pogrzebach wojowników. Oczywiście pod nadzorem drugiej osoby. Sama z chęcią bym czegoś takiego doświadczyła.

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
29-09-2020, 22:43
Znajdź Posty Reply
maguska Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 5 razy w 2 postach
(29-09-2020, 22:43)Nightmare napisał(a): Ciekawe, ale jak to sama robisz ten pogrzeb wojownika? Widziałam program gdzie ludzie z depresją, myślami samobójczymi uczestniczyli w takich pogrzebach wojowników. Oczywiście pod nadzorem drugiej osoby. Sama z chęcią bym czegoś takiego doświadczyła.

Od sprawy technicznej, kopiesz sobie grób, taki dosyć głęboki, obok dziurę(wentylator), na krawędzie u góry nakłada się grube patyki,z jednej strony zostawia się dziurę na wejście, na to narzuca prześcieradło. Potem się wchodzi a ktoś uzupełnia patyki nad głową/stopami i przysypuje wszystko Ziemią. Myślę, że przy bardzo głębokiej depresji jest to bardzo fajna forma terapii. U mnie tak było. Uśmiech Oo Jaki program?
29-09-2020, 23:41
Znajdź Posty Reply
Nightmare Offline
Poszukująca Prawdy

Liczba postów: 278
Reputacja: 3
Podziękowania: 74
Podziękowano 44 razy w 38 postach
Brzmi to strasznie. W programie ludzie wchodzili chyba do trumien. Nie wiem w tv leciało, ale nie wiem jak się nazywało bo widziałam kawałek z babcią, która przełączyła, uznając to za jakieś nienormalne. To była jakaś terapia. To było gdzieś na wschodzie. Tam chyba Chiny, Japonia czy Korea. Oni chyba mają wysoki współczynnikik samobójstw. Niestety nie pamiętam, naprawdę.

Wspaniały Smoczy Duchu we mnie
Potężne Smoki oddaje wam cześć!
30-09-2020, 10:51
Znajdź Posty Reply
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 272
Reputacja: 9
Podziękowania: 185
Podziękowano 113 razy w 77 postach
Zakopanie w ziemi daje kilka rzeczy. Po pierwsze ziemia oczyszcza. Po drugie ziemia to olbrzymia energia i można nią się nasycić nawet mimochodem. Po trzecie o wiele łatwiej medytować, zwłaszcza jak uwzględni się poprzednie dwa.
Przebywanie w jaskini też może dać podobny efekt, ale jaskinie mają różną energię i tu trzeba znaleźć odpowiednią. Tak samo lepiej nie zakopywać się w miejscu zbrodni, bitwy itp.
--
Wystarczy być sobą.
30-09-2020, 15:14
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB