Znaczenie kart klasycznych- Karo
Autor Wiadomość
Pulgum Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Znaczenie kart klasycznych- Karo
Znaczenie poszczególnych kart karo:


As Karo
W pozycji prostej:
Informacje, wiadomości, listy, e-maile, sms-y. Ważna wiadomość, rozmowa, zdane egzaminy lub obrona dyplomu. Papiery wartościowe, testament, umowy, koncesje. Założenie firmy, sukces finansowy. To miesiąc porozumiewania się.
W pozycji odwróconej:
Zła wiadomość. Zerwanie kontraktu, nie zdany egzamin, strata finansowa. Przerwanie nauki brzydki język, niska inteligencja. Zadłużenie hipoteczne. Korupcja, łapówki.


Król Karo
W pozycji prostej:
Żonaty, jasnowłosy, Wiek 40 – 60 lat.
Krewny, dobry przyjaciel, amant, opiekun duchowy, altruista, artysta. Osoba mundurowa, duży autorytet. zmysł do interesów. Zamożny. Mężczyzna z rodziny bliski przyjaciel, ktoś życzliwy.
W pozycji odwróconej:
Uparty, skryty, wyrachowany. Niewierny mąż, kochanek lub nielojalny przyjaciel albo partner. Skorumpowany urzędnik, utracjusz, lizus, opozycjonista, niebezpieczny przeciwnik. Zły Duch. Odwrócony Król Karo zapowiada problemy jakie mogą się pojawić z jego obecnością.


Dama Karo
W pozycji prostej:
Zamężna, jasnowłosa, wiek 30 – 40. Godna zaufania. Żona, krewna, przyjaciółka. Symbol nadziei. Opiekunka duchowa. Lubi bogactwo, piękno i wygodę. Przynosi dobre wiadomości.
W pozycji odwróconej:
Lubi flirty, trójkąty małżeńskie, blichtr i przepych. Gadatliwa, złośliwa, pazerna. zmienna, obłudna, egoistka. rozrzutna, ale skąpa dla innych. Niski poziom wiedzy i kultury.


Walet Karo
W pozycji prostej:
Kawaler, wiek do 35 lat. Starsze dziecko. Uczciwy kochanek, wierny przyjaciel. Symbol sukcesu, słonecznej drogi i spełnienia marzeń. Szansa dla domu. Młody mężczyzna, starszy syn. Sprawy bytowe stawia nad uczucia.
W pozycji odwróconej:
Niestały w uczuciach, lubi flirty bez zobowiązań. Brak sukcesów i zahamowań w biznesie. Nie można mu ufać, ambitny egoista i materialista. Zdradza i kłamie.


10 Karo
W pozycji prostej:
Pieniądze, gotówka, dar, sukces w interesach, spadek.Wpływy ,obroty, premia,nagroda, duży dochód.Spełnienie marzeń, stworzenie czegoś stałego, co będzie trwałe i da zadowolenie i satysfakcję. Ta karta jest nośnikiem energii sukcesu i powodzenia. Dobrze zapowiadające się sprawy w biznesie. Rozmowa, która przyniesie korzystna propozycję lub podpisanie umowy. Umiejętność posługiwania się narzędziem mowy, piękny język. Nowy przypływ gotówki.Otoczona kartami czerwonymi - kwitnący interes,dobre wieści, spełnienie planów. Czarnymi- miej oczy wkoło głowy, uszy jak radary a wszystko będzie dobrze.
W pozycji odwróconej:
Zachwianie równowagi finansowej. Nagrody nie będzie. Mniejsza podwyżka, mniejsze wpływy. Pieniądze na które czekasz, spóźnią się. Straty wiszą w powietrzu- nie ryzykuj, bo stracisz. Nie podejmuj pochopnie decyzji.Patrz na ręce wspólnikom, sprawdzaj faktury i umowy.Nie podpisuj dokumentów zanim nie zapoznasz się z treścią. Otoczona kartami czerwonymi- możesz to zmienić, czarnymi- wyrok zapadł.


9 Karo
W pozycji prostej:
Spokój nic się nie dzieje, jest dobrze. Zyski, dochody wpływają w terminie. Otrzymasz nieduże pieniądze lub prezent albo premię.Ta karta wróży spokój i pomyślność.Kierowanie się honorem i uczciwością opłaca się.Zostaniesz doceniony i nagrodzony. Zawiadomienie urzędowe, list rozmowa. Spóźnione pieniądze nadejdą w niedługim czasie.
W pozycji odwróconej:
Brak sukcesów. Pech materialny, zachwianie stabilizacji. Strata małych pieniędzy. Wydatek na prezent. Popadniesz w długi z powodu wcześniejszych zobowiązań. Bezmyślność i zarozumialstwo spowoduje niekorzystny obrót spraw. Mów mniej i na temat.


8 Karo
W pozycji prostej:
Pieniądze. Majątek ruchomy. Nagroda. Powodzenie w handlu. Dobra inwestycja. Uznanie w pracy. Awans. Ważna rozmowa. Poprawa losu. Powiększenie majątku. Karta symbolizuje gotówkę, którą dysponujemy, zapowiada najczęściej nabywanie nowych rzeczy. Radość z dzieci. Perfekcja w działaniu, sukces finansowy. Spadek. Przy określaniu miejsca wskazuje na małe miasteczko oraz na sklepy, targowiska, hurtownie.
W pozycji odwróconej:
Zmiany na gorsze. Zły kontrakt. Niekorzystne inwestycje w mienie ruchome. Pogorszenie w sprawach materialnych. Nieprzewidziane wydatki, popadnięcie w długi. Kłopoty z dziećmi Przykra rozmowa.


7 Karo
W pozycji prostej:
Siódemka karo jest kartą powodzenia w handlu i zmiennych interesach pieniężnych ,Zmiana posady na inną, korzystniejszą i lepiej płatną, albo powiększenie własnej działalności,otrzymanie wiadomości z propozycją objęcia posady lub innego stanowiska.
W pozycji odwróconej:
Złość. Nagłe impulsywne reakcje, niezadowolenie, gwałtowne uczucia. Napięte stosunki w rodzinie, brak porozumienia z najbliższymi.


6 Karo
W pozycji prostej:
Rozsądne gromadzenie i tworzenie piękna. Zakup dzieł sztuki. Kontakty z ludźmi sztuki, kultury i biznesu. Wspieranie młodych talentów. Działalność charytatywna. Dbałość o rodzinę. Stabilizacja majątkowa. Wygoda, komfort i bogactwo.
W pozycji odwróconej:
Błędne decyzje. Złe inwestycje. Nieuczciwi kontrahenci. Straty. Kłopoty z długami. Podział majątku: testament, rozwód, separacja. Popadanie w ruinę. Źli doradcy. Lekkomyślność w dobieraniu towarzystwa.


5 Karo
W pozycji prostej:
Wygrana na loterii. Spłata długu i zobowiązań – alimentów. Dobre kontakty otoczeniem. Oferta pracy sezonowej. Awans. Pomyślność, wzrost dobrobytu. Uzdolnienia do handlu i biznesu w ogóle.
W pozycji odwróconej:
Złe decyzje. Straty. Bankructwo. Utrata pracy. Kredyt bez pokrycia. Złe doradztwo. Nieuczciwi partnerzy. Niezdany egzamin. Przerwanie nauki. Trudne decyzje i rozmowy.


4 Karo
W pozycji prostej:
Karta cudów i szczęśliwych zdarzeń. Nagroda za dokonania naukowe. Niespodziewany napływ gotówki, wygrana. Drogie prezenty. Zdany egzamin. Dochodowa praca. Sukces zawodowy. Gromadzenie dóbr i dobre inwestycje.
W pozycji odwróconej:
Kłopoty z bankiem. Dług hipoteczny. Przegrana w grach hazardowych. Niedbałość o rodzinę. Skąpstwo, pazerność. Życie na cudzy koszt. Kłopoty w pracy. Straty, porażki finansowe i zawodowe.


3 Karo
W pozycji prostej:
Nauka. Obrona pracy, zdany egzamin. Dodatkowe pieniądze. Nowe kontrakty. Intercyza przedmałżeńska. Sukces zawodowy w kolektywie. Partnerstwo ekonomiczne. Wiadomość urzędowa dotycząca ważnych dokumentów. Spotkania towarzyskie.
W pozycji odwróconej:
Trudności bytowe i finansowe. Kłopoty w pracy. Brak uznania w kolektywie. Błędne decyzje, arogancja i nadmiar ambicji – źle służą rodzinie. Kłopoty urzędowe dotyczące dokumentów. Rezygnacja ze spadku.


2 Karo
W pozycji prostej:
Sukces oparty na współpracy w partnerstwie. Założenie spółki. Małżeństwo ekonomiczne. Atrakcyjna oferta na dobry biznes.
W pozycji odwróconej:
Brak stabilizacji finansowej. Bogactwo niszczy rodzinę. Straty z powodu kłótni i braku tolerancji. Przykre rozmowy.


Źródło: Książka "Karty Klasyczne Proste i Skuteczne" Helena Żuk
23-01-2016, 12:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB