Znaczenie kart klasycznych- Trefl
Autor Wiadomość
Pulgum Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Znaczenie kart klasycznych- Trefl
Znaczenie poszczególnych treflów:


As Trefl
W pozycji prostej:
Niespodzianka. Nagłe niespodziewane zdarzenie dobre lub złe (wszystko zależy od kart sąsiednich). Niestabilność, ktoś lubiący częste zmiany w życiu. Wiadomość.Otwarcie drogi do celu. Upór i realizm. Nowe pomysły.
W pozycji odwróconej:
Bardzo złowrogi. Zapowiada ciężkie przeżycia, a nawet śmierć. Zły wyrok losu. Nieuleczalna choroba. Utrata zdrowia, pracy, stabilności, majątku. Niekorzystna odpowiedź w sprawie o która pytamy.


Król Trefl
W pozycji prostej:
Żonaty, wiek do 40 – 60 lat. Ojciec, mąż, przyjaciel, przełożony. Szatyn. Szlachetny, sprawiedliwy, energiczny, pracowity. Ważny urząd, duży autorytet, dowódca, partner. Karta pracy. Siła przebicia.
W pozycji odwróconej:
Zgorzkniały i niesprawiedliwy ojciec, przełożony, urzędnik. Chory człowiek. Pracoholik z przerostem ambicji. Nadużywa władzy. Kłopoty w pracy lub jej utrata. Przykre kontakty z władzą lub przełożonymi.


Dama Trefl
W pozycji prostej:
Wiek 40-60 lat. Matka, siostra, przyjaciółka. Przełożona, partnerka w biznesie. Wykształcona, życzliwa, lecz gadatliwa. Praktyczna, inteligentna, pomysłowa. Lubi pomagać innym. Dodatkowa praca.
W pozycji odwróconej:
Kłótliwa, zazdrosna i uparta. Niesprawiedliwa przełożona. Lubi plotkować i manipulować ludźmi. Nie stroni od flirtów. Nie można jej ufać. Kłopoty lub utrata dodatkowej pracy.


Walet Trefl
W pozycji prostej:
Wiek do 40 lat. Syn, brat, przyjaciel, solidny, godny zaufania partner. Odpowiedzialny żołnierz, urzędnik, pracownik, przełożony. Zapowiada karierę, sukces i szansę na przyszłość.
W pozycji odwróconej:
Dla kariery poświęci wszystko. Utrata szansy na przyszłość. Kłopoty z realizacją planów. Pracoholizm, przerost ambicji, pycha i mała wiedza zniweczą nadzieję na szczęśliwe życie.


10 Trefl
W pozycji prostej:
Spadek sił witalnych. Krótka choroba, zaburzenia psychiczne. Wzmożona nerwowość, zmartwienia, kłopoty. Intrygi i nieprzyjemne wydarzenia zburzą twój spokój. Duże nieprzyjemności związane z pracą(jeżeli leży przy karcie pracy). Za dużo spraw, za dużo odpowiedzialności. Kłopoty zdrowotne – psychiczne. Wyczerpanie nerwowe, załamanie.
W pozycji odwróconej:
Wracają siły witalne. powrót do zdrowia. Odchodzą zaburzenia emocjonalne. Pozytywne znaczenia przyjmuje w układzie ciążowym, oznacza odmienny stan. Niespodzianka, która osusza łzy.


9 Trefl
W pozycji prostej:
Czujesz ciągłe zagrożenie. Tracisz zaufanie do ludzi. popadasz we frustrację i zaburzenia psychiczne. Osłabienie organizmu i utrata witalności powodują zagrożenie choroba. Utrata wiary i woli życia. Zniechęcenie. Załamanie psychiczne. Choroba psychiczna.
W pozycji odwróconej:
Powrót do zdrowia. Odchodzą zmartwienia, znikają kłopoty. Kończą się negatywne sprawy. teraz. Przypadek, początek albo koniec, niedoświadczenie, nadpobudliwość, chaos, wstyd, upadek.


8 Trefl
W pozycji prostej:
Agresja, awantury, kłótnie, rękoczyny. Może informować o krzywdzie fizycznej. Niemiła i niespodziewana wiadomość. Kłopoty w pracy lub jej utrata. Plotki, oszczerstwa, pomówienia ze strony bliskich i przyjaciół.
W pozycji odwróconej:
Wyciszenie, spokój i zgoda dla dobra rodziny lub stosunków w pracy. Zawieszenie broni. Wycofanie się z awantur i kłopotliwych sytuacji. Wyjaśnienie plotek i pomówień. Wiadomość przywróci spokój.


7 Trefl
W pozycji prostej:
Zagrożenie zdrowia i życia. Wielkie zmartwienie. Niebezpieczeństwo trudne do opanowania. Nagła lawina nieszczęść , ciężkie przeżycia psychiczne. Samotność, smutek i rozpacz. Depresja. Ciężka praca.
W pozycji odwróconej:
Przezwyciężenie zagrożeń. Szansa od losu, nadzieja na poprawę trudnej sytuacji. Pomyślne zakończenie zaległych spraw. Warto zrobić rachunek sumienia, naprawić popełnione w przeszłości błędy.


6 Trefl
W pozycji prostej:
Zagrożenie chorobą przewlekłą, dziedziczną lub zawodową. Złe towarzystwo, awanturnictwo, hazard. Kłopoty w pracy, możliwość jej utraty. Komplikacje ze zdrowiem. Urazy powypadkowe, choroba duszy.
W pozycji odwróconej:
Uwolnienie się od świata przestępczego. Porzucenie hazardu. Naprawa sytuacji w pracy. Dobre kontakty z otoczeniem. Powrót do zdrowia. Wyciszenie emocji, spokój w rodzinie. Naprawa błędów przeszłości.


5 Trefl
W pozycji prostej:
Nieporozumienia, agresja, kłopoty. Nieuczciwa walka z konkurencją. Fałszywi przyjaciele. Wtrącanie się do cudzych spraw. Wypadek w pracy, choroba zawodowa. Utrata pracy, problemy ze znalezieniem następnej.
W pozycji odwróconej:
Zwycięstwo nad konkurencją. Uniknięcie wypadku i utraty zdrowia. Uznanie w pracy, kompromis załagodzi sytuację. Propozycja nowej pracy. Poznanie nowych przyjaciół. Poprawa zdrowia psychicznego, wyciszenie.


4 Trefl
W pozycji prostej:
Nagle wszystko zacznie się walić. Kłótnie w rodzinie i pracy. Kłopotliwa ciąża, poronienie, choroba. Odejście z domu rodzinnego. Klęska w partnerstwie. Trudności materialne.
W pozycji odwróconej:
Zdarzy się cud. Wszystko wróci do normy. Stabilizacja w domu, pracy i w partnerstwie. Radość z ciąży, powrót do zdrowia. Wykorzystaj uśmiech losu, "kuj żelazo póki gorące.


3 Trefl
W pozycji prostej:
Ucieczka w chorobę. Niewiara w wyzdrowienie, pogorszenie zdrowia. Nieżyczliwi przyjaciele. Plotki, agresja, kłótnie. Złe partnerstwo, zdrada, zazdrość, złe słowa. Niestabilność materialna. Straty finansowe.
W pozycji odwróconej:
Powrót witalności i nadziei na wyzdrowienie. Odważne decyzje i wytrwałość przyniosą sukces. Powrót stabilizacji w rodzinie i finansach, kompromis w partnerstwie. Powrót przyjaciół, wyjaśnienie trudnych spraw i pomówień.


2 Trefl
W pozycji prostej:
Brak porozumienia w rodzinie i partnerstwie. Rozczarowanie życiem. Przykra wiadomość zachwieje stabilizacją finansową i materialna. Nagłe wydarzenie rozwieje złudzenia, przyniesie smutek, rozpacz, samotność. Przykrość w pracy.
W pozycji odwróconej:
Zła wiadomość okazała się pomyłką. Pomoc przyjaciół w przezwyciężeniu trudności. Niespodziewana sytuacja uratuje dom, rodzinę, partnerstwo. Wróci stabilizacja w pracy dzięki ważnej osobie lub przełożonej.


Źródło: Książka "Karty Klasyczne Proste i Skuteczne" Helena Żuk
23-01-2016, 12:31
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB