Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróżba
Autor Wiadomość
Pulgum Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 5 postach
Wróżba
Witam!
Prosiłbym o rozkład na to jak powiedzie się rytuał, który mam zamiar odprawić/czy skutki będą dla mnie wystarczające/czy cel zostanie osiągnięty/ jakie skutki (również te uboczne) odczują ludzie, którzy są z mojego towarzystwa jak i ja sam/ewentualnie też ile zajmie czasu oczekiwanie na efekty?
Z góry dziękuję!
01-23-2016, 21:33
Villemo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 3
Podziękowania: 8
Podziękowano 6 razy w 3 postach
RE: Wróżba
Odnośnie rytuału

Czy skutki będą wystarczające?
Możesz mieć pozytywne nastawienie, pojawiła się szansa którą należy wykorzystać, pozytywny efekt. Uśmiech

Czy cel zostanie osiągnięty?
Powinny pojawić się dobre rezultaty, choć zlekceważyłeś coś istotnego.

Ludzie:
Na ludzi będzie to miało efekt przyciągania do Ciebie, pewna zależność, cieniem tego jest bronienie się na siłę przed utratą autorytetu, zależność od osoby, manipulacja zakończona osiągnięciem celu.

Na Ciebie
Brak równowagi wewnętrznej, cierpliwości, huśtawka nastrojów, dezorganizacja. Sam rytuał przyniesione smutek i rozczarowanie, pojawią się problemy, powinieneś uważać na fałszywe motywy ludzi gdyż mogą na Ciebie sprowadzić rozczarowanie.

Czas:
Na efekty nie powinieneś długo czekać pojawią się w najbliższym czasie, nie dłużej niż koniec lutego.
01-25-2016, 23:16
Pulgum Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 6 razy w 5 postach
RE: Wróżba
Dziękuję za odpowiedź! Wychodzi na to, że pod koniec lutego dam znać jak sprawdziła się wróżba.
01-25-2016, 23:27
 Podziękowali: Villemo

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB