Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawy magii dla rozwoju ciała fizycznego
Autor Wiadomość
Hermeta Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 6
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Podstawy magii dla rozwoju ciała fizycznego
.......................................................MAGIA DLA ROZWOJU CIAŁA FIZYCZNEGO - PODSTAWY.......................................................


Zbliża się koniec tygodnia, tak więc jak mówiłem wcześniej, przygotowałem dla was artykuł, który wybraliśmy wspólnie za pomocą ankiety. Niektórzy użytkownicy mogą poczuć się rozczarowani, jako że temat jaki dziś przygotowałem należy do podstaw, i nie ma tutaj nic odkrywczego, jednakże na pewno może posłużyć on jako źródło inspiracji.

Zdecydowałem, że nie będę poruszał w tym wątku bardziej zaawansowanych rzeczy, a skupimy się na typowych podstawach, właściwie poruszanych już w innych tematach na forum. Podyktowane jest to też tym, że zanim przejdę do ciekawszych rzeczy, chciałbym napisać artykuł na temat pracy z żywiołami, co bardzo pomoże w późniejszej pracy z ciałem fizycznym. Tym artykułem postaram się stworzyć mały szkielet, którym potem każdy będzie mógł się sugerować, i oczywiście wychodzić poza niego.

Swojego czasu wspomagałem się magicznie aby osiągać lepsze wyniki na siłowni. Efektem moich wszystkich działań było to, że w przeciągu około 50 dni przytyłem 11 kilogramów, oraz zwiększyłem swoją siłę w poszczególnych ćwiczeniach o ponad połowę, np. głęboki przysiad z 70x8 na 125x7, czy też wyciskanie na płaskiej z 70x8 na 110x5. W tym czasie testowałem różne metody magiczne, od prostych wizualizacji i afirmacji po bardziej zaawansowane prace z istotami, elementami i samą akaszą. Przygotowałem kilka prostych podpunktów, które mogą wam pomóc w osiąganiu waszych celów.

1. Wizualizacja

"Podczas treningu bicepsów wyobrażam sobie, że moje ramiona puchną i wypełniają całą przestrzeń. Gdy wyobrazisz sobie bicepsy jak góry, gdzie nie ma żadnych ograniczeń wzrostu, masz szansę przejść poza normalne psychiczne bariery, które podświadomie stawiają granicę w rozwoju bicepsów"
- Arnold Schwarzenegger

Chcesz szybszej regeneracji mięśni? Zastanów się jak działa regeneracja w organizmie? Co składa się na ten proces? Zastanów się jak możesz wpłynąć wizualizacją na to by osiągnąć swój cel. Włóż trochę wysiłku zadając sobie różne pytania i szukając odpowiedzi.

Przykładowo, chcę mieć większy poziom testosteronu.
-Co odpowiada za produkcję testosteronu?
-Przede wszystkim jądra.
-Jak więc mogę pomóc w jego stymulacji poprzez jądra i moją wizualizację?
-Szukam wyglądu chemicznego testosteronu w internecie, ustalam, że to jest mój testosteron i następnie wchodzę w stan relaksu, wyobrażam sobie, że moje jądra zaczynają produkować go w większej ilości oraz, że w takiej formie trafia do żyły nad jądrami i zaczyna się rozprowadzać po całym organizmie. Takową wizualizację robię np. przed snem, oraz przed treningiem. Efekt odczuwalny u mnie po jednej sesji.

Inny przykład. Chcę aby moje włosy rosły szybciej.
Przyglądam się procesowi rośnięcia włosów, zapamiętuję go, a następnie wchodzę w stan relaksu i zaczynam wyobrażać sobie jak moje włosy na głowie rosną szybciej dokładnie w taki sposób jaki zapamiętałem. Robię dwie sesje w ciągu dnia. Efekt? Co najmniej 2 cm szybciej w ciągu miesiąca.

Nic odkrywczego prawda? Warto z tego skorzystać, są dyscypliny w których naturalną rzeczą jest wielokrotne wizualizowanie sobie efektu jaki chce się wywołać fizycznie, badania pokazują, że zdecydowanie pomaga to w osiąganiu celów treningowych. Jeśli nie wiecie jak skutecznie pracować z wizualizacją, to zapraszam was do tematów na forum gdzie się tego dowiecie. Nie ma sensu bym poruszał ten temat od nowa.

2. Praca z podświadomością oraz eterem

a) Autosugestia

Kolejna banalna kwestia. O tym jak zrobić dobrą afirmację poczytacie również w innym temacie na forum. Na przykładzie testosteronu, jak już wizualizuje sobie proces produkcji testosteronu to jednocześnie mówię sobie, że dzieje się to właśnie teraz. Polecam spróbować też czy wersja rozkazująca autosugestii wam odpowiada (dla mnie działa super), przykładowo: mój poziom testosteronu wzrasta, już! Jestem zdrowy, natychmiast!

Taką autosugestię możemy mówić sobie również osobno, najlepiej zaraz przed snem i po obudzeniu się. Efekty są gwarantowane.

b) Impregnacja

Pójdźmy z tym trochę dalej. Mamy posiłek na stole. Skupcie się na posiłku wyobrażając sobie, że nasiąka on jakościami, które są waszym celem.
Czyli: Skupiam się na posiłku wiedząc, że zwiększy mój poziom testosteronu, impregnuję jedzenie taką intencją. Tak samo robię z wodą, z powietrzem, które wdycham, czy nawet z odkurzaniem pokoju. Róbcie tak, a nie pożałujecie.

c) Sigile

Będąc jeszcze przy autosugestii warto wspomnieć o sigilach. Tutaj oczywiście osobne tematy forum będą wam wyczerpująco mówić o samym procesie tworzenia oraz ładowania takowych, ja natomiast wspomnę o skonkretyzowanej formie użytkowej: Tak więc tworzę sigila, którego zadaniem jest podnosić mój poziom testosteronu. I tyle. Mamy koncept, który wyrażony jest pod postacią graficzną, możemy też zrobić go w formie mantry, jak kto tam woli, można sobie i namalować go na jajkach mantrując.

3. Praca z energią

No i wiadomo, energia. Chcecie większy poziom testosteronu? Skorzystajcie z energii, która wam to zapewni, w tym wypadku będzie to energia Marsa.
Chcecie lepszej regeneracji mięśni, ran? Połącz powyższe metody po czym/jednocześnie sprowadź energię, która dla Ciebie wyraża regenerację, może to być np. energia witalna, wasza bioenergia, albo jakiś tam kolor, który okrasicie taką intencją. Więcej o samej pracy z energią w innych tematach na forum.

O samej pracy z żywiołami w kontekście rozwoju ciała fizycznego opowiem innym razem, w pierwszej kolejności należy napisać coś o żywiołach, dlatego też postaram się napisać taki artykuł w niedalekiej przyszłości. Myślę, że to na razie wystarczy, każdy powinien być w stanie wykorzystać owe metody i przy pomocy swojej kreatywności dostosowywać owe techniki, tak by pomagać osiągać swoje cele związane z ciałem fizycznym skuteczniej. Życzę wam tym samym powodzenia, dziękuję za przeczytanie mojego artykułu. Mam nadzieję, że okazał się dla was pomocny.
Imperare sibi maximum est imperium.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2016, 20:58 {2} przez Hermeta.)
24-01-2016, 20:56
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB