Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Jak stworzyć laleczkę voodoo i nikogo nie zabić przez przypadek.
Autor Wiadomość
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
[Poradnik] Jak stworzyć laleczkę voodoo i nikogo nie zabić przez przypadek.
Zapewne wiele osób chciałoby wiedzieć jak zrobić prawdziwą laleczkę voodoo, w internecie jest mnóstwo "przepisów" na to jak ją wykonać, oczywiście wszyscy pomijają zasady bezpieczeństwa i wychodzą sytuacje typu "opętał mnie byt" lub "laleczka nie działa, to vodo to ściema!!!" Opisany przeze mnie sposób tworzenia laleczki praktykowany jest przez luizjańskich Bokorów i Houngan.

Wstępne przygotowanie:

Krok 1. Zapal świecie i kadzidełka na ołtarzu
Krok 2. Zapal specjalną ziołową świecę rozwoju psychicznego i duchowego
(Zwykła biała świeca zrobiona z wosku połączonego z ziołami odpowiadającemu naszemu zodiakowi)
Krok 3. Namaść czoło olejem mocy(można pominąć), rysując na nim znak krzyża. Wyobraź sobie, jak oświetla i wypełnia cię jasny, biały blask, który rozszerza się też na twoje otoczenie, by wreszcie wypełnić cały pokój. Uświadom sobie, że światło, które cię przepełnia i spowija, nie pozwoli, żeby ciemność wyrządziła ci krzywdę.
Krok 4. Weź naczynie z wodą święconą i pokrop nią wszystkie kąty pokoju, ołtarz i jego okolice, wypowiadając przy tym słowa:

"Tam, gdzie kropla spadnie święta
ciemność miejsca nie zagrzeje.
Co w harmonii ze mną nie jest
lepiej niech ucieka w knieje."

Gdy skończymy, odstawiamy naczynie na ołtarz.

Krok 5. Skup się na celu, jaki chcesz osiągnąć za pośrednictwem rytuału.

Co potrzebujemy:

- DNA energetyczne osoby dla której robimy lalkę (włosy, ślina, kał, skrawki materiały, krew)
- Zdjęcie twarzy osoby (opcjonalnie; naszywamy ją na głowie laleczki)
- Dwie białe świece
- Jedna czerwona świeca
- Kadzidełko (oryginalnie jest to kadzidło aury uroku, ale jak ktoś nie wie jak zrobić proponuje spalić zioła odpowiadające za zdrowie/życie. Można zrobić kadzidełko z suszonych płatków róży)
- Woda święcona
- Naczynie ziemi (sól; jeśli będzie pobłogosławiona to będzie jeszcze lepiej)
- Ołtarz (możecie to zrobić na stole, desce opartej na dwóch pustakach; tutaj ogranicza was tylko wyobraźnia)

1. Zapal dwie stojące na ołtarzu świece.
2. Zapal kadzidełko
3. Pobłogosław przedmioty, które posłużą Ci do stworzenia lalki - kawałki materiału. Wyobraź sobie osobę, którą lalka ma uosabiać; nie rozpraszaj się i pamiętaj, by przez cały czas mieć jej obraz przed oczami. By dodatkowo wzmocnić koncentrację, powtarzaj:

(imię i nazwisko) mam cię przed oczyma,
(imię i nazwisko) tak ta lalka wyglądać ma.

Nie przerywaj recytacji i nie dekocentruj się, dopóki nie skończysz pracy. Połóż lalkę na ołtarzu, pod czerwoną świecą. wznieś nad nią obie dłonie, wewnętrzną stroną do dołu i napełnij ją swoją energią, powtarzając trzy, pięć, siedem lub dziewięć razy:

Choć jest was dwoje, jesteście jak jedno.
Jao (imię i nazwisko) zacząłeś swe życie.

Przesuń lalkę (przodem i tyłem) nad płomieniem czerwonej świecy, wypowiadając przy tym słowa:
Ogniem święcę tę lalkę, nadając jej imię (imię i nazwisko)

Pokrop przód i tył lalki wodą święconą i wypowiedz słowa:

Wodą święcę tę lalkę, dając jej imię (imię i nazwisko)

Przesuń lalkę (przodem i tyłem) nad dymem kadzidełka, wypowiadając przy tym słowa:

Powietrzem święcę tę lalkę, nadając jej imię (imię i nazwisko)

Do momentu odprawienia rytuału trzymaj lalkę zawiniętą w czyste, białe płótno.

Jak zneutralizować laleczkę? Sposobów jest wiele; budujemy małą trumienkę do której władamy lalkę, wykopujemy grób w miejscu które nie będzie wystawione na działanie fizyczne innych osób lub zwierząt. Zabezpieczamy go magicznie, możemy nakreślić krąg z soli, stworzyć grigri ochrony. Innym skutecznym sposobem jest rozebranie laleczki na części pierwsze i oczyszczenie ich z nagromadzonej ilości energii.

Zakończenie rytuału:

Wyciągamy przed siebie dłonie, obracając je wewnętrzną stroną do ołtarza i mówimy:

"Dziękujemy za błogosławieństwa,
które na mnie spłyneły w przeszłości.
I dziękuje za wszystkie
które jeszcze na mnie spłyną
w moim życiu wypełnionym spokojem i miłością"

Kilka słów ode mnie na koniec:
Lalki voodoo to bardzo potężna broń, nie radzę podchodzić do tego lekkomyślnie gdyż nieumiejętne obchodzenie się z nią może spowodować ciężkie urazy a nawet śmierć osoby. Wbrew tego co próbuje wcisnąć nam telewizja laleczki przede wszystkim służyły do leczenia, zdejmowania uroków, klątw bądź ochrony.

Zioła dzięki którym można stworzyć świecę duchowego i psychicznego rozwoju:

Pięciornik rozłogowy, biedrzeniec anyż, trzmielina, nasiona selera naciowego, melisa lekarska, gotu kola, bylica, akacja, majeranek, pietruszka zwyczajna, cynamonowiec, mięta, tymianek, szałwia lekarska, rozmaryn, olibanum, agathosma, dąbrówka, nagietek i świetlik.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2016, 11:22 {2} przez LupusAlbum.)
27-01-2016, 12:36
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void , MalaZlosnica , Shadow , geneq13 , Sea , Marzena
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 62
Reputacja: 3
Podziękowania: 27
Podziękowano 20 razy w 14 postach
RE: [Poradnik] Jak stworzyć laleczkę voodoo i nikogo nie zabić przez przypadek.
Takie pytanie, jeżeli ktoś aby pozbyć się laleczki zwyczajnie wyrzucił ją do rzeki przez ramie można uznać, że też została zdezaktywowana?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2016, 21:21 {2} przez Neaxx.)
27-01-2016, 12:48
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 349
Reputacja: 4
Podziękowania: 53
Podziękowano 82 razy w 61 postach
Raczej zostanie utopiona, a nie zdezaktywowana, a przynajmniej tak mi się wydaję. Raczej efekt utopienia laleczki odbije się na osobie, którą reprezentowała.
27-01-2016, 13:01
Znajdź Posty Reply
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Hmm czyli może ją spotkać coś związanego z wodą tak ? A laleczka dalej posiada moc..
27-01-2016, 13:28
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

(27-01-2016, 13:28)geneq13 napisał(a): Hmm czyli może ją spotkać coś związanego z wodą tak ? A laleczka dalej posiada moc..

Laleczka dalej będzie posiadać moc, wrzucając ją do rzeki najprawdopodobniej ta osoba się udusi.
27-01-2016, 13:55
Znajdź Posty Reply
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Z tego co mi wiadomo dalej żyje, na szczęście.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2016, 21:22 {2} przez Neaxx.)
27-01-2016, 14:00
Znajdź Posty Reply
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
Hm. Kiedy ja 'pozbywałam się' lalki, zakopując w ziemi, danej osobie nic się nie stało (wcześniej szałwia). Ziemia wyciąga energię, oczyszcza. Nawet karty tarota właśnie tak można neutralizować.

Post dobry, choć i zwykła identyfikacja lalki (DNA tej osoby, zdjęcie i maksymalne upodobnienie jej do celu) wystarczą (przynajmniej kiedy ja wykonywałam rytuał, starczyło), liczy się dobra wizualizacja i skupienie energii jak pisze autor postu.
Ale...te zioła... aż spróbuję, tylko gdzie szukać nam ziół odpowiadającym danym znakom zodiaku?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016, 14:30 {2} przez Avi.)
27-01-2016, 14:18
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

(27-01-2016, 14:18)Avi napisał(a): Hm. Kiedy ja 'pozbywałam się' lalki, zakopując w ziemi, danej osobie nic się nie stało (wcześniej szałwia). Ziemia wyciąga energię, oczyszcza. Nawet karty tarota właśnie tak można neutralizować.

Post dobry, choć i zwykła identyfikacja lalki (DNA tej osoby, zdjęcie i maksymalne upodobnienie jej do celu) wystarczą (przynajmniej kiedy ja wykonywałam rytuał, starczyło), liczy się dobra wizualizacja i skupienie energii jak pisze autor postu.
Ale...te zioła... aż spróbuję, tylko gdzie szukać nam ziół odpowiadającym danym znakom zodiaku?

Po prostu wyciągasz rękę nad ziołem i pytasz go czy do ciebie pasuje. Albo które zioła do ciebie trafiają, jak czujesz, że pietruszka Ci pomoże to bierz. Uzupełniłem post dodając standardowe zioła które można wykorzystać.
27-01-2016, 15:52
Znajdź Posty Reply
Czarnulka Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Podziękowania: 67
Podziękowano 35 razy w 22 postach
Jak nie mam nic, co należy do tej osoby tylko zdjecia to nie ma prawa wyjść?
27-01-2016, 16:19
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

(27-01-2016, 16:19)Czarnulka napisał(a): Jak nie mam nic, co należy do tej osoby tylko zdjecia to nie ma prawa wyjść?

Silna wizualizacja. Oczko
Zawsze jest szansa, nawet jak nie masz dna ani zdjęcia pozostaje Ci wizualizacja, tylko musisz się bardziej wysilić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2016, 21:23 {2} przez Neaxx.)
27-01-2016, 16:35
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB