Zero
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 94
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Zero
Jest różnica pomiędzy 1, 10 a 100 monetami. Za 1 kupisz sobie lizaka, a za 100 już coś fajniejszego, ewentualnie więcej lizaków. Zero ma znaczenie - w pieniądzach, w nauce jak i w numerologii, zero zawsze jest po coś i nie powinno się ignorować jego obecności. Zero może zwiększać potęgę danej liczby.
W numerologii jest czysto duchową wibracją, oznacza wolność od ograniczeń w materialnym świecie. Liczba ta rezonuje z liczbą nieskończoności, jedności, całości, oznacza więc ciągły przepływ energii - zero nie posiada początku ani końca, jest cykliczne, jest całością, która może się jedynie rozszerzać i kurczyć (wszechświat), rozszerzać i zmniejszać zakres swojego oddziaływania.
Zero jest mostem pomiędzy dobrem a złem, plusem a minusem i to ono daje nam rozeznanie co jest czym.
Często ignorowane w numerologii zero jest bardzo ważne, ponieważ od zera zaczyna się nasz początek, nasz los, przeznaczenie, w życiu możemy swój potencjał zwiększyć albo zmniejszyć ale tę granicę zawsze będzie wyznaczało to "nic nie znaczące" zero i to ono będzie wskazywało czy idziemy w dobrym kierunku - na plus czy w złym - na minus.
Zero jest czymś, co wynosi nas na wyższy poziom duchowości, czymś co nas otwiera i wpływa zarówno na nasz poziom duchowości jak i na naszą intuicję, ponieważ posiadając "wolność od spraw materialnych" nie zajmujemy sobie głowy bzdurami i zabawkami, które mogłyby tę intuicję zagłuszyć czy zabarwić.
Mając tę liczbę w swoim profilu nie oznacza, że jest to coś "mniej niż zero" i trzeba to ignorować, ale że mamy "o jedno zero więcej" - nie 10, a 100 złotych.
Często też spotykałam się z teorią, że zero oznacza błądzenie, niepewność i brak zakotwiczenia - tak faktycznie jest w wyzwaniach, ale przy na przykład 9 w drodze życia 90 wzmocni działanie 9 i wpłynie pozytywnie na naszą duchowość, tak jest też w przypadku innych liczb. Zero nie jest puste, zero ma znaczenie.
28-01-2016, 21:01
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB