Dwadzieścia dwa
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 94
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Dwadzieścia dwa
Wcześniej na forum o dwudziestce dwójce z drogi życia czyli daty urodzenia, pojawiły się takie informacje:

Życie dla których liczba urodzenia to 22 jest pełne wzlotów i upadków. Płynie sobie ono od sukcesu do porażki i od porażki do sukcesu. Jest to zmora tych osób, ponieważ bardzo przeżywają każdą katastrofę popadając przy tym w stany depresyjne. Równie intensywnie przeżywają swoje zwycięstwa. W takich razach osoby dla których liczbą opiekuńczą jest 22 popadają w euforię i nieopisane szczęście. Tak czy inaczej huśtawka ich uczuć jest permanentna. Wielkim problemem dla 22 (numerologia 22) jest uleganie wpływom innych ludzi. Zbyt często pozwalają sobą manipulować, co wiąże się z wykorzystywaniem ich zdolności, kontaktów towarzyskich lub czegokolwiek innego. Błędy popełniane przez osoby wibrujące tą liczbą, bez skrupułów wykorzystywane są przez wrogów. Co by jednak nie powiedzieć, to 22 zawsze daje sobie radę. Nawet wtedy gdy dostaną po głowie od osoby, której bezgranicznie wierzyły, to po chwilowym szoku podnoszą się z kolan, szukają wyjścia, a co najważniejsze znajdują je. Dzieje się tak pomimo tego, że numerologia dla 22 mówi, że osoby te są pozbawione intuicji i nic nie zyskają idąc na tak zwanego czuja. Aby coś osiągnąć muszą popełnić kilka błędów, a następnie wyciągnąć z nich wnioski. Trudno powiedzieć czy człowiek 22 może być w pełni szczęśliwy. Chyba jednak nie do końca, bo zmiany nastrojów jakie nim miotają są nazbyt frustrujące. Wspólne życie z osobnikiem którego liczba urodzenia wynosi 22 bywa trudne. Trzeba mieć dla niego wiele cierpliwości i tolerancji. Jeśli te dwa warunki są spełnione, wówczas może być całkiem przyjemnie. W miłości jednostajny i trochę leniwy. Nawet zdradzać mu się specjalnie nie chce. No chyba, że wystarczająco atrakcyjny partner sam wskoczy mu do łóżka. Chroniąc go przed takimi sytuacjami, można być pewnym jego wierności. Nawet, gdy przestanie kochać nie odchodzi od swego stałego partnera, ale tylko wtedy, gdy jest mu to wygodne. Ponad uczucie ceni dostatnie życie.
http://witchcraft.com.pl/T-numerologia-cz-2--323
___________________________________________________________________
LICZBA 22 - Architekt, patronuje jej Pluton.
Jest to liczba, która realizuje działania jedenastki i ogarnia żywioły czwórki.
Zadaniem 22 jest praca na rzecz ludzi, na rzecz postępu ludzkości na planie materialnym i przekazywanie im swojej wiedzy. Jeżeli 22 nie będzie dobrze spełniała swojego zadania to będzie żyła jako neurotyczna czwórka ze wszystkimi wadami tej podwibracji, a upadając pociągnie za sobą swoich towarzyszy - czyli nie dość, że wibracja w negatywie, to jeszcze wibracja w tym najgorszym negatywie, co na pewno da uczucie niespełnienia, niepokoje, brak zaufania innych, załamanie psychiczne i depresję.
Liczba ta powstaje z dwóch jedenastek, symbolizujących duchowość, oznacza więc władzę materialną podporządkowaną wyższym celom duchowym, doskonalą się w dziedzinach je interesujących i mogą osiągnąć w niej mistrzostwo, ale mają umysł, któremu żadna wiedza jest niestraszna. Dwudziestka dwójka stoi mocno na ziemi spoglądając w niebo - inaczej niż w przypadku jedenastki jedną nogą tu, drugą tam.
22 jest liczbą całości i perfekcji, oznacza ogromną wiedzę, geniusz, moc realizacji, wielką moc tworzenia i moc sprawczą, umiejętność pokonywania każdej przeszkody, ale posiada te cechy po to by służyć dla ludzkości. W ogóle przy liczbach mistrzowskich można powiedzieć, że cechy które są im dane są darem bardziej dla ludzkości niż dla nich samych.
22 obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11, dlatego osoby znajdujące się pod wibracją 22 często są geniuszami, wynalazcami i naukowcami.
Posiadają naturalny dar do rozwiązywania spraw, które innym wydają się być bez wyjścia, zazwyczaj, dzięki swojej pracowitości i umiejętności realizowania planów i przedsięwzięć, dorabiają się ładnego majątku.
22 daje wymóg zapinania spraw na ostatni guzik, nie mogą podchodzić do spraw niechlujnie i machać na wszystko ręką - jak się za coś biorą to porządnie.
22 niesie zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, daje ona moc łączenia ludzi. Daje także moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi na zasadzie: mam więcej pieniędzy niż potrzebuję, to podzielę się bezinteresownie z potrzebującymi, dlatego 22 ma "dryg" do brania udziału w akcjach i organizacjach charytatywnych na rzecz potrzebujących.
Dwudziestki Dwójki potrafią odnieść w życiu sukces w praktycznie każdej dziedzinie. Jednak skoro są w końcu architektami ich zadaniem jest tworzyć i budować, będą więc dobrymi architektami, socjologami, inżynierami czy artystami, ale mogą się realizować we wszystkich dziedzinach, które w ludzkiej świadomości są "ogólnospołeczne", które wymagają zdolności organizacyjnych i pracy z ludźmi, na rzecz innych ludzi, więc równie dobrze mogą być też politykami.
22 mają wszystkie cechy i umiejętności potrzebne do tego by nadać formę koncepcji, idei stworzonej niekoniecznie przez nie same, ale często też przez innego człowieka. 22 składa się z dwóch 2, co oznacza, że przez pewien czas nie będziemy działać sami, będziemy czasem musieli działać z drugim człowiekiem, będziemy z nim współpracować - być może będziemy właśnie realizować jego idee, bądź będziemy budować razem - przecież do projektów często potrzeba wielu ludzi, a przy największych budowlach często potrzeba więcej niż jednego architekta, jednak najczęściej będzie to oznaczało właśnie pomoc w realizacji projektu kogoś, kto nie ma siły sprawczej, ponieważ 22 ją posiada. Mimo że dwudziestki dwójki objawiają się na planie materialnym, mają tworzyć konkretne rzeczy, ma być widać efekt ich pracy dla dobra ogółu, to nie zaniedbują swojej duchowości.
Misja "praca na rzecz ludzkości" wymaga pełnego zaangażowania, ale 22 powinna nauczyć się wypoczywać i równoważyć swoje siły, ponieważ w przeciwnym wypadku grozi jej niestabilność emocjonalna, a inni ludzie wolą współpracować z osobą pewną i opanowaną.
Lekcją dla 22 jest praca na rzecz ludzkości, tworzenie i działanie na rzecz ogółu w celu polepszenia bytu grup ludzi, w celu zrobienia czegoś dla ludzkości, 22 nie powinna nigdy maczać swych palców w czarnej magii - to jest rozumiane jako "nie używaj magii, by szkodzić innym".
Realizacja wibracji mistrzowskiej w pełni jest możliwa tylko przy nieskazitelności charakteru i kierowaniu się zasadami etyczno-moralnymi. Jeżeli nie będziemy mieli silnego kręgosłupa moralnego i będziemy osiągać dane nam cele nikczemnymi sposobami to będziemy musieli zaczynać od początku, nie dość, że praca, którą osiągnęliśmy przy pomocy kłamstw, manipulacji czy innych oszustw zostanie zniszczona, to jeszcze my sami zostaniemy potraktowani podobnie jak potraktowaliśmy drugą osobę - energia zostanie wyrównana na zasadzie lustra. Nie można się też chełpić osiągnięciami i zwracać zbytniej uwagi na osiągnięcia, ponieważ może nam to zamknąć oczy na inne zadania i możemy spocząć na laurach. Nadmierne szczycenie się swoimi sukcesami może spowodować, że kolejne rzeczy będziemy robić dla poklasku i nie dla dobra ogółu, ale dla własnego ego, co może nas zamknąć i ograniczyć, ponieważ będziemy tworzyć coś, co dobrze się sprzeda - przykład: wielu muzyków tworzy kupę, która nie ma sensu, ale dobrze się sprzedaje, a wielu tworzy dobrą muzykę dla mniejszego grona, nie zwracając uwagi na pieniądze czy gusta innych.
22 musi więc poskromić swoje ambicje i nauczyć się nie nadużywać swojej władzy. Musi także zdać sobie sprawę ze swojej mocy sprawczej, ponieważ im szybciej to zrobi, tym prędzej zabierze się za realizację projektów, które być może będą mogły zmienić świat - a jeżeli nie świat to chociaż życie poszczególnych grup ludzi, oczywiście też jest to działanie dla wyższych ideałów, nie trzeba zmieniać od razu całego świata jako jednostka, ponieważ więcej "jednostek" może zmieniać grupy ludzi, zmieniając przy tym świat na lepsze.

W pozytywie: geniusz, geniusz twórczy, wielkość, władza, prestiż, sława i bogactwo, realizacja idei na planie materialnym, ogromny potencjał energii - siła, moc i witalność, siła i sukces we wszystkich dziedzinach, mistrzostwo w materii, ale z umiejętnością łączenia materii z duchem, nauczyciel i mistrz, bogactwo w sferze materialnej (duchowej też), umiejętność rozwiązywania trudnych, z pozoru nierozwiązywalnych spraw, praktycyzm, realizm, wiedza, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, altruizm, wielkoduszność, działanie dla innych, dostojeństwo, charyzma, talenty przywódcze, kreatywność.
Przy negatywnych wibracjach: zwielokrotniona 4 w negatywnych aspektach, mistrz ciemnej strony mocy, okrucieństwo, szaleństwo, włóczęgostwo, nadmierny pociąg do przygód, podłość, nikczemność, depresja, poważne problemy zdrowotne ujawniające się w konkretnych środowiskach, lęk przed życiem, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, upadek, chciwość, nieugiętość, podstępność, drobiazgowość, egoizm, wybuchowość, nieufność, skąpstwo, działanie na szkodę innych na zasadzie szkodzenia innym, by przejąć ich majątek, lub zaszkodzić im "bo im się za dobrze powodzi" z zazdrości, wysunięcie ważności pieniądza na pierwszy plan- działanie dla papierka, nie dla ludzkości.


Najlepsi partnerzy dla dwudziestki dwójki to inne dwudziestki dwójki, jedynki, czwórki i ósemki.
Jednak jeżeli chodzi o sferę uczuciową to 22 mają skłonność do zaniedbywania swojego partnera czy rodziny przekładając pracę nad życie rodzinne i to od 33 powinien nauczyć się zwracania większej uwagi na bliskich (tak samo jak 22 powinna być przykładem dla 11 jeżeli chodzi o realizację swoich idei na planie materialnym).


Zdrowie:
Mogą się tu pojawić alergie nieznanego pochodzenia, problemy z płynami i z układem pokarmowym, należy zwrócić uwagę na układ krwionośny i limfatyczny, istnieje możliwość zastojów i tworzenia się złogów w tym obrębie.
W przypadku kobiet trzeba zwrócić uwagę na układ hormonalny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2016, 15:03 {2} przez Lesza.)
29-01-2016, 15:02
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB