Trzydzieści trzy
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 94
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Trzydzieści trzy
Głównie skupiam się tutaj na drodze życia czyli sumie wszystkich liczb daty urodzenia.

Liczba 33, zwana też wibracją Chrystusową - służba uniwersalna, patronuje jej planeta Neptun, wyższej oktawy planeta Wenus, która symbolizuje najczystszą wibrację miłości uniwersalnej, wibracja Anioła Pokoju i Miłości.
Mistrz, nauczyciel, przewodnik, kapłan, nauczyciel etyki uniwersalnej, rozjemca, opiekun, przewodnik duchowy, układ ponad podziałami.
Wibracja powołana do dzielenia się miłością uniwersalną i harmonią. Określa mistrza świadomego swej mocy, burzącego dogmaty po to, by poprzez zmiany wprowadzić harmonię.
Człowiek znajdujący się pod pozytywną wibracją tej liczby odznacza się mądrością, wiedzą, wysoko rozwiniętą empatią, inteligencją, wysokim poziomem kultury osobistej, wrażliwością, czułością, współczuciem, oddaniem swojej sprawie (szczególnie skierowanym na pomoc innym ludziom), tolerancją, jest osobą uważną, potrafiącą słuchać oraz bardzo świadomą swojego ciała i ducha. Liczbę 33 cechuje dążenie do samorozwoju, pozytywnie realizowana wibracja daje wewnętrzne poczucie szczęścia, a życie 33 naznaczone jest pracą dla ludzkości.
Jest wibracją pozwalającą zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne. Liczba ta przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.
33 są spokojne, harmonijne, wyważone i łagodne co może przyciągać do nich ludzi, którzy mogą się w ich towarzystwie zrelaksować, wyciszyć a nawet odpocząć.
Jest to także liczba twórczości i komunikatywności, oznacza służbę dobru i świetlistą siłę miłości, ponieważ wibracja ta wyraża najczystszego ducha miłości.
Narzędziem 33 jest słowo, które wpływa na ludzi przez ich uszy, docierając do serc, w tym stopniu, że ludzie się zmieniają na lepsze. 33 jest więc charyzmatyczna, mówiąc prościej - ma gadane i może pięknie, i długo nawijać. Wibracja ta służy krzewieniu wyższych wartości duchowych.
Daje swojemu właścicielowi ogromną intuicję i odczuwanie piękna na tak wielu subtelnych i głębokich poziomach, że w połączeniu ze swymi artystycznymi zdolnościami mogą to wyrazić za pomocą linii, melodii, koloru, tekstury... potrafią nadać temu pięknu formę.
Jest to subtelna i delikatna wibracja, można powiedzieć, że jest najbardziej harmonijną i najmniej skomplikowaną, problematyczną wibracją spośród liczb mistrzowskich. Co nie oznacza, że posiadacz takiej liczby jest bezproblemowym stworzeniem muśniętym słońcem przez aniołki, tak dobrze nie ma.
Minusem dla posiadaczy tej liczby w swoim profilu może być zbytnie odciągnięcie od świata zewnętrznego, osoba taka może mieć skłonności do poświęcania siebie dla innych. Dlatego 33 ojcując czy matkując swojemu otoczeniu i napotkanym ludziom mogą mieć problemy z ułożeniem swojego życia emocjonalnego.
Minusem przy tej liczbie może być tendencja do wysuwania swojego poświęcenia dla innych ludzi na jeden z pierwszych planów, to znaczy, że taka osoba może wręcz podkreślać swoje poświęcenie i może za bardzo pokazywać ludziom to, jak bardzo się dla nich poświęcają.
33 jest wibracją rozjemcy, oznacza to że odnajdzie się ona w każdym środowisku i dogada z każdym, bez względu na to z jakiej grupy społecznej pochodzi, bez względu na majątek takiej osoby, pozycji itp.
33 jako wibracja człowieka ponad podziałami sprawia, że rozsiewa on wokół siebie aurę zgody i porozumienia, potrafi zażegnać konflikty i odnaleźć dobre wyjście z każdej sytuacji.
Wibracja 33 obdarza swojego właściciela zdolnościami artystycznymi, zdolnością otaczania swojego otoczenia pięknymi ideałami. Liczba ta oznacza totalną harmonię pomiędzy osobowością a umysłowością jednostki.
Największym zagrożeniem dla 33 jest samotność, ponieważ miłość, rodzina i harmonia są największymi potrzebami tej wibracji. Samotna 33 nie będzie się realizować, ponieważ by to robić musi przebywać z ludźmi, dlatego bez towarzystwa może wpaść w depresję, mieć poczucie klęski i może być nawet pretekstem do targnięcia na swoje życie.
33 może się spełnić w takich dziedzinach jak: polityka, religia, medycyna, pedagogika, psychologia, nauka... szczególnie po to by zgromadzoną przez siebie wiedzę przekazać dalej, by obalić stare dogmaty, odkryć nowe i nauczać. 33 mają ogromny wpływ na ludzi, dlatego dobrze sprawdzą się w tych zawodach, ale muszę uważać na to jakie rady udzielają innym ludziom, ponieważ ich rady mogą być odbierane przez niektórych ludzi niemal jak słowa dane od wyroczni, posiadają przez to duży autorytet. Uznanie i sukces na planie materialnym zyskują łatwo. Dodatkowo są obdarzone wieloma talentami, mają smykałkę do zajęć związanych z parapsychologią i uzdrawianiem, stąd medycyna w zawodzie, w którym mogą się odnaleźć, czy to duchowym czy fizycznym.
Podobno tylko nieliczni wibrują jako czyste 33, u wielu pojawia się pół na pół z 6, bądź z jakimiś częściami 6.

Lekcją 33 jest nauka cierpliwości i tolerancji, prawdziwa odpowiedzialność za siebie i za innych, a misją 33 jest nauczanie boskiej doskonałości w każdej istocie. Należy nauczyć się nie brać zbyt wielu obowiązków, nauczyć się mierzyć siły na zamiary i być zdrowym egoistą - czasem po prostu trzeba komuś odmówić, by nie podupaść na zdrowiu psychicznym. Świata swoim kosztem zbawić nie można, a jak się wykończysz to nie będziesz mógł dobrze służyć i pomagać ludziom, więc odpoczywając czy odmawiając, jeżeli nie czujesz się na siłach, by wypełnić jakiś obowiązek, bądź też wiesz, że dana osoba sobie świetnie sama poradzi, ale jest wygodnicka i leniwa, więc chce, byś odwalił za nią robotę.
33 powinna więc skupić się na kształtowaniu zdrowych i poprawnych relacji z innymi ludźmi, nauczyć się asertywności, bądź różnych form pomocy - na przykład poprzez radę, wskazówkę, nie od razu załatwianiu wszystkich spraw i powinna to robić bez wyrzutów sumienia, by siebie nie "krzyżować", nauczyć się pomagać innym nie składając z siebie przy tym ofiary. Należy zachować równowagę pomiędzy chęcią naprawienia wszystkiego a zdrowym rozsądkiem i logiką. Nauczenie się pokory i nie poświęcania się dla ludzi na pokaz - albo pomagasz bezinteresownie albo chełpisz się tym jaki to dobry i wielkoduszny nie jesteś - z tym, że to drugie to już na pokaz i bądź pewny, że jak będziesz tak wypominał to ludzie podziękują za twoje rady i twą pomoc.
Na drodze do celu może im przeszkadzać zbytni optymizm, jednak mają szansę do stania się mistrzem w wybranej przez siebie dziedzinie.

W pozytywie: mądrość, inteligencja, wiedza, empatia, poszanowanie tradycji, wrażliwość, czułość, oddanie, tolerancja, świadomość, intuicja, wysoko rozwinięte zmysły estetyczne, umiejętność subtelnego odczuwania piękna i uczuć, zdolności do zgłębiania wiedzy tajemnej.
I rzeczy, które zostały wymienione wyżej.

Przy negatywnych wibracjach: Nieprzepracowana redukuje się do 6 dając wszystkie jej objawy w minusie - czyli tradycyjnie przy liczbach mistrzowskich.
Używanie swoich wpływów dla egoistycznych celów, zaniedbywanie swoich najbliższych - rodziny, przyjaciół, znajomych, oraz spraw zawodowych i społecznych, niespełnienie w miłości i relacjach z innymi ludźmi, potrzeba pokazywania innym jak bardzo się dla nich poświęcają. Nerwowość, skłonność do buntowania się, robienie wszystkiego na pokaz.W negatywie mogą być też manipulatorami, sknerami, mogą szantażować ludzi emocjonalnie i stać się hipochondrykami.

Jeżeli chodzi o związki to dla 33 najlepszymi partnerami będą inne 33, 2, 6 i 7, (znalazłam też informacje, że z 11 też się nadaje, ale z 11 najlepiej by było jakby ktoś potwierdził).
Są one bardzo otwarte w miłości, ale ich partnerzy muszą uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że są często nieobecne duchem, i zapominają o codziennych obowiązkach.
30-01-2016, 15:20
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB