Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny rozkład :-)
Autor Wiadomość
Gauge
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 202
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
Kolejny rozkład :-)
Mogłabyś sprawdzić energię i czakry? Oraz powiedzieć coś o mojej karmie? Możesz użyć tarota.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-31-2016, 21:41 {2} przez Szczęściarz.)
01-31-2016, 21:17
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Kolejny rozkład :-)
Mam trochę zaległości, na PW mam kilka czekających osób - planuje dzisiaj przynajmniej większość ogarnąć. Tak więc jak dziś nie dam Ci odpowiedzi to prawdopodobnie jutro.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-01-2016, 14:28
Gauge
Z tobą moc niech będzie

Nie spieszy mi się...
02-01-2016, 22:43
Olimpia
...

[Obrazek: vb196760.jpg]

Dzięki sumie doświadczeń swoich poprzednich wcieleń masz siłę emocjonalną i psychiczną, siłę przebicia. Zdobyłeś także siłę woli i silną energetykę. Potrzebowałeś impulsu, aby zainteresować się magią i ogólnie tematem ezoteryczno-okultystycznym. Masz w życiu trudności, ciężko Ci co czegoś dojść (jest to jakaś sfera życia, prawdopodobnie materialna) i jest to motyw przewijający się przez wszystkie Twoje wcielenia (mogą być ze dwa czy trzy wyjątki), tak samo ewolucja duchowa, ciągłe poszukiwania to także cecha wspólna większości Twoich wcieleń.

W poprzednim wcieleniu dostałeś jakąś szansę materialną... prawdopodobnie odziedziczyłeś ziemię, ale byłeś lekkoduchem, byłeś leniwy i chciałeś zupełnie czegoś innego... miałeś ambicje podróżować i być wielkim czarnoksiężnikiem! Przypomina mi to trochę dawnego Voida. xDD W każdym razie zaprzepaściłeś szansę, którą dostałeś a swoich ambicji i tak nie spełniłeś. Dużo straciłeś. Z tego wcielenia przeniosłeś pewien problem... a mianowicie, tą swoją ambicję i chęć bycia najlepszym magiem! Oczywiście, mowa tu o problemie z poprzedniego wcielenia, obecnie jesteś inny, dojrzały, rozważny... już nie jesteś tym samym dzieciakiem co byłeś, ale tą ambicja została przeniesiona na to wcielenie. Bardzo jej pragnąłeś, to było Twoje marzenie. Brzydziło Cię bycie rolnikiem czy rzemieślnikiem. Co to jednak za problem obecnie? Widzisz problem jest taki, że jakby... część świadomości tamtego wcielenia jest do Ciebie ''przyklejona'', nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, chodzi o to, że jesteś jakby sobą, że to wcielenie, ale także nie uwolniłeś się w pełni od pozostałości tamtego wcielenia. Coś jakby rozszczepienie duszy i osoba, którą wtedy byłeś była w pewnej części ciągle przy Tobie... Twoje marzenie było ogromne i było nim aż po kres Twojej śmierci. Chodzi o to, że wpływ poprzedniego wcielenia, Cię jakby hamuje... uwolnienie i gwałtowny wzrost nastąpi kiedy zostaniesz... tak jak chciałeś, Pustelnikiem. Musiałbyś porzucić wszystko, podróżować, żyć w nędzy wśród Natury i uczyć się na własną ręką od wszystkiego co Cię otacza. Takie były Twoje plany i musiałeś w momencie śmierci przenieść ten cel na następne wcielenie. Ty jesteś jakby opętany poprzez swoje poprzednie wcielenie... w sobie nosisz dalej tego dzieciaka, jakby on był w Twoim ciele zapieczętowany, on chce się uwolnić i zrobić ''znajdę smoka i zabiję! A następnie wypije jego krew i będę niepokonany!'' - taki gwałtowny, impulsywny, spontaniczny gówniarz. To co możesz, a nawet powinieneś zrobić to odpiąć wpływ swojego poprzedniego wcielenia, aby ta resztka świadomości z przeszłości przestała ingerować w Ciebie.

Twoje prawdopodobnie przyszłe wcielenie to mentor, kapłan, mistrz. Będziesz autorytetem, będziesz reprezentował jakąś religię/kult/filozofię. Staniesz na czele tej społeczności i prawdopodobnie będziesz znany jak np. Antor Szandor LaVey czy Jan Paweł II.

Energia

Energia typowa dla Maga Ceremonialnego z domieszką Maga Chaosu. Silna, stabilna... z załamaniem (mała domieszka, bardzo ciężko to wyczuć) totalnej słabości i nędzy - pozostałości po poprzednim wcieleniu lub jeszcze z okresu dziecięcego/nastoletniego. Silna, intensywna aura - tylko zabrudzona, oczyść się. Kolor aury prawdopodobnie niebieski inne częste to: czerwony i żółty.

Czakry

Podstawa - Zrównoważona, zharmonizowana tylko, że zanieczyszczona.

Sakralna - Stabilna, aktywna, brakuje jej tylko takiego kopa... poweru, za wolna jest.

Splot - Do oczyszczenia... jest sporo kurzu i szarych plamek, ale tak działa, jest aktywna i wszystko jest ok.

Serce - Czakra mało aktywna. Pasowałoby ją otworzyć. Tak, może czujesz że jest inaczej - bo przecieki energii przez otwarte skrawki są silne i czyste.

Gardło - Niezrównoważone. Energia nie płynie razem, tylko jakby się roztrzepia, jak rzeka do której się wrzuci kilka kamieni... no przepływ energii jest po prostu tamowany w niektórych miejscach.

Trzecie Oko - Widać że było aktywne. Od niedawna zaczęła sobie ta czakra odpoczywać i się zamykać.

Korona - Ładny przepływ energii, czakra aktywna problem jest taki, że hamujące ją czakry sprawiają, że mało co do Ciebie z tego dochodzi.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-04-2016, 13:00
 Podziękowali: Gauge
Gauge
Z tobą moc niech będzie

Ja pierdziu...

Wiesz, że często myślałem na poważnie zostać takim pustelnikiem?
I często też myślałem, że jakbym dostał jakiś spadek po kimś zmarłym to było by mi łatwiej...

Wszystko się zgadza.

Jeny, no to teraz nie mam już wyjścia Xd

Dzięki serdeczne.
02-04-2016, 22:13
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia
...

(02-04-2016, 22:13)Gauge napisał(a): Wiesz, że często myślałem na poważnie zostać takim pustelnikiem?

Wiem, bo widziałam, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

(02-04-2016, 22:13)Gauge napisał(a): Wszystko się zgadza.

Jak zwykle. ^^

(02-04-2016, 22:13)Gauge napisał(a): Dzięki serdeczne.

Nie ma za co. Uśmiech :*
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016, 22:30 {2} przez Olimpia.)
02-04-2016, 22:27

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB