Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czakry
Autor Wiadomość
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Dołączył: May 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Post: #1
Czakry
Hej!
To ja po proszę sprawdzanie energii, charakteru i stanu czakr(tarotem). Bardzo jestem ciekawy jeśli chodzi o czakry Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2016, 19:21 {2} przez Kamis.)
01-02-2016, 17:00
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,094
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 873
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #2
RE: Czakry
Charakter


Jak wiesz wszystkie nasze wcielenia mają wpływ na obecne, ale także i na przyszłe, najmocniejszy wpływ mają te ostatnie wcielenia... wpływem poprzednich wcieleń jest część Twojego stosunku do życia. Jesteś odpowiedzialny i rozsądny... głównie mowa tu o tym jak zarabiasz pieniądze, jak traktujesz pracę. W poprzednich wcieleniach (ogólnie mówiąc i pomijając Twoje ostatnie wcielenie) musiałeś pracować ciężko, aby się utrzymać. Obecnie więc znasz wartość pieniądza i wiesz, że są one potrzebne (i nie mów to, że wie każdy bo np. moja matka do dziś ze mną walczy, o wartość materialną) - starasz się być oszczędny, ważne jest dla Ciebie zabezpieczenie materialne, chcesz do czegoś w życiu dojść... oczekujesz, w przyszłości stabilizacji materialnej i bezpieczeństwa na tej płaszczyźnie. Nie mam tu absolutnie na myśli, że jesteś materialistą, tylko, że jesteś kimś kto dąży do celów bezpieczeństwa materialnego, stabilnie acz powoli - nie śpieszysz się.

Masz ogromne pokłady miłości, czułości, troski i opieki względem drugiego człowieka... konkretnie mówiąc, motyw łączący większość Twoich reinkarnacji to miłość, poszukiwanie bratniej duszy, towarzyszki życia. Problem jednak w Twoich wcieleniach polegał na tym, że choć kochałeś intensywnie i mocno... z wielką energią to nie wiedziałeś tak naprawdę co z tą energią zrobić, gdzie ją ukierunkować przez to ona się zwyczajnie wypalała... Lała się woda i lała... ale nie zbierałeś jej do dzbanka. Mam na myśli, że miłość należy pielęgnować jak kwiat inaczej on uschnie, jasne teraz to wiesz... ale nie zawsze masz wyczucie odnośnie potrzeb drugiego człowieka. Jeszcze nie spotkałeś miłości swojego życia (nawet jeśli teraz jak sądzisz) i jeszcze długo nie spotkasz... kiedy już spotkasz, będziesz musiał pamiętać, aby nie pozwolić wodzie (miłości) spłynąć i zniknąć. Jesteś bardzo uczuciowy i wrażliwy, acz bardzo podatny na manipulacje, jesteś człowiekiem bardzo dobrym o czystym sercu i dlatego również naiwnym - chcesz wierzyć, że każdy jest dobry i często czegoś nie widzisz. Nie pozwalaj się wykorzystywać, głównie mowa tu o kobietach bo na ich machlojki jesteś najbardziej podatny - uważaj w życiu na suki o twarzach łabędzia.

W poprzednim wcieleniu również musiałeś walczyć o swoje przetrwanie... wykonywałeś pracę fizyczną, tak przy pierwszej karcie podejrzewałam, że mogłeś być rolnikiem... i teraz również widzę taką możliwość. Większość czasu spędzałeś pod gołym niebem, byłeś marzycielem, często bujałeś w obłokach, kochałeś podróże, kochałeś życie i patrzeć w gwiazdy. Czułeś się uwięziony z braku perspektyw na życie, byłeś ambitny... ale nie miałeś możliwości wyrwać się ze środowiska (a raczej stanu społecznego), w którym się urodziłeś. Często miałeś różne pomysły na sukces... zawsze byłeś z ich powodu ganiony i wyśmiewany... ot taki sobie chłop ze wsi co chce zostać panem świata. Umarłeś młodo, prawdopodobnie zostałeś wciągnięty przez bagna. Tak, myślę, że zajmowałeś się uprawą roli... coś z ziemią.

Twój najważniejszy problem przeniesiony z tego ostatniego wcielenia reprezentuje Królowa Kielichów... musisz pamiętać, aby patrzeć realnie zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi, a tym bardziej kobiety - jednak to jest rada bardziej na przyszłość. Te Twoje dobre cechy... powinny zostać zharmonizowane. Zostaniesz w życiu przez kobiety wiele razy zraniony, musisz pamiętać, że to nie koniec świata... przerobisz sobie to i owo i będzie ok. To, co przeznaczone oraz nieuniknione w tym życiu, czego
zrozumienie pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia i uwolnienie
będzie bolesne i trudne. W drugiej połowie Twojego życia (prawdopodobnie po ukończeniu 20 lat... gdzieś tak po 20-około 30, stanie na Twojej drodze osoba bezwzględna, która będzie udawała Twojego przyjaciela dla swoich korzyści, a potem sprawi, że całe Twoje życie obróci się do góry nogami i będziesz musiał wszystko budować od początku bo to co już sobie do tej pory zbudujesz zostanie przez niego zrównane z ziemią i wykorzystane. Będzie miał ciemne oczy i włosy, nie wykluczone ten młody facet będzie obcokrajowcem... kimś z ''ciepłych'' krajów, np. Arabia, Grecja czy Indie, będzie miał ciemną karnację, szczupły i wysoki, pewnie z bródką. Pamiętaj, że każdy szkic zawsze może się zmienić... jednak to jest coś co jeśli unikniesz to i tak doświadczysz, choć w innym wcieleniu... bo to jest Ci potrzebne być mógł zacząć coś nowego, coś naprawdę prawdziwego, Twoją własną prawdziwą misję. Lepiej nie mieć nie dokończonych spraw... nie ma co ich sobie kumulować na następne wcielenie... a każda trudność tak naprawdę wychodzi nam na dobre, o ile jesteśmy wytrwali i się nie poddajemy, tylko idziemy dalej na przód.

Przyszłe wcielenie oczywiście zależy od tego jak (i czy) wypełnisz swoją misję w obecnym wcieleniu. Jeśli wszystko pójdzie pójdzie zgodnie z ''planem'' to ciąg, który idzie przez większość Twoich wcieleń zostanie przerwany i ostatecznie zamknięty bo dokończony. Osiągniesz harmonię, równowagę, większą samoświadomość i świadomość. Będziesz się jednak musiał nauczyć... rozwijać wszystko od nowa, znajdziesz się w nowych sytuacjach, będziesz balansował pomiędzy nowo odkrytą równowagą w sobie a dysharmonią spowodowaną w nowym życiu, którą także będziesz musiał zrównoważyć.Energia


Masz sporo linków przyczepionych do siebie i większość z nich pochodzi od człowieka. Oczyść się porządnie... i załóż sobie także tarcze. Osłabiona aura. Energia, która jeszcze nie jest w pełni dojrzała, mam na myśli, że jej podstawa wciąż się kształtuje. Obecnie idzie w kierunku typowej energii Maga Ceremonialnego/Maga Chaosu (bardziej w Ceremonialnego).
Its chakra time!


Podstawa - Duża kumulacja energii, miejscami jest zahamowana... przydałoby się zrobić zrównoważenie i uziemienie. Wygląda to jak zapalenie ucha tylko, że nie zbyt odczuwalne.

Seksita czakra! - stabilna, choć... nie aktywna. Energia z podstawy bardzo na nią promieniuje, więc skutków nadmiaru energii z podstawy, raczej nie odczuwałaś bo ''większy'' nadmiar ''wylewa'' się na sakralną, zaś brak aktywności z sakralnej również nie powinien być jakoś mocno odczuwalny bo dostaje energie z podstawy.

Splot! <3 - widziałeś Ty kiedy słońce przebijające się przez chmarę chmur? No to już wiesz jak wygląda jak Twój splot.

Serducho - nie zaskoczyłeś mnie. Stabilny stan, swobodny przepływ energii... jest tam na serduchu jakaś rysa/blizna (?), ale to w sumie nic niezwykłego, większość ludzi ma jakieś niezaleczone rany z przeszłości.

Otwórz buzie i powiedz ''aaaaa...'' - czyżbyś ostatnio się łajdaczył językiem? Obgadywał/kłamał/krzywoprzysiężył? ... bo ta Twoja czakra jest fakt w dobrym stanie i wogóle... tylko, że jak włączysz sobie na you-tube kanał przyrodniczy o jaszczurkach/wężach i zobaczysz ich rozdwojone języki to zobaczysz tym samym jak wygląda przepływ Twojej energii w tej czakrze. Normalnie jak rozstaje dróg! ... Jedna część energii idzie na lewo... druga na prawo... a środek jakby przyblokowany jakimś kamieniem.

Oko! - przyblokowane, aktywuje się podczas snu.

Korona Królewska <3 - patrząc na Twoją koronę, przypomina mi się jedno zdarzenie. Jak wiadomo mam naprawdę wielki biust! ... Pewnego dnia, włożyłam sukienkę z głębokim dekoltem i olałam stanik (nie pasował mi po prostu do tego kroju), schyliłam się... i cycki mi wypadły poza sukienkę!!!!! ... ale miałam farta bo koleś akurat odwrócił głowę i patrzył na co innego. xDD Dokładnie tak samo jest z Twoją koronką... co z tego, że dochodzi Ci do niej energia itp. skoro Ty odwracasz od tego świadomość? (Czyli wzrok).
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-02-2016, 02:12
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,094
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 873
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #3
RE: Czakry
Charakter


Jesteś osobą wychodzącą na przeciw trudnością, choć raczej wolisz stać w cieniu. Potrafisz stać kiedy wszystko ciągnie Cie w dół, jeśli już coś się położy to wstaniesz z podniesioną głową. Wewnętrznie czasem jesteś niepewny i zagubiony, zdarza się, że czujesz się przytłoczony. W przeszłości miałeś sporo niemiłych doświadczeń i to odbija się na Twojej teraźniejszości, sprawiając, że jesteś bardziej rozsądny i podchodzisz do wielu spraw z dystansem, na spokojnie - po prostu się nie śpieszysz. Jesteś spokojny, opanowany... ale jesteś także silny i męski, wiesz czego chcesz i do czego dążysz. Bez wątpienia jesteś inteligetny... nie wiem czy wiesz, ale masz zdolności biznesowe. Bardzo dobrze także komunikujesz się z otoczeniem, jesteś sympatyczny, przyjacielski i potrafisz być także elokwenty i czarujący. Jesteś także ciekawy świata i wiedzy, którą on skrywa. Masz swoje ambicje do, których dążysz. Twoje poglądy, które zbudowałeś na przestrzeni lat mają silny i stabilny fundament.

Nie jesteś w pełni świadomy tego co Cię otacza, ale dążysz do tego aby być coraz bardziej świadomym. Nie rzadko pozostajesz obojętny na boździe energetyczne oraz parapsychologiczne, przez co wiele nie zauważasz. Poważnie podchodzisz do życia, wiesz co chcesz osiągnąć. Masz silną wolę - a przynajmniej potencjał, aby taką posiadać (większą niż inni). W tym wcieleniu się przebudziłeś duchowo, Twoja samoświadomość w pewnym momencie gwałtownie wzrosła, intuicja się wyostrzyła. Problem jest tutaj, że za mało się rozwijasz i praktykujesz... potrzeba abyś dał od siebie więcej. Jesteś na takim etapie, że masz szansę szybciej się rozwinąć niż pozostali, tylko trzeba w to włożyć wysiłek i czas. Powinieneś się narodzić na nowo, oczyścić swoją przeszłość, zrobić Rytuał Przebudzenia i koniecznie jeszcze raz przewertować swoje plany i wartości. Jesteś kimś wartościowym... przyjazny zwierzętą, naturze i ludziom, cechuje Cię humanitaryzm i chęć pomocy słabszym, odwaga i szlachetność (no wkońcu Wodnik! xD) Nie patrzysz zbytnio na wygląd u płci przeciwnej... bardziej patrzysz na to kim jest, jakie wartości przedstawia. Kiedy kochasz to mocno, kiedy cierpisz to intensywnie. Traktujesz swoją wybrankę wyjątkowo, jesteś czuły i opiekuńczy, romantyczny. Masz duży popęd seksualny. W łóżku starasz się także zadowolić partnerkę, jesteś otwarty na eksperymenty łóżkowe, czuły, troskliwy względem partnerki. Nigdy nie zachowałes się agresywnie względem kobiety.

Masz problem z ryzykiem z odwagą... wolisz tego nie robić, zapominając, że czasem przez to można coś pięknego stracić. Problem jest także z asertywnością, kiedy w grę wchodzą uczucia.

No i proste... ! Jakże można pominać te cechy charakteru w rozkładzie dla Wodnika... xDD Własne zdanie, własne normy, własne poglądy, własna kultura, nieznosisz kiedy coś Ci ktoś narzuca, chcesz mieć wolną wolę i wolny wybór, sam decydować o tym jaki chcesz być. Nie dostosujesz się łatwo. Nie łatwo Cię ułożyć. Jesteś sobą, jesteś autentyczny i wolny - oraz dumny z tego. (Jak to Wodnik! :D)

Obowiązki Cię czasem męczą i nużą... nie lubisz kiedy masz niepozałatwiane sprawy, nie lubisz mieć dużo na głowie. Masz sporo ograniczeń, które wynikają z uwarunkowań lub Twojej nie wiedzy. Masz także jakieś kompleksy tzn. coś Ci się w sobie nie podoba, coś byś zmienił, ale starasz się zbytnio nie zwracać na to uwagi - lubisz siebie. Przeważa u Ciebie żywioł powietrza. Uśmiech Musisz pamiętać, że w powietrzu tktwi Twoja siła... wsłuchuj się w wiatr, czasem coś Ci szepnie. UśmiechEnergia


Nie w pełni dojrzała, mam na myśli, że ona ewoluuje, wciąż się kreuje. To dobry czas aby wybrać swoją ścieżkę. Masz syfki... polecam kąpiel w Czarcim Żebrze i Białą Szałwię. Poza tym miła, przyjemna, magnetyczna energia z domieszką seksualności. Wzmocnienie aury by się przydało, jest jak moje włosy bez odżywki. xD


... Wydaje mi się (nie jestem pewna), że masz zielony kolor aury.
Czakry


Podstawa - Za dużo energii wody, za mało ziemi... jest taka em... rozbłocona. xD No jak ziemia po deszczu. Mocna, stabilna, pracująca... bardzo ładna i bardzo dobrze pracuje, tylko że po prostu przydało by się więcej energii ziemi. Naprawisz to medytując nad energią ziemi i przebywając wśród Natury.

Sakralna - Pracuje... ładnie pracuje, troszkę zakurzona, ale ogólnie ona sama się oczyszcza. Wygląda mi na to, że ona jeszcze nie dawno nie była aktywna. Bo sprawia wrażenie, jakby dopiero co zaczęła się ruszać... choć może to efekt ''samoistnego'' oczyszczenia się jej.

Splot - Do natychmiastowego oczyszczenia. Ciężka, brudna energia. Działa, jest aktywna... to zupełnie tak jak płuca palacza... działają, jest ok, tylko, że są brudne i szare.

Serce - Jest blizna. Jest samotność i jakiś lęk. Serce do natychmiastowej naprawy.

... Ty nie masz przypadkiem zdolności empatycznych? ... One mogą być hamowane, nie docierają do Ciebie w pełni bądź wogóle i usadawiają się w Czakrze Serca i dlatego to tak wygląda.

Gardło - Świeci się, kręci się, aktywne... bardzo ładne, jest tylko troszki problem z przepływem energii przez pozostałe czakry.

Trzecie Oko - Piękny potencjał. Zwracaj uwagę na sny i omeny. Bardzo ładnie acz powoli zaczęło się aktywować.

Korona - Oczyszcza się i aktywuje. To dobry czas na podrasowanie empatii, LD, snów, astrala, jasnowidzenia, czytania ze szklanej/kryształowej kuli. Apropo kuli... kupiłam sobie kule dwa tygodnie temu i jeszcze nigdy jej nie użyłam. xDD I ja mam czelność opierdalać adeptów za lenistwo... xDD


[Obrazek: roza_027.jpg]

Godzina 2 w nocy, a ja dopiero ogarnęłam ludzi na PW i Ciebie. xDD Oh ah, przypominają mi się stare czasy... :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-02-2016, 02:57
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Dołączył: May 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Post: #4
RE: Czakry
Wow! Jeszcze nikt mi nie powiedział takiej prawdy o Mnie :D Jeśli chodzi o charakter to wszystko się zgadza.
Tak mam zdolności empatyczne- nie że jakoś super rozwinięte ale mam.
Czakry bardzo ładnie opisane.... :D
Dzięki Wielkie Oli Uśmiech
Powiedz mi kiedy sprawdzasz czakry to używasz samych Wielkich Arkan czy Małych też i na każdą czakre wyciągasz jedną kartę? Dużo jest szczegółów i bardzo interesuje mnie twoja metoda i sposób odczytywania. Szkoda że w dziale Tarota nie ma opisanych kart z perspektywy czakr Uśmiech
03-02-2016, 18:57
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,094
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 873
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #5
RE: Czakry
(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Wow! Jeszcze nikt mi nie powiedział takiej prawdy o Mnie :D

Bo jeszcze nigdy nie natrafiłeś na tak zajebistą i utalentowaną wróżkę! :D

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Jeśli chodzi o charakter to wszystko się zgadza.

Ja się rzadko mylę. xD

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Czakry bardzo ładnie opisane.... :D

No bo to ja. <3 ^^


(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Dzięki Wielkie Oli Uśmiech

Kłaniam się i polecam na przyszłość. <3 U takiej artystki jak ja, jednak się płaci! Poproszę teraz przelać na moje konto 20000 zł i zostać mym niewolnikiem seksualnym. :D


(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Powiedz mi kiedy sprawdzasz czakry to używasz samych Wielkich Arkan czy Małych też i na każdą czakre wyciągasz jedną kartę? Dużo jest szczegółów i bardzo interesuje mnie twoja metoda i sposób odczytywania.

Mało kto wie... że ja w niektórych przypadkach przede wszystkim wspomagam się kartami. W przypadku czakr, moje zdolności współpracują wraz z Tarotem. W przypadku sprawdzania energetyki wogóle nie używam żadnej metody wróżebnej. W przypadku sprawdzania karmy czy poprzednich wcieleń, Tarot jest tylko moją bramą do jasnowidzenia.

Zazwyczaj opieram się tylko na Tarocie... ale takie przypadki jak np. powyżej to wyjątek. Wyciągam na każdą czakrę jedną kartę i używam całej talii.

(03-02-2016, 18:57)Kamis napisał(a): Szkoda że w dziale Tarota nie ma opisanych kart z perspektywy czakr Uśmiech

Mogłyby. Tylko, że pisząc w tym dziale czuje się jakbym pisała na darmo. Były post odnośnie odczytywania sposobu śmierci np. w poprzednim wcieleniu... nic! Były zachęty, aby interpretować rozkłady razem... nic! Więc sobie odpuściłam, a miałam plany opisać wiele spraw np. seks w Tarocie czy zdolności ezoteryczne w Tarocie, a także miejsca, które pokazują itp. itd. Jednak skoro nie ma zainteresowania i dopingu... to czego się spodziewać? Poświęcam swój czas, dwoje się i troje... a mam wrażenie, że nikt tego nie czyta. Dużo bardziej popularnie jest łażenie do cioci Oli na PW o porady - większość naszych Witchcraftowych tarocistów to ja wyszkoliłam/wspomogłam.

Im większy kop od userów tym lepsze są moje posty. Gdyby nie chęć userów abym dalej opisywała numerologię, to większość postów o niej by wogóle nie powstało. Pod koniec poległam... bo ludziom widocznie przestało zależeć. Jak coś robię to chce wiedzieć, że robię to po coś i komuś to pomaga.


Wogóle to muszę wkońcu zabrać za pozostałe trzy rodzaje wróżebne i rozwinąć je do takiego zajebistego stopnia jak Tarot... eh. No bo kurczę! Tarot mi polazł od tak! Jakbym od zawsze wróżyła. A reszta dupa... Nie mam takiej sprawdzalności jak w Tarocie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-02-2016, 01:11
Znajdź Posty Reply
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 141
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1
Podziękowania: 81
Podziękowano 76 razy w 47 postach
Post: #6
RE: Czakry
Przepraszam, że się wcinam, ale Oli ja bym chętnie poczytała o Tarocie pod różnym kątem.
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
04-02-2016, 14:10
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Kamis , Luna_90
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Dołączył: May 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Post: #7
RE: Czakry
Nie na darmo nie na darmo bo ja często zaglądam do działu tarot i pewnie nie tylko ja Uśmiech
Dużo jest osób nowych przecież co zaczynają swoją przygodę z tarotem. Też chciałbym umieć czytać tarota na wszelakie sposoby w każdej dziedzinie a temat czakr i poprzednich wcieleń i śmierci, zdolności ezoteryczne, miejsca, seks... coś pięknego np teraz z tarotem czuję się ograniczony bo nie potrafię sprawdzić nim dużo rzeczy np te po wyżej wymienione. W książkach tego się nie znajdzie. Przynajmniej w moich dwóch nie ma - wszystko jest takie ogólne. Raz gdzieś się spotkałem jak sprawdzić poprzednie wcielenie ale nie pamiętam gdzie i też tak ogólnie raczej było coś typu miejsce narodzin wskazywały karty np buławy-ogień-połódnie(afryka) monety-ziemia-pólnoc kielichy-woda zachód miecze-powietrze- wschód

jak wyszła np ta afryka to tym samym sposobem można określić która jej część. Moja wiedza na ten temat jest uboga... Dlatego razem z Hekate dopingujemy :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2016, 17:47 {2} przez Kamis.)
04-02-2016, 17:44
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hekate , Olimpia
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,094
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 873
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #8
RE: Czakry
Dwie osoby to trochę za mało, żeby dać mi kopa. Kiedy jest taka mniejsza grupka to po prostu mogą liczyć na prywatne ''sesje'' ze mną - ja się mniej męczę, a ludzie szybciej się uczą. No chyba, że ktoś z was ma ochotę wszcząć rewolucje i zrobić ankietę na ten temat - jak będzie duże zainteresowanie to wtedy się podejmę. Ogólnie mam wiele tematów, które chce opisać... Dział Tarota chciałam ostro podrasować, żeby był takim gigantem wśród ezo stron, no ale... starałam się, jednak ten dział cieszy się popularnością wśród kilku userów na forum... a przynajmniej tyle z nich się ujawnia. Jeśli chcecie, żeby coś trwało to pokazujcie to po prostu... bo to jest takie potem ''naharowałam się, a nikogo to nie interesuje'' - po czym następuje zniechęcenie i kilka miesięcy przerwy w pisaniu jakichkolwiek tematów.

Większość oczekuje rytuałów, technik magicznych, systemów itp. Ostatnio napisałam między innymi o Przeklętych Diamentach i to się podobało, teraz knuje na temat sposobów stworzenia Słońca i Księżyca i ogólną charakterystykę takich talizmanów. Ja pisze tematy nie dla siebie (bo ja to wszystko wiem i potrafię, mam w głowię), pisze je dla was, więc staram się je dopasować do waszych zainteresowań i oczekiwań - każdy z was jest inny, lubi co innego, ma inne poglądy... i choć staram się zadowolić wszystkich, to wiem, że nigdy mi się to nie uda.


Kamis w książkach tego znajdziesz... fakt. Więc jak sądzisz skąd ja mam taką wiedzę na temat Tarota i taką sprawdzalność? Na pewno nie z książek... z kursów i nauk też nie. Jak nie dogadasz się z Tarotem to Ci nawet Abraxas czy Astaroth nie pomoże.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-02-2016, 20:40
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Hekate
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 141
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1
Podziękowania: 81
Podziękowano 76 razy w 47 postach
Post: #9
RE: Czakry
Kamis, to kto robi tą ankietę?

Oli, może niektórzy robią tak jak ja? Przyswajam wiedzę z forum idąc działami z góry w dół. Póki co jestem w magii naturalnej. Mam swój kajet, w którym opisuję wszystkie swoje przemyślenia, wasze dobre rady. Czasami zatrzymuję się przy czymś dłużej żeby poćwiczyć. Więc w końcu dojdę do Tarota i fajnie byłoby gdyby był to dział bardzo rozbudowany.
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2016, 15:08 {2} przez Hekate.)
05-02-2016, 15:04
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,094
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 873
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Post: #10
RE: Czakry
No po tym poście, kilka osób zaczęło mi pisać na gg czy na PW prośby o rozbudowanie działu Tarota. Dalej jest ich mało... no 6 osób? Ale powiem szczerze, że więcej niż się spodziewałam. Moje userki to cicha woda! xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-02-2016, 16:28
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB