Piramidy - interpretacje numerologiczne dla chętnych.
Autor Wiadomość
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 202
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
RE: Piramidy - interpretacje numerologiczne dla chętnych.
Kiedyś próbowałem sam, ale to było nieszczegółowe i nie wiem czy dobrze.
Pełna interpretacja by się przydała, coby zweryfikować.

Bez bierzmowania:
http://zapodaj.net/2de98b95b80c5.jpg.html

Z bierzmowaniem:
http://zapodaj.net/144e788948a08.jpg.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:21 {2} przez Neaxx.)
02-04-2016, 16:11
Znajdź Posty Reply
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 99
Reputacja: 9
Podziękowania: 24
Podziękowano 63 razy w 35 postach
Olimpio:
Piszę to i tak w skrócie, żeby nie wyszło z 8-10 stron, bo raz tak odwaliłam. Język

4PZ-----------------------5/23------------------------4PZ
3PZ------------------6/15/33/51/69--------------------3PZ
1PZ----------6/24---------------------9/27/45---------2PZ
C--------1-----------------5/23--------------4/22-------C = 1/10/28/46
1WW------------4----------------------1|8 v 3---------2WW
WG----------------------3|4 v 1------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2020
Cykl produktywny: 23.05.2021 - 01.01.2047
Cykl żniwny po: 23.09.2049

Pierwszy punkt zwrotny: 2025 - 2028
Drugi punkt zwrotny: 2034 - 2037
Trzeci punkt zwrotny: 2043 - 2046
Czwarty punkt zwrotny: 2052 - 2055

Lata pustki: 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42, 2053-54,
2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02, 2113-14

Liczba duszy: 3/12/21/66
Liczba realizacji: 2/11/47
Liczba ekspresji: 5/14/23

Nienawidzę tego układu piramidy w cholerę, ale już niech tak będzie. ;_;

Z drogi życia
Jesteś jedynką, której patronuje słońce, jesteś urodzonym przywódcą, kierownikiem - masz trudności z podporządkowaniem się innym, natomiast inni chętnie cię słuchają i nie mają większych problemów z podporządkowaniem się tobie (oczywiście nie dotyczy to silnie niezależnych osobowości). Jesteś silną i dominującą postacią. Możesz mieć skłonności do bycia apodyktycznym i do rządzenia się, lubisz gdy inni cie słuchają, a gdy ktoś cię usilnie ignoruje to możesz stać się agresywna, wszystko przez twój ognisty temperament i upodobanie do bycia w centrum uwagi. Zdajesz sobie sprawę ze swoich celów, pragnień i potrafisz je zrealizować samo udoskonalając się przy tym. Wymagasz wiele od siebie jak i od innych, nie jesteś egoistką, pomagasz ludziom chętnie, ale to ty decydujesz kiedy, gdzie i w jakiej formie ta pomoc będzie udzielona. Jeżeli chodzi o kontakty z ludźmi, to dla swoich wrogów jesteś koszmarem, ale dla swoich popleczników jesteś wyjątkowo hojna.
Jedynka jest liczbą odrodzenia, zaczynania czegoś i tworzenia, więc będziesz realizowała śmiałe projekty, które nie dość, że spełnią twoje ambicje to przyniosą korzyść innym (to w sumie wiadomo Język). Tworzysz, doradzasz, dodajesz otuchy i motywujesz, jednocześnie trzymając rękę na pulsie. Nie jesteś fanką skomplikowanych sytuacji, wolisz mieć wszystko wyłożone na stół.
Minusem może być u ciebie zbyt wielka niechęć przed ugięciem karku i wejścia pod czyjeś kierownictwo, nawet gdy będzie to naprawdę konieczne i skłonność do zostawiania niektórych spraw niedokończonych przez nadmierny dynamizm i pomysłowość. Możesz też mieć problemy z przyjmowaniem krytyki z ust innych.
Bo tak to napisałam trochę jakbyś była takim egoistycznym, dyspotycznym dupkiem. xD Nie, w przyjaźni jesteś wierna i godna zaufania. Potrafisz być namiętna, posiadasz łatwość w romansowaniu, potrafisz być też uczuciowa, ale z tym ostatnim raczej się nie afiszujesz.
Jesteś taką dynamiczną, silną, tworzącą siłą.
Masz zero - no przy jedynkach to raczej zawsze jest zero, więc rany, ominę. Język
Podliczbę ci zacytuję, bo tego jest tyle, że się nawet skracać nie opłaca:
"Podliczba Dwadzieścia Osiem (28/10/1) wskazuje na niespodziewane zyski i straty, które zależą od postawy wobec wydarzeń. Konieczna jest uczciwość i lojalność. Liczba ta obdarza bujną wyobraźnią, poetyckim natchnieniem, pomocą ze strony kobiet, skłonnością do zabaw, podróży, spotkań (także w dużych grupach), popisywania się. Zapowiada przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie (partnerskie). Współpraca przynosi zyski i sukcesy.
Przy ujemnych aspektach i emocjonalnych reakcjach na wydarzenia zdarzają się przeciwności".
Także w towarzystwie to ty się raczej popisujesz. Oczko
"Podliczba Czterdzieści Sześć (46/10/1) zapowiada szczęśliwe dzieciństwo, stałość charakteru, odwagę odkrywania nowości, wydarzenia niezwykłe i niespodziewane, wrażliwość, uczuciowość, ograniczenia, błędy w wyborze partnerów, spowodowane przywiązywaniem nadmiernej wagi do sfery seksualnej, niewierność, uwodzicielstwo, zerwanie, które może spowodować wewnętrzne przebudzenie, gotowość dzielenia się z innymi — pod warunkiem, że wszystko będzie się działo zgodnie z naszymi przekonaniami i nikt nie będzie próbował nas zdominować. Dzięki taktownemu wyrażaniu woli możemy zostać szefem lub przywódcą. Będziemy chcieć być w centrum zainteresowania. Negatywne aspekty mogą ujawniać infantylność i nieodpowiedzialność, przyciągającą bezmyślne i płytkie towarzystwo".
No i możesz mieć problemy z partnerami, jak z tego wynika.

Jeżeli chodzi o liczbę duszy to jesteś osobą bardzo emocjonalną (tutaj może być pewien konflikt z powściągliwą, ukrywającą swoje uczucia jedynką, więc możesz raz reagować emocjonalnie, potem się wycofywać, żałować swojej wylewności... generalnie mieć taki konflikt wewnętrzny), liczba ta daje natchnienie, prawdę, piękno, radość życia i opiekę kosmiczną.
Tutaj niby powinnaś się nauczyć opanowywać emocje, ale jedynka je studzi wystarczająco. Nad systemem wyrażania emocji i ich lokowania powinnaś się zastanowić, robić tak, by nie żałować. Dary losu, bogactwo powinnaś wykorzystywać dla dobra ludzi, jeżeli będziesz egoistką to możesz je stracić.

Liczba realizacji mówi, że jesteś osobą ambitną, upartą i zdyscyplinowaną, która może zyskać uznanie, sukces i wspiąć się po szczytach drabiny społecznej. Dodatkowo jesteś lojalna i odpowiedzialna. Możesz czuć, że masz jakieś powołanie, które musisz spełnić.
Raczej szybko osiągnęłaś dojrzałość, potrafiłaś szybciej niż inni dostrzec wady i słabości swoich rodziców.
Jesteś osobą, która chce wskazywać innym drogę i doradzać. Możesz być przez niektórych odbierana jako zimna ściana bez uczuć, która ma też gdzieś uczucia innych, ale są to pozory (+ tutaj masz ukrywanie uczuciowości z jedynki, więc możesz budować wokół siebie mur, ale masz też emocjonalną 66) Wzbudzasz zaufanie przez pewność siebie.
Odnajduje spełnienie w służbie innym, realizacji jakiejś idei. Podliczba "wskazuje na wielką uczuciowość, talent artystyczny i szczere przyjaźnie, Bogactwo utraci swe znaczenie i zrodzą się wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną charakteru. Musimy mieć precyzyjny cel, który porządkował będzie wymagania praktyczne i ukierunkowywał emocje".

Liczba ekspresji:
Masz duszę uroczej, miłej, uwodzicielki. Przyciągasz wzrok otoczenia - niekoniecznie ten pozytywny (o, o jak wyżej napisałam - możesz sprawiać wrażenie takiej zimnej ściany, ale to pozory), jednak mimo wszystko ludzie cie podziwiają. Masz potrzebę bycia kochaną (kolejne nawiązanie do wyższego - możesz zakładać jednak maski, które mówią, że wcale tak nie jest) i podziwianą, co może sprawić, że zachowujesz się ekstrawagancko, możesz przez to sprawiać wrażenie osoby płytkiej.
Możesz mieć czasowo lekko rozchwianą psychiką spowodowaną częstą (częste pojęcie względne, dla niektórych raz to już za często) zmianą partnerów i/lub przyjaciół, miejsca zamieszkania, stylu życia... może być to chwiejność wywołana zmianami. Jednak tak naprawdę chcesz stworzyć trwałą relację, chcesz też się zaangażować w idee, które pomogą ci spełnić swoje ambicje.
Jesteś osobą, która stwarza pozory - tutaj dla wielu możesz zakładać maskę niedostępności, ale ta twoja emocjonalna dusza się odezwie i dla wielu wydasz się pełną energii, błyskotliwą, serdeczną osobą. Posiadasz jednak niezmienny kawałek siebie, który jest trzonem twojej prawdziwej osobowości - czy zna go ktoś inny oprócz ciebie?
Lubisz wywoływać poruszenie, wprawiać ludzi w zachwyt swoją osobą, może też trochę dlatego, by jeszcze trochę podbudować swoją pewność siebie, której w środku wciąż ci może brakować - a dzięki pozorom wydajesz się totalnie pewną siebie, silną babeczką.
Lubisz żyć na pewnym poziomie i nie musisz udawać skromnej, że tak nie jest. Lubisz się czasem poszczycić tym co masz - materialnie czy w jakiejś innej formie, skromnością nie grzeszysz, jednak jesteś też szczodra dla przyjaciół i bezgranicznie lojalna, co sprawia, że niektórzy ludzie żywią cię naprawdę szczerą sympatią i potrafią przejrzeć pozory.
Podliczby:
"Podliczba Czternaście (14/5), wyrażająca Długi Karmiczne, wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych. "
"Podliczba Dwadzieścia Trzy (23/5) wskazuje na poczucie wolności, zręczność, pomoc w przedsięwzięciach, odpowiedzialność i protekcję. Nasza wartość będzie rozpoznana. Pociągać nas będzie komunikacja. Możemy liczyć na spadek (pieniądze od Opatrzności), sukces, sławę i uznanie. Przy złych aspektach ujawniać się będzie surowość, egoizm i wściekłość".

*Mogło się zdarzyć, że popieprzyły mi się liczby wyliczane z imion, ale tylko mogły, nie musiały. Język

PUNKTY ZWROTNE:
I PZ: 6/24
Punkt ten oznacza obowiązki i odpowiedzialność - należy wywiązywać się ze swoich obowiązków względem siebie i innych oraz zachować równowagę.
W pozytywie oznacza szczęśliwe życie rodzinne, bezpieczeństwo harmonię i miłość, w negatywie wręcz przeciwnie - rozwód, brak bezpieczeństwa finansowego, nawet bankructwo, do tego mogą dojść problemy zdrowotne.
W I PZ może oznaczać dziecko, które musiało szybko dorosnąć, które musiało przejąć wiele domowych obowiązków, często ponad swoje siły z powodu częstej nieobecności jednego z rodziców. Możliwe szybkie założenie rodziny.
Tak ogólnie wyzwanie to służy nauczeniu się zachowania równowagi pomiędzy dawaniem a braniem, by dbając o innych, szczególnie na planie rodzinnym, nie poświęcić za bardzo siebie. Należy też się nauczyć, że nie można tworzyć instrukcji postępowania dla innych, trzeba szanować ich zdanie i wybory oraz nauczyć się kompromisu. Trzeba nauczyć się współczuć z rozsądkiem, ze zdrowym egoizmem i uczyć się odpowiedzialności.
Posiadając 1 w DŻ i 6 w I PZ może wystąpić pewien konflikt, ponieważ 6 w tym punkcie daje przywiązanie się i przywiązanie emocjonalne, a jedynka stawia nas często w nowych sytuacjach: nowa praca, nowe miejsce, nowa szkoła, nowe osoby, nowe możliwości. Przy takiej komplikacji może też wystąpić problem w stylu: "jestem inna niż ludzie myślą" - ludzie mogą myśleć, że nie zależy ci na głębszej relacji.
"Podliczba Dwadzieścia Cztery (24/6) wskazuje na problemy uczuciowe, podróże (z przygodami), zmiany miejsca pobytu (które przyniosą osamotnienie i separację). Nasza przyszłość może zależeć od pomocy kobiet. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię. Każdy sukces wymagał będzie poświęceń. Ostatecznie można osiągnąć szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Negatywne aspekty przyniosą zazdrość, upartość i mściwość".

II PZ:
Tak pokrótce, bo jeszcze trzeba dożyć. :D W sumie nie rozumiem opisywania wszystkich PZ.
Dziewiątka oznacza ewolucję, otwarcie się na innych ludzi.
W II PZ często oznacza ewolucję w kontaktach międzyludzkich, które może przenieść się nawet na arenę międzynarodową, sukces i prestiż. Problemy innych nadal mogą być ważniejsze od swoich własnych.
W negatywie wiadomo, że będzie odwrotnie.
"Podliczba Dwadzieścia Siedem (27/9) wskazuje na wielką moc duchową, płodną wyobraźnię, twórczą inteligencję, posiadanie dużej rodziny i służenie innym. Pracując dla dobra ludzkości możemy z czasem zdobyć sławę i uznanie. Nie będziemy jednak łatwi we współżyciu. Posiadać będziemy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążyć będziemy do harmonii i starać się będziemy pomóc innym w potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Odbędziemy liczne podróże (głównie zagraniczne) i zrealizujemy liczne przedsięwzięcia. Przy złych aspektach może pojawiać się niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancja wobec niedoskonałości otoczenia".
"Podliczba Czterdzieści Piec (45/9) wskazuje na brak satysfakcji z sukcesów ziemskich, moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym i niespodziewanym, naturę tajemniczą, dystans wobec otoczenia, dumę, ambicję, zdecydowanie, receptywność, liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność i niepokoje emocjonalne. Zaginiony rodzic zostanie odnaleziony. Możliwe wdowieństwo lub rozstanie. Czepiać się będziemy przeszłości; wartości starych i przebrzmiałych".

CYKLE:
I. Nauka niezależności i liczenia na samego siebie, określenie własnej indywidualności, odnalezienie i rozwijanie swojego talentu. Zrozumienie, że wszystko co mamy osiągamy pracą i wyniki są proporcjonalne do poświęconego czasu i włożonej pracy.
Należy zrozumieć inność innych ludzi i odmienność poglądów. Nie należy liczyć zbytnio na rodzinę.
W negatywie może prowadzić do osamotnienia, trudnym dzieciństwie, problemów z ojcem lub z bratem.

II. W skrócie: zmiany - w sprawach osobistych i zawodowych, pojawią się okazje do podróżowania oraz do łatwych przygód, rozwinięcia swoich zainteresowań. Będzie to okres zmian, trzeba więc będzie się nauczyć akceptować zmiany i wyciągać z nich wnioski, rozwijać talenty, nie brać na siebie zbytniej odpowiedzialności i obciążeniem problemami innych - nie dać sobie wejść na głowę kosztem siebie, budować łącznik pomiędzy swoją umysłowością, a fizycznością.
Podliczba ta pojawiła się już wyżej.

WYZWANIA:
I: 4: Uczy wypracowaniu systematyczności, ciężkiej i metodycznej pracy w dążeniu do wybranego przez ciebie celu. Trzeba być zorganizowanymi nie dążyć do celu po trupach. Należy zrozumieć i zaakceptować wymagania stawiane przez życie.
Trzeba walczyć ze swoim lenistwem, bądź go unikać, trzeba też dążyć do celu z pewną ostrożnością, nie można lecieć jak babeczki do karpia na promocji. Najlepiej jest mieć jakiś ogólny plan, który pomoże osiągnąć cel.

II:1|8 v 3
Praca nad własną wolą, odnalezienie indywidualności, samopoznanie, ambitne przedsięwzięcia. Zrozumienie prawdziwej wartości pieniądza - odnalezienie równowagi w sferze finansowej i duchowej bez egoizmu czy przesadnego konserwatyzmu, nauka organizacji, konfrontacja z inną rzeczywistością.
Nauka gospodarowania własną energią, nauka harmonijnego porozumienia się z innymi - słownie jak i przez sztukę.

Główne:
1: trzeba nauczyć panować się nad sobą i nad własnym życiem realizując swój cel, samodzielny rozwój może być zagrożeniem, ponieważ może wystąpić skłonność do nadużywania władzy.
3: należy nauczyć się gospodarować swoją energią, nie rozpraszać jej zbytnio, trzeba znaleźć takie działania, w których będzie można się wykazać bez uczucia skrępowania, które może wystąpić przy wypowiadaniu się w danym otoczeniu, bądź też przy temacie, w którym nie czujesz się jak ryba w wodzie, więc trzeba się znaleźć tam, gdzie czujesz się dobrze.
4: umiejętność metodycznej pracy, zrozumienie i zaakceptowanie wymagań (w I PZ).

Ja lubię dodawać od siebie widząc pewien zlepek liczb i tak dalej, co może być dobre, albo złe. Skupiłam się raczej na "górze". ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:29 {2} przez Neaxx.)
02-04-2016, 23:01
Znajdź Posty Reply
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 118
Reputacja: 5
Podziękowania: 35
Podziękowano 26 razy w 11 postach
Więc ja również poproszę. Uśmiech
Z bierzmowaniem:

4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ
3PZ--------------8/17/26/35/44/53/62/80---------------3PZ
1PZ---------2/11/29------------------6/15/33/51-------2PZ
C--------4-----------------7/25--------------8/26-------C = 1/10/19/37/55
1WW------------3-----------------------1 v 4----------2WW
WG------------------------2 v 1------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2024
Cykl produktywny: 25.08.2025 - 01.01.2051
Cykl żniwny po: 25.12.2053

Pierwszy punkt zwrotny: 2032 - 2034
Drugi punkt zwrotny: 2041 - 2043
Trzeci punkt zwrotny: 2050 - 2052
Czwarty punkt zwrotny: 2059 - 2061

Lata pustki: 2009-10, 2021-22, 2033-34, 2045-46, 2057-58,
2069-70, 2081-82, 2093-94, 2105-06, 2117-18

Liczba duszy: 4/13/22/49
Liczba realizacji: 9/27/72
Liczba ekspresji: 4/13/31

Lekcje karmiczne.
1 - 4,0 - 8
2 - 3,0 - 0
3 - 3,0 - 5
4 - 3,0 - 1
5 - 3,0 - 7
6 - 3,0 - 0
7 - 2,0 - 2
8 - 3,0 - 0
9 - 3,0 - 5

Łączna ilość liter: 28
Liczby parzyste: 1
Liczby nieparzyste: 27

Tranzyty.
Lata: 0 - 1
Fizyczny: 1
Mentalny: 7
Duchowy: 7
Esencja: 6/15

Bez bierzmowania:
4PZ----------------------3/12/30----------------------4PZ
3PZ--------------8/17/26/35/44/53/62/80---------------3PZ
1PZ---------2/11/29------------------6/15/33/51-------2PZ
C--------4-----------------7/25--------------8/26-------C = 1/10/19/37/55
1WW------------3-----------------------1 v 4----------2WW
WG------------------------2 v 1------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2024
Cykl produktywny: 25.08.2025 - 01.01.2051
Cykl żniwny po: 25.12.2053

Pierwszy punkt zwrotny: 2032 - 2034
Drugi punkt zwrotny: 2041 - 2043
Trzeci punkt zwrotny: 2050 - 2052
Czwarty punkt zwrotny: 2059 - 2061

Lata pustki: 2009-10, 2021-22, 2033-34, 2045-46, 2057-58,
2069-70, 2081-82, 2093-94, 2105-06, 2117-18

Liczba duszy: 9/18/45
Liczba realizacji: 2/11/20/65
Liczba ekspresji: 2/11/29

Lekcje karmiczne.
1 - 3,5 - 6
2 - 2,5 - 0
3 - 2,5 - 2
4 - 2,5 - 1
5 - 2,5 - 7
6 - 2,5 - 0
7 - 1,5 - 2
8 - 2,5 - 0
9 - 2,5 - 5

Łączna ilość liter: 23
Liczby parzyste: 1
Liczby nieparzyste: 22

Tranzyty.
Fizyczny: 1
Mentalny: 7
Duchowy: 7
Esencja: 6/15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:31 {2} przez Neaxx.)
02-04-2016, 23:27
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,058
Reputacja: 85
Podziękowania: 923
Podziękowano 1270 razy w 627 postach
No popierzyłaś zdeczka. xD Większość się zgadza, ale niektóre cechy charakteru źle odczytałaś jak np. to że lubię być podziwiana i lubię być w centrum uwagi - ja przede wszystkim uwielbiam gorszyć ludzi, im bardziej są zgorszeni moim zachowaniem tym bardziej jestem z siebie dumna. xDD Ale to długa historia, mająca korzenie w ''Bunt to grunt! Nie będę się dostosowywać! Patrzcie i podziwiajcie jak bardzo jestem kontrowersyjna i jak bardzo mam was i te cholerne normy i wasze opinie w dupie!'' W pierwszy dzień gimnazjum odwaliłam taki numer, że znała mnie cała szkoła. xDD <3 Kocham robić na przekór i łamać schematy... do takiego stopnia, że skoczyłam z naprawdę bardzo niebezpiecznej skały do wody... chciałam tylko zobaczyć widoki, ale ludzie za mną myśleli, że chce skakać jak tylko nieliczna garstka odważnych... i zaczęli, że ja tego nie zrobie, a gdzie taka mała itp. mięśniaki wymiękają a ja bym miała skoczyć? I tutaj się wkurwiłam i zrobiłam im na przekór... tak, kurwa?! O wy... zaraz wam pokażę! I ku przerażeniu wszystkich skoczyłam bez żadnych zabezpieczeń. Mój ojciec zamiast mnie zabić, był ze mnie cholernie dumny i skoczył za mną. xDDD

Jeśli chodzi o emocjonalność i powściągliwość to również tu masz troszki pomyłki. U mnie to działa tak, że np. mogę bardzo kogoś kochać, tęsknić za nim i wić się z bólu rok lub dwa lata... ale nie odezwę się do tej osoby, nikt również nie zobaczy moich łez i ani śladu bólu na mojej twarzy czy zachowaniu. Pozory są... ale u mnie jedyne pozory to właśnie, nie pokazywanie tego, że ktoś mnie zranił, nie pokazywanie tego, że mi na kimś zależy jak i... być silniejszą dla tych słabszych, nie łamać się bo oni wtedy jeszcze bardziej się załamią - to cecha lidera, fakt. Mam silne zdolności przywódcze i równocześnie opiekuńcze, troskliwe... ze względu na te zdolności, wiem, że czasem muszę używać pozorów stanowczej i ostrej. Musiałam się tego nauczyć, bo wcześniej jak nie umiałam to każdy mi właził na głowę i wykorzystywał moją łagodność i wyrozumiałość.

Ogólnie bardzo dobrze jest to zrobione, ale niektóre cechy zostały źle zinterpretowane - właśnie nie jedna z punktu widzenia pozoru, np. że bardziej zwracam na uwagę na seks, to jest coś co nie raz mi zarzucono, a jest tylko czymś co tylko tak wygląda. Tak, więc troszkę pomieszane, ale bardzo dobrze. Uśmiech

Wynika to też z tego, że z tego co widzę, źle obliczyłaś niektóre moje numery. xDD Nie chce mi się zaglądać do mojej piramidki, ale widzę, że nie ma tutaj 13/4 - a jest to jedna z moich podstawowych liczb. Liczba karmiczna. Poza tym nie wiem czy jesteś tego świadoma czy nie... ale nie opierałaś się w pełni na numerologii, połączyłaś ją z empatią - czyli wejrzeniem w głąb duszy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016, 00:53 {2} przez Olimpia.)
02-05-2016, 00:47
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,058
Reputacja: 85
Podziękowania: 923
Podziękowano 1270 razy w 627 postach
Next one skoro już mam czas... xD

Jestem osobą, która uwielbia mieć złą reputację, szokować i gorszyć... stąd np. czerwone włosy, kolczyki, skłonność do łamania regulaminów, prawa itp. Jestem kontrowersyjna, zwłaszcza dla osób nieśmiałych... dlatego jak zależy mi na tym, aby nie czuli się ze mną źle, to dostosowuje się do nich i uspołeczniam. Moim lokatorką jestem prawie całkowicie podporządkowana... ale robię to z własnej woli, zawsze muszę mieć jakiś powód skoro mam się tak zachować - mną jest łatwo kierować i podporządkować sobie o ile wie się jak to się robi... Nie podziała na mnie krzyk, szantaż i groźby... tylko prośby, a jak ktoś ładnie prosi to zazwyczaj robię to co mi się mówi, o ile oczywiście decyduje się na podporządkowanie - to jaka będę dla kogo to jest tylko i wyłącznie moja decyzje, ale to nie oznacza, że jestem sobą - tylko, że jestem cicha woda. Gorzej kiedy ktoś przegnie... widziałaś kiedyś wybuchający wulkan? No właśnie. Tego już wtedy się nie powstrzyma i widać tylko grozę w oczach ludzi... xD Poustawiam wszystkich w szeregu i nikt nawet nie piśnie. W poprzednim wcieleniu byłam wojowniczką, przywódczynią i czarownicą... lepiej ze mną nie zaczynać, jestem łagodna do pewnego stopnia. Mogę być jaka tylko chce... cechuje mnie to, że dla każdego mogę być kimś innym - a to wszystko dzięki empatii, która pozwala mi na między innymi ''pożyczenie'' od kogoś charakteru i sposobu myślenia.

Potrafię się podporządkować. W byłej pracy byłam najbardziej nie pewną siebie i nieśmiałą osobą. Nikt z mojej rodziny i znajomych nie mógł uwierzyć w to, jak mówiłam, że się jąkam, peszę się, czerwienię itp. Pod koniec miałam takie szkolenie z takim facetem i w pewnym momencie przerwał i było takie... ''Nie udawaj. Wychodzisz z firmy i jesteś zupełnie inną osobą, tutaj peszysz się, czerwienisz, jąkasz a tak naprawdę jesteś pewna siebie i wiesz czego chcesz... '' i taka wiązanka poszła na mój temat, że mi szczena opadła. Koleś mi tym mega zaimponował bo zdarł ze mnie wszystkie pozory i wejrzał w głąb wie, taka jaka naprawdę jestem. Od tej chwili zaczął mi się podobać i mega kręcić... xD A jak dalej forum jest monitorowane to pozdrawiam tego o kogo chodzi. xDD (Być może właśnie sie wpakowałam, ale co tam! xD Przeżyje! Zbuntować sie potrafię nawet przed sobą! :D Tak, nawet sobie czasem robię na przekór!)

Ogólnie ja byłam taka tylko tam... xD Nie wiem czemu... Może dlatego bo właśnie, nigdy się nie podporządkowywałam, to mój pierwszy raz. Nigdy nie potrafiłam się nikomu podporządkować i nikt mnie nigdy nie ujarzmił, nawet policja. Aczkolwiek... był taki przypadek... wyjątkowo głupi, że coś mi odbiło i nawet nie wiem czemu, ale przyjęłam szkolenia magiczne od kogoś, gdzie musiałam między innymi złożyć rytualną przysięgę posłuszeństwa, którą w razie złamania skazywałam się na śmierć no i... rozebrać się do naga i klęczeć. Nie chce mówić wszystkiego, ale mega upokarzające i o bardzo seksualnym zabarwieniu. W każdym razie byłam potulna i posłuszna we wszystkim... dopóki nie okazało się, że mam krzywdzić i znęcać się nad zwierzakami, tego już nie potrafiłam przełamać. Ogólnie rzecz biorąc... w takich rzadkich przypadkach gdzie nie potrafię sobie poradzić z czyjąś magią lub bytem to ratuje mi tyłek moja wysoko umagiczniona mama.

... ale naprawdę to było okropne! Co mi odbiło to ja do dzisiaj nie wiem! NIGDY WIĘCEJ. Ten incydent to mój wstyd przed samą sobą na całe życie (bo to co myślą inni mam w dupie, nigdy nic nie ukrywam i mówię zawsze jak było).

A cała reszta... uwaga na sekty i ponure typy! Pokora i umiejętność uniżenia ma swoje granice!

Owszem jestem typem liderki, umiem kierować i przewodzić innym... co np. widać na forum. Wszystko zależy od tego jaką rolę w danym momencie i względem kogo wybiorę.

Napisałabym więcej, ale jednak jak zaraz nie zabiorę za naukę Geografii to mogę się pożegnać z 5 na koniec semestru. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016, 01:46 {2} przez Olimpia.)
02-05-2016, 01:41
Znajdź Posty Reply
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Wiesz, ale skoro robisz brawurowe akcje, dzięki którym jesteś na ustach innych to znaczy, że jesteś w centrum zainteresowania. Może nie chodzi o to w tym sensie, że jesteś pępkiem towarzystwa i wszystko musi się kręcić wokół siebie. Brawura = zainteresowanie = uwaga. Zgorszenie = zainteresowanie...
Gdybyś była cichą myszką to nie robiłabyś takich rzeczy. To akurat z własnej perspektywy piszę.
Moja nauczycielka powiedziała kiedyś, że nasza osobowość jest wypadkową tego co myślą o nas inni i co sądzimy o nas sami. Bo my mamy skłonność do usprawiedliwiania siebie, a inni nie wiedzą co nami kieruje.

Numerologia to dla mnie głównie kwestia interpretacji (połączenie liczb - jedne wpływają na drugie i w sumie nie wiadomo w jakim aspekcie się objawią) i kwestia interpretacji zachowania, wiadomo, że w całości twojego charakteru nie określi, bo opisane są liczby wyjściowe, a co przepracujesz to twoje. Oczko
No i jeszcze mamy inne czynniki poza numerologią, ale ją lubię bardzo (bo nic innego nie umiem xD).
Wszystko jest kwestią interpretacji, często nawet prawda. Smutny

Może trafiłaś na silną osobowość i w dodatku ty chciałaś coś na tym zyskać, spełnić swoje ambicje?
Do sekty raczej mi nie po drodze, bo jak ktoś zaczyna mi modyfikować światopogląd, albo mi coś każe, czego nie chcę robić, to mam ochotę się porzygać i udusić, a w sektach... raczej masz hierarchię. W ogóle nie wiem jak można na takich sekciarzy trafić, nikt mi nic nie proponował. Ciekawy temat. Oczko
Powodzenia. :3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:32 {2} przez Neaxx.)
02-06-2016, 01:45
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Ja też poproszę.

Bez bierzmowania:

4PZ----------------------2/11/20----------------------4PZ
3PZ------------4/13/22/31/40/49/58/67/76--------------3PZ
1PZ---------2/11/29--------------2/11/20/29/38/47-----2PZ
C--------1----------------1/10/28-----------1/10/19-----C = 3/12/21/30/39/48
1WW------------0-------------------------0------------2WW
WG--------------------------0--------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2015
Cykl produktywny: 28.05.2018 - 01.01.2042
Cykl żniwny po: 28.09.2046

Pierwszy punkt zwrotny: 2023 - 2023
Drugi punkt zwrotny: 2032 - 2032
Trzeci punkt zwrotny: 2041 - 2041
Czwarty punkt zwrotny: 2050 - 2050

Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,
2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

Liczba duszy: 2/11/29
Liczba realizacji: 7/16/25
Liczba ekspresji: 9/18/54

Lekcje karmiczne.
1 - 2,5 - 3
2 - 1,6 - 3
3 - 1,6 - 3
4 - 1,6 - 1
5 - 1,6 - 0
6 - 1,6 - 0
7 - 0,6 - 2
8 - 1,6 - 0
9 - 1,6 - 2

Łączna ilość liter: 14
Liczby parzyste: 4
Liczby nieparzyste: 10

Tranzyty.
Fizyczny: 2
Mentalny: 1
Duchowy: 1
Esencja: 4

Z bierzmowaniem:

4PZ----------------------2/11/20----------------------4PZ
3PZ------------4/13/22/31/40/49/58/67/76--------------3PZ
1PZ---------2/11/29--------------2/11/20/29/38/47-----2PZ
C--------1----------------1/10/28-----------1/10/19-----C = 3/12/21/30/39/48
1WW------------0-------------------------0------------2WW
WG--------------------------0--------------------------WG

Cykl formujący do: 01.01.2015
Cykl produktywny: 28.05.2018 - 01.01.2042
Cykl żniwny po: 28.09.2046

Pierwszy punkt zwrotny: 2023 - 2023
Drugi punkt zwrotny: 2032 - 2032
Trzeci punkt zwrotny: 2041 - 2041
Czwarty punkt zwrotny: 2050 - 2050

Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,
2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

Liczba duszy: 6/15/42
Liczba realizacji: 7/25/43
Liczba ekspresji: 4/13/22/85

Lekcje karmiczne.
1 - 3,2 - 4
2 - 2,2 - 3
3 - 2,2 - 3
4 - 2,2 - 2
5 - 2,2 - 1
6 - 2,2 - 1
7 - 1,2 - 3
8 - 2,2 - 1
9 - 2,2 - 2

Łączna ilość liter: 20
Liczby parzyste: 7
Liczby nieparzyste: 13

Tranzyty.
Fizyczny: 2
Mentalny: 1
Duchowy: 1
Esencja: 4
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:33 {2} przez Neaxx.)
02-06-2016, 19:29
Znajdź Posty Reply
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Reputacja: 1
Podziękowania: 129
Podziękowano 8 razy w 8 postach
Jeśli jeszcze można to poproszę i ja - razem z imionami z bierzmowania. Oczko

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016, 13:18 {2} przez Neaxx.)
02-07-2016, 19:59
Znajdź Posty Reply
Hermeta Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Reputacja: 6
Podziękowania: 42
Podziękowano 33 razy w 15 postach
Lesza, jak znajdziesz czas to i ja chętnie. Coś mi tutaj ucięło na dole więc w razie czego zapiszę liczbę ekspresji - 1/10/19/64.

Załączone pliki Miniatury

Imperare sibi maximum est imperium.
02-10-2016, 23:00
Znajdź Posty Reply
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Zrobię tak: napiszę artykuły o kolejnych liczbach jako dż, liczba duszy itd, żebyście mogli sobie sami przeczytać pełny opis liczb, dokładniejszy niż ja wam tu mogę zaprezentować, który macie w profilu, sami sobie wtedy zobaczycie, w jakiej kwestii wibrujecie dobrze i w jakim stopniu jedna liczba wpływa na drugą, ewentualnie, która się wzmacnia, która niemal redukuje przez podliczby i inne liczby w profilu.
To samo z wyzwaniami, cyklami i punktami zwrotnymi, numerologią partnerską. Tak będzie szybciej po prostu dla was i dla mnie (to może zająć nawet 2 godziny), bo jeszcze wam mogę coś tak poskładać, że w sumie nic nie wyjdzie, tym bardziej, że was nie znam w większości. Oczko
A jeżeli będziecie mieli wątpliwości, to zawsze można zadać pytanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2016, 00:04 {2} przez Neaxx.)
02-12-2016, 22:38
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB