Dziwny sen z którego nie mogłem się wybudzić
Autor Wiadomość
Krystian198 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 6 razy w 1 postach
Dziwny sen z którego nie mogłem się wybudzić
Dzień dobry od razu zaznaczę, że stało mi się tak tylko raz i to w sumie nie dawno gdyż leżę chory w łóżku.

Obudziłem się najpierw o 6 i włączyłem jakiś tam film o najnowszych dokonaniach naukowców, potem mi się przysnęło i nowy obraz mi się pokazał przed oczami. Byłem gdzieś na przeciwko schodów w jakimś pomieszczeniu przez chwile myślałem, że to galeria handlowa i poszedłem tam by kupić sobie grzałkę do e papierosa (wiem świństwo, ale takie dobre smaki do tego robią...) Ale po chwili skapnąłem się, że przecież ja śnie bo przed chwilą leżałem chory w łóżku. No i w tym momencie zaczęło się, próba wybudzenia. Pierw po prostu myślą, potem jakimś szczypaniem, a następnie uderzenie w ścianę i nic nie pomagało. I po prostu czekałem, po jakiejś chwili dłuższej w końcu się udało... Co to mogło być? Rozumiem, że to jakiś nieznaczący duperel, ale pierwszy raz coś takie przeżyłem, że byłem świadomy, ale nie mogłem się wybudzić i to dość długo.

Z góry dziękuje. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2016, 14:21 {2} przez Neaxx.)
03-02-2016, 11:10
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
RE: Dziwny sen z którego nie mogłem się wybudzić
Miałeś LD - czyli świadome śnienie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-02-2016, 13:34
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Krystian198
Krystian198 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 6 razy w 1 postach
ale podczas LD można się wybudzić kiedy się ma na to ochote prawda?
03-02-2016, 21:42
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
Czyli tak: miałeś sen, potem uświadomiłeś sobie, że śnisz, a następnie miałeś problemy z wybudzeniem się.

Problemy z wybudzeniem dotyczą najpewniej głębokiej fazy snu. Nie powinno się wybudzać podczas głębokiej fazy nikogo, nawet siebie, skutkuje to złym samopoczuciem(dudnienie w głowie, !zmęczenie!-mimo odbytego snu...). Następnym razem jak ogarniesz, że śnisz to do cholery spróbuj polatać, a nie się wybudzać Uśmiech
03-02-2016, 22:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , tupajda , Krystian198
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Ja miałam kilka razy problem z wybudzeniem się z LD. Tylko, że w moim przypadku była tutaj ingerencja bytów demonicznych.

No cóż... zdarza się! Posłuchaj Gauge, dobrze prawi. ^^ Poza tym... no przez LD, najłatwiej wyjść z ciała.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-02-2016, 01:23
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Krystian198

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB