Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład na przyszły związek
Autor Wiadomość
farfalla Offline
Użytkownik

Liczba postów: 34
Reputacja: 1
Podziękowania: 10
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Poproszę rozkład na przyszły związek. Wszystko mi jedno z jakich kart.
04-02-2016, 21:28
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
RE: Rozkład na przyszły związek
Użyję mieszanych! Ooo to będzie dobry pomysł! xDD Z kilku talii Ci zrobię. Język

Tylko ogarnę jeszcze ludzi na PW... bo ogólnie starzy userzy zawsze pisali na PW, a od kąd Animal wyjątkowo zadał pytanie w moim gabinecie to teraz mam nawał od nowych osób. -_-' ... Zabije go za to.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2016, 21:31 {2} przez Olimpia.)
04-02-2016, 21:29
Znajdź Posty Reply
farfalla Offline
Użytkownik

Ok. To będzie ciekawe Uśmiech
04-02-2016, 21:31
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

W przeciągu pół roku na chwilę obecną masz kiepskie widoki, aby wejść w jakiś nowy związek. Najlepiej jakby Twój facet był szczupłym, wysportowanym brunetem, hm? Taki który wie czego chce, jest stanowczy i pewny siebie, potrafi zawalczyć o swoje zdanie, a przede wszystkim o Ciebie...

Problem polega na tym, że takiego w przyszłości na widoku nie ma... wogóle nikogo sensownego nie ma. Właściwie to karty Ci radzą, abyś przez te pół roku była samotna i po prostu zajęła się swoim rozwojem umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Jeśli za to już się chcesz uprzeć, że chcesz koniecznie kogoś mieć w tych najbliższych miesiącach to za radą 9 kielichów z pewnością kryje się magia, wychodzenie, zabawy i imprezy... czyli wykonaj magiczne działanie, a potem pozwól, aby efekt mógł Cię dosięgnąć.

Nastawiłyśmy się na fajną, długą wróżbę z mieszanymi systemami, ale niestety nic więcej z żadnej talii dla Ciebie wyrwę. To co powiedział Tarot jest najwyraźniej wszystkim co można by w tej sprawie powiedzieć.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 17:21 {2} przez Olimpia.)
14-02-2016, 17:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: farfalla , Szczęściarz
farfalla Offline
Użytkownik

No, ja właśnie myślałam, że ten rozkład polega na tym, że karty pokazują pierwszy związek, który pojawi się na horyzoncie, czyli przypuśćmy jeżeli przez dwa lata miałabym być samotna, a dopiero w trzecim roku miałabym kogoś poznać, to karty by to pokazały, ale jak widać to po prostu zwykły rozkład na uczucia? Albo to po prostu inaczej działa niż sądziłam. Niemniej jednak rada od kart brzmi dobrze i nie zamierzam się upierać w szukaniu kogokolwiek. Dziękuję, że poświęciłaś mi swój czas mimo choroby. Wszystkiego dobrego!
14-02-2016, 18:32
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

To jest właśnie to chujowe myślenie i zwalenie odpowiedzialności za swoje życie na los.

Zazwyczaj jak prosisz o rozkład na za dwa-trzy lata to możesz być prawie pewna, że zaraz będziesz mogła ten rozkład wywalić do kosza.

To jest rozkład na następny związek... tylko, że jak narazie Ty nie masz przed sobą żadnego związku i dlatego wyszło jak wyszło.
Normalność to wymysł.
-----------
14-02-2016, 18:36
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
farfalla Offline
Użytkownik

Rozumiem. I tak wszystko może się zmienić.
14-02-2016, 18:46
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB