Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka próśb
Autor Wiadomość
Shadow
Stały Bywalec

Liczba postów: 363
Reputacja: 4
Podziękowania: 59
Podziękowano 82 razy w 61 postach
Kilka próśb
Droga Olimpio mam do ciebie 4 prośby
Rozkład karmiczny.
Wielka Tablica - taka ogólna

Takie pytanka
Chce zapytać czy trener zabierze mnie w tym roku na okręg i może mistrzostwa polski czy nie?

I jak mi pójdzie w walkach i zawodach w tym sezonie?
Jeśli trener zabierze mnie na okręg/mistrzostwa jak mi pójdzie?

I jeszcze jedno pytanie, ale osobiste więc napisze na priv.
02-06-2016, 20:13
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Kilka próśb
Mam wrażenie, że próbujesz mnie wykorzystać... mogę i lubię pomagać, ale bez przesady. Za dużo oczekujesz jak na jeden raz. Nie jestem robotem. Proszę Cię, szanuj mnie i mój czas.

Wykonam dla Ciebie to co będę w stanie... co jest dla mnie i tak dużym wyzwaniem bo strasznie mnie odpycha od Ciebie, ale musisz poczekać bo jest kolejka, która swoją drogą ciągle się powiększa...

Tak pół żartem: Chyba niebawem znów zacznę tuszować swój gabinet. xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 20:55 {2} przez Olimpia.)
02-06-2016, 20:52
Shadow
Stały Bywalec

Oczywiście poczekam cierpliwie ile będzie trzeba, zdaje sobie sprawe że nie jestem jedyny. Stwierdziłaś na czacie, że to co dajemy ci w gabinecie to to drobnostki więc pokusiłem sie o dwa dodatkowe pytania Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 21:03 {2} przez Shadow.)
02-06-2016, 21:01
Olimpia
...

Jakbyś mi powiedział, że mam coś zobaczyć w mojej szklanej kuli to by to dopiero było wyzwanie! Jak i kilka innych tematów, które stara generacja Witcha doprowadzała mnie do pogarszania zdrowia i omdleń (dlatego się wycofałam z wróżenia z forum). Jeden, dwa takie tematy... ale jak każdy chciał to samo, to dziękuje bardzo. -_-' Tarot jest bardzo energochłonny, różne określone zdolności to także nie zawsze jest łatwa sprawa... a jak przy jednym userze siedziałam średnio po 2-3 godziny...

Ostatnio zajęłam się magicznie sprawą pewnego usera i nie było łatwo, ale już po niecałym tygodniu skomplikowana sprawa została rozwiązana - jakbym miała tak codziennie po kilku was to ja dziękuje!

A takie czakry i sprawdzanie energii to jest zazwyczaj chwila. Uśmiech Poza tym miałam bardziej na myśli takie zlecenia jak: przejęcie byta, zrobienie sporego rytu itp.

Drobnostką nie jest Tablica Lenormand, ale tylko dlatego bo zazwyczaj siedzę przy niej bardzo długo i niestety efekty nie są dla mnie (i niektórych) zadowalające. Jej Ci nie zrobię - z prostego powodu, niedługo, zaczynam ponownie Lenormandy i każdy będzie miał okazję poznać się z Tablicą Lenormand, ale zanim to zrobię to chce się do tego odpowiednio przygotować - zanim ponownie rzucę je w kąt i dopiero po roku odkopie ponownie z determinacją, że tym razem będą rozwinięte na takim stopniu jak Tarot! xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 21:16 {2} przez Olimpia.)
02-06-2016, 21:10
Shadow
Stały Bywalec

Za sprawdzenie talentu i potencjału też byłbym wdzięczny, może odkryłbym jakąś nową droge, którą moge iść. As le z tym spokojnie, jak będziesz miała więcej czasu żebyś sie nie przemęczałabędziesz, nie będe cie nadwyrężał Uśmiech
wcześniej o nic nie pytałem, a teraz takie bum, zmasowany atak Xd czasami sie zdarzy, chciałbym wiedzieć odrazu wszystko, taka lekka wada, chciałbym wszystko za jednym zamachem. Szkoda że nie widziałaś jak przeglądam internet, paska mi czasami nie wystarcza na wszystkie karty przeglądarki i musze je przesuwać w tym pasku z ich zakładkami XD
02-06-2016, 21:31
Olimpia
...

Talent i potencjał? Sprecyzuj. Ezoteryczny, do kart czy taki do zawodu?

Ja też mam taki bum, bo starzy userzy co pamiętali moje wróżby i praktyki to pisali na PW, a Ci nowi co szli zawsze tam gdzie szło najwięcej osób - za tłumem. Animal jednak ostatnio napisał u mnie w gabinecie i za nim poszła wiązanka. I wszystko się wydało. xDD
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 21:52 {2} przez Olimpia.)
02-06-2016, 21:50
Shadow
Stały Bywalec

Ja wbiłem z powodu o którym napisałem na pw, a reszta to dodatek
02-06-2016, 22:04
Olimpia
...

Tak? To czemu akurat do mnie? :D
Normalność to wymysł.
-----------
02-06-2016, 22:05
Shadow
Stały Bywalec

Bo wole zwrócić się do specjalisty: )
02-06-2016, 22:13
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia
...

A skąd wiedziałeś, że to akurat ja? Uśmiech
Normalność to wymysł.
-----------
02-06-2016, 22:14

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB