Czterdzieści cztery
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 94
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Czterdzieści cztery
Z drogi życia
Według Mickiewicza możliwy zbawca Polski, ba! Nie zbawca a mesjasz:
To namiestnik wolności na ziemi widomy!
On to na sławie zbuduje ogromy
Swego kościoła!
Nad ludy i nad króle podniesiony;
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
A życie jego - trud trudów,
A tytuł jego - lud ludów;
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Wiemy, że Adam Mickiewicz interesował się ezoteryką, z tego co wiadomo miał też powiązania z masonerią.
Może ktoś tym błysnąć na lekcji polskiego lub na maturze ustnej jak wylosuje pytanie. O ile będziecie się ładnie wyrażać i poprzecie swoje zdanie odpowiednimi argumentami to czemu nie?


Tak więc 44 jest mistrzem, nauczycielem wolności (namiestnik wolności, będę analizowała tekst :D), jest to wibracja wolności wewnętrznej, ale przez poukładanie spraw. Mistrzostwo tej liczby nie wskazuje na pracę nad duchowością człowieka, która polegałaby bardziej na prowadzeniu za rękę, ale na wskazywanie kierunku, pozostawiając drugiej osobie wolność wyboru, a wolność wyboru przynosi... no właśnie.
Jeżeli chodzi o sprawy "wolnościowe", to czterdziestki czwórki bardzo szanują wolność drugiego człowieka, mogą wręcz ją celebrować - coś w stylu uwielbienia wolności, jednak dając wiele innym pozostawia swoją przestrzeń życiową nietkniętą - ma wytyczone granice, których się nie przesuwa.
Jeszcze w sprawach wolnościowych dodam ostatnie zdanie i przestanę używać tego słowa: czterdziestki czwórki się nie tłumaczą i nie udowadniają swoich racji, nie przekonują nikogo do niczego, dlaczego? Ponieważ każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma prawo do własnego światopoglądu, a 44 bardzo szanuje wolność drugiego człowieka, a próba nachalnego narzucania swojego zdania komuś, by ten zmienił przez to swój światopogląd, nie leży w intencjach 44.
By wejść na wyższe wibracje tej liczby, należy najpierw przepracować ósemkę.
Spotkałam się z teorią, że 44 jest podobna do 22 - w negatywie jak i w pozytywie, ale posiada większą moc i władzę. Co w sumie może być całkiem logiczne, bo 44 składa się z dwóch 22, więc 44 mogą sięgnąć też po opis 22.
44 mają silny charakter, są profesjonalistami w wybranej przez siebie dziedzinie i świetnie sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych, w dodatku nie będą ograniczały swoich pracowników, szanując ich przestrzeń.
44 są systematyczne, pracowite i wytrwałe, posiadają talenty organizacyjne, potrafią kierować ludźmi. Są zaradne, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji... a skoro potrafią to znaczy, że są także inteligentne, pomysłowe i kreatywne, posiadają bogatą wyobraźnię.
Jednak nie bujają w obłokach, bogata wyobraźnia pomaga im ułożyć jak najlepszy plan działania, który potem zrealizują, ba! Mogą nawet realizować jeden plan przez lata, jeżeli będzie on wystarczająco dobry i przyniesie korzyści.
44 lubią pomagać innym ludziom, a ludzie mają do 44 zaufanie i lubią powierzać im swoje sprawy, chętnie biorą też udział w akcjach charytatywnych i społecznych. Są to osoby oddane i godne zaufania.
44 są słowne, uczciwe i sprawiedliwe, potrafią zaprowadzić ład i dyscyplinę. W życiu i w zawodzie postępują raczej ostrożnie. Są to osoby opanowane, które potrafią trzymać swoje emocje na wodzy (co nie znaczy, że jest zimny, po prostu nie daje się łatwo sprowokować), posiada swoje zasady, co znaczy, że jest poukładany.
44 jako wibracja mistrzowska, uduchowiona, daje kontrolę nad materią jak i nad duchem - 44 mają tak poukładane na zewnątrz i w środku, że są ostoją dla innych ludzi.
W pozytywnym aspekcie daje umiejętność samoleczenia, ale trzeba nad tym oczywiście popracować, ponieważ wibracja ta wymaga dużo pracy i dyscypliny. 44 daje umiejętność nie tylko leczenia siebie, ale też innych. 44 potrafi przekazać innym swoją pozytywną energię.
44 myślą logicznie, oprócz umiejętności pokonywania przeciwności losu, posiadają też umiejętność pokonywania przeciwników. Dochodzi do tego także równowaga między duchem a materią.
44 w pozytywie daje też niesamowitą odwagę podejmowania i wprowadzania decyzji w życie.
44 dążą do poprawy komfortu - chodzi tu o funkcjonalność, a nie o bogactwo, więc 44 na wyższym szczeblu może zwracać uwagę właśnie na to.
44 dzięki umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i wychodzenia ze wszystkich problemów, często pod wpływem stresu mogą być chirurgami, mediatorami, negocjatorami międzynarodowymi.
Podejmując ciężkie decyzje, w skrajnie trudnej sytuacji osoby te są stabilne.
Jeżeli chodzi o miłość, to 44 ma szansę na stały, szczęśliwy i stabilny związek i spełnienie nadziei miłosnych - czyli związek pełen miłości.

Przy negatywnych wibracjach 44 staną się zadufanymi w sobie egoistami, którzy będą wykorzystywali swoje talenty dla pieniędzy czy własnych korzyści. Mało tego, staną się apatycznymi frustratami, którzy mogą stracić pieniądze zdobyte w niegodny sposób.
W negatywie 44 mogą się wręcz pastwić nad ludźmi i odbierać im wolność - w negatywie występuje odwrócenie cech pozytywnych, czyli dochodzi do tego też zaniedbanie spraw rodzinnych i niespełnienie emocjonalne.
44 nie powinny więc zbytnio upajać się swoimi sukcesami, władzą i powodzeniem.
Nie wykorzystując potencjału liczby mistrzowskiej - 44, zaczynamy realizować liczbę niższą, ale w negatywnych aspektach - w tym przypadku 8.

Jest to rzadka wibracja w drodze życia, liczba ta częściej pojawia się w punktach zwrotnych (o tym będzie w osobnym artykule).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016, 00:07 {2} przez Lesza.)
13-02-2016, 00:03
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB