Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to otoczka?
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 100
Reputacja: 9
Podziękowania: 22
Podziękowano 63 razy w 35 postach
Czy to otoczka?
Czy otoczka może wręcz rzutować przedmiot - w sensie widzę połowę przedmiotu, jakby z obłoczków, ale przesunięty. Czy to też jest otoczka?
Ewentualnie raz widziałam totalnie przesunięty "obłoczek", było to u okulistki, gdy widziałam dokładnie jej rękę zbudowaną z tych "obłoczków" (po prostu z innej materii) bardzo przesuniętą poza jej ciało fizyczne, tzn. ręka była niżej i nie stykała się z ciałem fizycznym, o tak daleko była, ale nie odlatywała jakoś specjalnie - wykonywała te same gesty co ręka fizyczna.
Niczego mi do oczu nie wkropiła.
Ewentualnie często widzę też intensywne napisy podwójnie, ale nie na zasadzie obok siebie, ale jedna pod drugą, często też na tym forum te białe literki widzę podwójnie - znowu na zasadzie obłoczkowe literki na górze, ale na przykład czasem się zdarza, że obłoczkowe literki są na dole (np. w zegarach elektronicznych).
Czasem wyraźniej, czasem nie - jak w przypadku widzenia otoczki.
Byłam u okulistki w styczniu, mam nowe okulary, w których zresztą widzę tylko te dodatkowe literki wyraźniej, bez okularów są gorszej jakości - jak i zwykły tekst.

Nie wiem czy to dobrze wyjaśniłam, czy narysować w paintcie.

PS: otoczka jest po prostu polem elektromagnetycznym, a aura to aura?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 02:22 {2} przez Szczęściarz.)
14-02-2016, 01:27
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
RE: Czy to otoczka?
Ja też widzę otoczki. Czasem udaje mi się dostrzec kolor. Wgłębiaj się w to, szukaj tego koloru. Spróbuj dopasować sobie sytuację do koloru, sprawdź czy kolor odpowiada nastrojowi osoby. Pamiętaj też żeby nie robić tego na odwrót. Mam namyśli dobieranie koloru do zachowania. Wtedy jest to po prostu oszukiwanie siebie.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
14-02-2016, 02:24
Znajdź Posty Reply
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 100
Reputacja: 9
Podziękowania: 22
Podziękowano 63 razy w 35 postach
RE: Czy to otoczka?
Ale właśnie to są otoczki w kolorach wyblakłych, ale świetlistych, ale takich samych jak dany przedmiot. W przypadku okulistki to był akurat jakby cień w powietrzu, ale może przez światło? W przypadku moich palców są w kolorach jakie wyżej opisałam.
Widzę też zwykłe otoczki, nie będące podobne do przedmiotów/ludzi, tylko dostrzegam na razie te bardziej negatywne kolory - szarawy, ew. czerwonawy, ew. czerwono-szary.
14-02-2016, 02:31
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB