Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leszka
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 22
Podziękowano 63 razy w 35 postach
Post: #1
Leszka
O żeby nie zginęło w tłumie Oczko
Proszę o sprawdzenie:
1. Umiejętności ezoterycznych i zdolności parapsychologicznych.
2. Stanu czakr.
3. Poprzednie wcielenie (jeżeli można to do 3 wstecz, ciekawa jestem tej teorii, że to życie jest wypadkową 3 poprzednich).

Dziękuję Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2016, 04:11 {2} przez Lesza.)
14-02-2016, 02:51
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,121
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1392 razy w 689 postach
Post: #2
RE: Leszka
Poprzednich wcieleń to ja już dawno nie sprawdzam - mam dosyć! Poza tym nie mam na to czasu, to zbyt czasochłonne i energochłonne.

Zacznijmy od najłatwiejszej sprawy, czyli czakr.
Podstawa - nie jesteś obecnie pewna czego chcesz, tzn. masz jakiś wybór, to chyba wybór pomiędzy tym czego chcesz, a tym co ''musisz'' - może jakiś nacisk. W każdym razie wnioskuje tak, bo widzę, że ta Twoja czakra jest dość napięta i jakby pracowała na stresie i pod przymusem, chodzi o to, że ona jest poblokowana w samym środku, a reszta energii jest płynie jak krople z kranu.
Seksualna jest w podobnym stanie... też jest jakby zagubiona, jakby nie wiedziała po co się wzięła i co ona tutaj robi. Bardzo opornie i ''nieśmiało'' krąży w niej ta energia.
Splot to Ty masz taki jak Pisarka... jest jakby skrępowany za nogi, energia w pełni nie przepływa, tam ta energia porusza się ostrożnie, jakby musiała patrzeć na wszystkie boki czy nic jej nie zagraża. To wygląda jakbyś straciła poczucie bezpieczeństwa/pewności siebie - coś w ten deseń.
No co jest? Twoje czakry wybierają się na jakąś wojnę, którą myślą, że przegrają? Serce jest jakby struchlałe, napięte i jakby nie chciało nikogo przepuścić, bardzo ostrożne, - a co za tym idzie, energia nie jest w stanie przepływać swobodnie. Są blokady.
Gardło to już wogóle jeszcze gorzej... 8 mieczy, czyli karta krępująca, mówiąca o istnieniu, ale w takim uwięzieniu, nie mówisz tego co naprawdę myślisz (dobra, żadna tajemnica), jest skrępowane i poblokowane, energia nie przepływa swobodnie, tylko ostrożnie i jeszcze te blokady i zanieczyszczenia przeszkadzają.
Oko... no to samo, tylko, że tutaj mamy istnienie, ale nie skrępowane tylko zamrożone. Pozostaje sobie jakby w uśpieniu, bezruchu... ale ma naprawdę piękny potencjał, silnie bije.
Korona ... też w uśpieniu, ale tutaj jest to uśpienie takie jak sen. Korona jak już daje o sobie znać to podczas snu, warto więc zwracać baczniejszą uwagę na sny.


Zdolności ezoteryczne, zrobię Ci tak na szybko - i tak już długo czekasz.
Ciężko jest z Twoimi zdolnościami ezoterycznymi, bo ciężko cokolwiek za coś Ci się wziąć, ciężko Ci wogóle uwolnić umysł i poświęcić się tylko swojemu wnętrzu, tzn. intuicji - mało co czujesz, jasne, możesz mówić, że nie - ale wiesz, co byś mogła czuć, gdybyś jechała na pełnych obrotach... albo chociaż na przyśpieszonych. Twój umysł jest poblokowany. Myślę, że niektórych rzeczy się boisz, bo ich po prostu nie znasz, nie wiesz jak to jest być medium czy jasnowidzem... Jesteś nieprzygotowana do tego co się może stać, do tego co się może pojawić - ale jesteś też zdeterminowana i jak się uprzesz, jesteś w stanie się przemóc. Masz duży potencjał, potrzebujesz czasu i codziennej praktyki. Chyba nie obrałaś jeszcze jednej konkretnej drogi? Warto się na czymś skupić... polecam na początek medytację i piromancję - sądzę, że to jest dobry fundament dla Ciebie, poza tym... no ile osób potrafi czytać z ognia? ... mało kto. No i jesteś typem jasnowidza, więc sądzę, że to jest na początek dla Ciebie najlepsze.

Dalej zdolności parapsychicznie...
Empatia - rozwinięta, ale poblokowana. Często jej do siebie nie dopuszczasz, ale kiedy już ona dojdzie do Twojej świadomości to zazwyczaj się nie mylisz.
Jasnosłyszenie - to tak jak jasnowidzenie, jest potencjał, zalążek ale blokady też są, wypierasz bardzo dużo ze świadomości. Jasnowidzenie jest oczywiście silniejsze. No i jasnowiedzenie - czy jak to tam się zwie, również silne, ale też blokujesz dostęp tych subtelnych energii do swojego umysłu. Za dużo myślisz, uspokój wnętrze, patrz głębiej... oczy i rozum często się ślepe, nie wszystko jest takie jakie się wydaje.

No i taki bonus za czekanie...
Podobno życie Ci się przewraca do góry nogami? No to by tłumaczyło Twój stan czakr. Mój nowy nabytek, radzi, żebyś zrobiła sobie przerwę i odnalazła równowagę. Potrzebujesz tej przerwy, ucieknij, odetchnij... nie zapomnij się też uwolnić od tych wszystkich ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się tak jak się czujesz. Pamiętaj, że życie należy do Ciebie, a nie do nich.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-05-2016, 00:56
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB