Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona przedmiotów.
Autor Wiadomość
Spirito K. Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Ochrona przedmiotów.
Witajcie,
Mam pytanie dotyczące magicznej ochrony naszych wartościowych przedmiotów.
Uściślając mam w rodzinie bardzo zawistną osobę, która świadomie bądź nie posiada potencjał magiczny. Dodatkowo powiedzmy nie mamy zbyt dobrych relacji pomiędzy sobą. Bywało często tak że po spotkaniu tej osoby później ściągałam z siebie uroki, złe oko itd. Nauczyłam się chronić siebie przed atakami z jej strony, ale ostatnio dostałam samochód, w bardzo dobrym stanie, zupełnie za darmo itd. Osoba która do tej pory mi szkodziła już o tym wie, podejrzewam że zazdrości mi takiego "daru", dlatego boje się, że zaraz zacznie się z nim coś dziać (awarie, kradzież), a na świeżo wyjechał z warsztatu sprawdzony, dopieszczony itd. Dodam, że ta osoba właśnie głównie atakuje mnie ze względu na to, że mi się np bardziej "powodzi". Dlatego chce się dowiedzieć, czy macie jakieś sprawdzone metody, amulety, rytuały... (nie pogardzę, żadnym pomysłem), które zapewnią ochronę mojemu "przedmiotowi" przed czyimś złorzeczeniem i zazdrością?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016, 21:17 {2} przez Szczęściarz.)
14-02-2016, 20:52
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Ochrona przedmiotów.
Zależy. Najlepsza forma osłony, to coś co bazuje bezpośrednio na modelu energetycznym.

Skup się. Napełnij obiekt energią z intencją, dla przykładu - że ma być on niewidoczny dla osób niepowołanych, a przy tym wyobraź sobie że ktoś kto na niego patrzy, kojarzy go z czymś łudząco podobnym, ale nie tym czego szuka. Jeżeli to dziennik lub książka, to osoba która go widziała, ma go postrzegać w innych kształtach i kolorach.

Całą operację zaplanuj na mniej więcej 20 minut.
Przed działaniem się wycisz, zbierz energię, warto też by się oczyścić. Potem napełnij obiekt, mając w umyśle obraz celu - czyli rozmyta jego wizja, w oczach osób niepożądanych.

Możesz też się bawić w kreacje serwitorów, czy baniek osłonnych - wszystko co ci może pomóc jest dobre.

Warto też pomyśleć inaczej. Zastanów się... łatwiej sprawić że obiekt będzie niewidoczny, czy że ktoś go nie dojrzy? Możesz wpływać bezpośrednio na jednostkę, lub skupić się na obiekcie. Zważ na to że to formy subtelnego kamuflażu. Osoba która bardzo chce go znaleźć, znajdzie go, a ta która ma to w du... 4 literach, nie zauważy go. Możesz sprawić że tej osobie nie będzie na owym "przedmiocie" zależało.

Jeżeli to zeszycik, to dobrze też pomyśleć o zapisywaniu kodem, czy po prostu schowanie. Magia to urzeczywistnianie woli, i bez względu na działanie, liczy się skuteczność. Więc możesz go równie dobrze schować za szafę.

Miłych eksperymentów.
15-02-2016, 22:00
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB