Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poczwórna Adoracja Słońca.
Autor Wiadomość
Archon Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 95
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 28 razy w 21 postach
Poczwórna Adoracja Słońca.
Poczwórna Adoracja Słońca jest genialnym sprawdzianem swojej determinacji.

Jednak ten rytuał jest jego modyfikacją, nie jest oryginałem. Oryginał postaram się zamieścić (chyba że już jest albo ktoś mnie wyprzedzi).

Człowiek uświadamia się i energetyzuje.
Jako że ta Adoracja jest genialna ale Egipscy bogowie nie są mi bliscy, postanowiłem taką adoracje robić w formie Anielskiej.

Na samym początku myślałem że zapętlę się i będzie to sucha praktyka determinacji.
Otóż nie, za każdym razem gry wspominam tą Adorację ładuje się pozytywną energią.

Nie zastąpi co prawda modlitwy ale jest to miłe i przydatne wspomaganie.

Adorację robimy w każdym etapie skrajnego położenia słońca względem godziny.

6 Świt Rafael
12 Południe Michael
18 Zachód Gabriel
24 Północ Uriel

Każdą formułkę wypowiadamy podobnie tylko uwzględniając kolejność.
6:00 Archaniele Rafaelu bądź pozdrowiony, Archaniele Michaelu bądź pozdrowiony,
Archaniele Gabrielu bądź pozdrowiony, Archaniele Urielu bądź pozdrowiony
, Archaniele Jofielu bądź pozdrowiony, Archaniele Zadkielu bądź pozdrowiony, Archaniele Hanielu bądź pozdrowiony. Aniołowie Bądźcie pozdrowieni.

12:00 Archaniele Michaelu bądź pozdrowiony,
Archaniele Gabrielu bądź pozdrowiony, Archaniele Urielu bądź pozdrowiony, Archaniele Rafaelu bądź pozdrowiony, Archaniele Jofielu bądź pozdrowiony, Archaniele Zadkielu bądź pozdrowiony, Archaniele Hanielu bądź pozdrowiony. Aniołowie Bądźcie pozdrowieni.

Uwzględniając położenie po której stronie ów Archanioł się znajduje i patrząc w stronę świata której to adorację również oddajemy.
Rafael Wschód
Michael Południe
Gabrielu Zachód
Urielu Północ
Jofielu Góra
Zadkielu Dół
Hanielu W nas
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-18-2016, 14:44 {2} przez Archon.)
02-16-2016, 01:51
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
RE: Poczwórna Adoracja Słońca.
Wszystko pięknie, ale brałeś pod uwagę symbolikę samych Bóstw w oryginalnej wersji?

,,Chwała Tobie, któryś jest Ra o wschodzie, i Tobie, któryś jest Ra pełen mocy,
podróżujący po Niebiosach w łodzi o wschodzie Słońca. Tahuti stoi pełen chwały na
dziobie, a Ra-Hoor czuwa u steru. Przywołuję Cię z Siedziby Nocy!"

Ra-Bóg słońca i stwórca świata. W porze gdy słońce dopiero wstaje-Ra jest rodzony z Nut- jest bardziej utożsamiany z Chepri, który to z kolei ma ścisły związek z nieustannym odradzaniem się, co za tym idzie z oczyszczaniem. Ra w południe jest sobą, Panem ładu i całego świata, natomiast gdy słońce się obniża, prąc ku zachodowi Ra utożsamiany jest z Atumem. Atum zrodził się sam z siebie, oraz stworzył świat (wyłonił go z chaosu poprzez masturbację). Mag utożsamiający się podczas Adoracji z Atumem utożsamia się niejako z Samokreującym się Panem świata.
Thoth(Tahuti) natomiast jest Bogiem, który spisał na księdze i przekazał ludziom całą dostępną wiedzie i mądrość. To że stoi na dziobie też nie jest przypadkowe. Thoth ma za zadanie kierować łódź młodego Chepri ku owej wiedzy i prawdzie. Thotha jeżeli już bym miał podpiąć pod jakiegoś anioła byłby to Razjel.

Tak więc według mnie Archaniołowie zaburzają samą symbolikę-zmieniając ją, a przez to i cały rytuał diametralnie.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
02-17-2016, 11:15
Archon Offline
Starszy użytkownik

Dziękuje, że to zapisałeś. Z tą zamianą jest to rzeczywiście zupełnie coś innego. Adoracja którą ja robię ma za zadanie przywołanie pozytywnych sił i ćwiczenie determinacji.

Na mnie działa ale ja mam zupełnie inną instrukcje obsługi. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-25-2016, 11:49 {2} przez Neaxx.)
02-17-2016, 11:29
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
Pozytywne siły, pozytywnymi siłami. CSA ma za zdanie głównie równoważyć siły elementów w ciałach maga w ciągu całego dnia(rano-powietrze, południe-ogień, wieczór-woda, noc-ziemia) stąd wykonuje się w oryginale różne gesty.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
02-18-2016, 13:37
Archon Offline
Starszy użytkownik

Masz rację ma za zadanie zgodne z instrukcjami jego twórców.

Ten ma zupełnie inną budowę i służy podniesieniu wibracji.

Zmodyfikowany rytuał zachował swoją nazwę by ktoś mógł sobie poszukać oryginału, mogłem jednak przestrzec że nie jest to TEN rytuał.

Zaraz poprawię.

Tak właściwie to przydałby się oryginał na forum.
02-18-2016, 14:41
Indygo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Ej czemu wpierdalacie ludzi na minę?? Bez odpowiedniego przygotowania mentalnego nie można dotykac magii!! Nawet przy tak prostych czynnościach. Istota ktora tak sprytnie tam wlozyles jest wywolywana tylko przez prawidlowa intonacje imienia. Dziwne prawda?? Nie mam praktyki... Sam się rozwija poprzez sile mojego charakteru a wiedza naplywa strumieniami i to w kazdej dziedzinie. Musze znalezc na świecie Mistrza który mnie poprowadzi. Założyłem tarcze ile ona trwa i jak sprawdzić czy sie udalo? Jak mi żarówki sie przepalily co to oznacza??

Przebaczam ci Absinth i dziekuje za experia... Milosc przepelnia moje serce. Współczuję ci i życzę jak najlepiej. Gdybym mógł ci pomoc oferuje swa świadomą pomoc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-18-2018, 06:33 {2} przez Indygo.)
04-18-2018, 06:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB