Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpoznawanie energii personalnej - ćwiczenie
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Post: #1
Rozpoznawanie energii personalnej - ćwiczenie
Z racji że nikt nie podał mi rozwiązania, znalazłem jeden prosty sposób by ułatwić sobie praktykę. Jeżeli ktoś ma na sobie osłony, czy modyfikuje swoją energię, jej rozpoznanie będzie trudniejsze.

Pierwsza kwestia.
-Jak sprawdzić dokładnie energię kogoś przy skanie?
Tu jest kwestia smakowania tej energii. Pobierz odrobinę energii celu, i spróbuj przeczytać jak najwięcej jej cech. Nieważne jak widzisz energię - chmurka, wibracja, molekuła - ważne jest to jak ją odczytasz. UWAGA: nie kieruj się kolorami, a odczuciami i skojarzeniami. Unikaj też spekulacji jakie podsuwa ci ego, a kieruj się intuicją którą zwiększysz przez pracę z "Sercem"(Empatia) i "Koroną"(Nadświadomość).

Druga kwestia.
-Aby rozpoznać Agresora przy atakach, musisz albo iść za linkiem, albo odizolować to całe gówno i dojść do kośćca energii. Wtedy możesz zobaczyć twarz(Trochę tu przesadzam... musi być stałe łączę i potrzeba praktyki), czy poczuć "zapach" danej osoby. Ale aby to było możliwe, musisz najpierw daną osobę znać...

-Zeskanuj kogoś. Matkę, Ojca, rodzeństwo, przyjaciela, i poczuj jego energie. Niektórzy mają energię pozytywną, czystą która płynie delikatnie jak fala(Tak Werbo, mówię o tobie :3). Inni przypominają niszczarkę, a jeszcze inni mają w niej zawartą maskę i prawdziwą twarz(Tu przemilczę).

-Powtarzam, zeskanuj kogoś. Poczuj tą osobę. Rób to co kilka dni/przez kilka dni, i oceniaj zmiany - to ci pokaże spektrum energii jakim dana osoba się posługuje.
Co ci to da? Na odległość możesz ocenić jej stan emocjonalny, i mieć pewność że to co czujesz jest realne.

Trzecia kwestia.
-Jak rozpoznać czyja jest energia, jeżeli nie znam nikogo kto byłby w stanie ją wysłać(nikogo z ezo sfer)?
Tu jest kwestia przebadania samej energii. Każdy - przynajmniej ci którzy modyfikują energię przed wysłaniem, lub używają swojej - odciskają na niej "personalny ślad".
Nie da ci to tego, na co pozwala serial CSI, i nie zobaczysz po jednym włókienku energii całej biografii... ale... możesz odczuć kilka jego cech czy chociażby emocje jakie nim(tym kimś) kierowały podczas wysyłu.

Czwarta kwestia - niepewna.
*Nie jestem pewien co do tego, ani nie potrafię tego wyjaśnić - nie wiem nawet jakie ciała subtelne biorą w tym udział... Ale możesz przebadać czyjeś ciało poprzez stymulowane emocji, bodźców i stanów, oraz patrzeć na reakcję.
Przykład: Gdy pokłóciłem się z przyjaciółką, wysłałem do niej odrobinę swojej "obecności" i czytałem jej opinie na ten temat. Z racji że ją znam, nie dziwiło mnie to co usłyszałem/zobaczyłem/poczułem, ale... możecie być zdumieni. Nie mniej, nie wiem na ile to praca mojego ego i spekulacja, ale polecam sprawdzić.

Jeszcze jedno. Jeżeli coś jest niezrozumiałe, powiedz. Mam problem z czystym wyrażaniem swojej opinii, i wszelkie uwagi postaram się wyjaśnić.

Miłej Praktyki,
Void
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2016, 15:11 {2} przez Void.)
27-02-2016, 15:10
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare , Sea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB