Sen a urok ?
Autor Wiadomość
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 60
Podziękowano 88 razy w 42 postach
Sen a urok ?
Jako mistrz głupich pytań zadaję o to moje pytanie. :D

Czy można nieświadomie przez sen rzucić na kogoś urok?

Uzasadniam moje pytanie:
Wczoraj jak to przystało na malowaną blondynkę za kierownicą uderzyłam w murek na parkingu i obiłam trochę zderzak. xD (Do wszystkich blondynek za kierownicą, uczcie się na moim błędzie - NIE ZAKŁADA SIĘ KOTURNÓW GDY SIĘ PROWADZI SAMOCHÓD). Jako, że to mój pierwszy taki wyczyn, a mąż złota rączka zaraz naprawił co uszkodziłam to nie szczególnie akurat TYM się przejęłam, ale... niestety przy tym zdarzeniu obok w samochodzie siedziała pewna dziewczyna - mój arcywróg, która widziała cale zdarzenie.
Moja duma została w ten sposób bardzo poturbowana, a jak wiadomo, zodiakalne lwy mają manię na pkt swojej dumy i ego. Oczko

Cały dzień nie mogłam przeboleć tego, że akurat trafiłam na takiego świadka mojej porażki. Do tej pory mnie to boli. No i dzisiaj w nocy, nie pamiętam dokładnie mojego snu, ale wiem że śniłam właśnie o tej dziewczynie i tak bardzo się wściekałam na nią i jej na życzyłam chyba wszelkich nieszczęść, jakie byłam wstanie wymyślić. A także, pamiętam jak przez mgłę, że w tym śnie miałam jakiś sznurek, wiązałam na nim supełki i recytowałam, jakieś zaklęcie. Niestety szczegółów nie zapamiętałam. A jak się obudziłam odkryłam, że przez sen zawiązałam supełki na ramiączku mojej koszuli nocnej.

Tak się zastanawiam, czy mogłam nie do końca świadomie rzucić na nią urok? Nie wiem, czy rozwiązywać te supełki...

Mors meta malorum.

07-03-2016, 14:50
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

Liczba postów: 161
Reputacja: 6
Podziękowania: 25
Podziękowano 55 razy w 37 postach
RE: Sen a urok ?
Spoko, hy...hy, też jestem blondynką. Uśmiech

Po prostu odreagowałaś stres. Skoro ostatnio interesujesz się magią i ją poznajesz, to Twoja psychika Tym żyje, więc i odreagowałaś we śnie w taki sposób.
Poza tym nie mogłaś, a zapewne bardzo chciałaś tej kobiecie powiedzieć wprost co o niej myślisz i tak zareagować żeby dała ci spokój, więc "poradziłaś" sobie z tym we śnie wyciągając na to "cudowny"sposób.
Po pierwsze, nie ma możliwości żeby rzucić urok przez sen, dwa że aż tak mocnych magów to jeszcze nie ma w naszym kraju.
Poza tym ja długo praktykujesz magię i nie chodzi mi o czytanie ale o regularną praktykę i rytuały, czy czujesz się w tym na tyle pewnie, żeby zrobić taki urok i jaka to magia? Bo bo wiązania to domena Czarostwa (i nie chodzi o Wicca).
To wymaga dużej praktyki i dobrania specjalnych materiałów oraz konkretnego typu rytuału do sytuacji, a nie zarobienie gotowca z Internetu. Tutaj tego nie ma, jest emocjonalna reakcja, odreagowanie na stresującą sytuację
Tak więc spokojnie, żadnego uroku nie rzuciłaś. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:34 {2} przez Neaxx.)
07-03-2016, 16:38
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Akurat jej to potrafię powiedzieć co o niej myślę. Uśmiech I to dobitnie. Ten człowiek to jest chodząca katastrofa i niesie tylko zniszczenie. Także chyba nawet troche mi szkoda, że jej nic tam nie zaszkodziłam. :D

Uroków nie praktykuję. Kiedyś tylko jeden rzuciłam dosyć mocny, bo trzyma do tej pory mimo, że lata minęły. Ja ograniczam się narazie do wróżbiarstwa. Wicca mnie nie kręci...

Mors meta malorum.

07-03-2016, 18:11
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

(07-03-2016, 18:11)Luna_90 napisał(a): Ten człowiek to jest chodząca katastrofa i niesie tylko zniszczenie. Także chyba nawet troche mi szkoda, że jej nic tam nie zaszkodziłam. :D

Uważasz że to dzięki niej zaliczyłaś murek?

Szkoda to tracić energię, zwłaszcza w magii na sprawy które da się rozwiązać normalnymi metodami.
Trzeba było jej powiedzieć do słuchu. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:34 {2} przez Neaxx.)
07-03-2016, 18:38
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Murek zaliczyłam dzięki koturnom i braku okularów wieczorową porą, czyli przez własną głupotę. :D

Po cichu liczę, że zaginiona śrubka ze zderzaka jakoś nieszczęśliwie potoczyła sie pod koło mojej znienawidzonej sąsiadki. Oczko

Mors meta malorum.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2016, 15:06 {2} przez Luna_90.)
07-03-2016, 18:52
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

To już masz pomysł na dwa nowe rytuały, jeden na zawsze wygodne koturny, a drugi na to żeby zawsze mieć okulary wieczorową porą. :D
Pozdr. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:35 {2} przez Neaxx.)
07-03-2016, 19:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Luna_90
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Moim zdaniem jak najbardziej mogła rzucić urok przez sen, do tego wcale nie potrzeba jakiś specjalnych akcesoriów i długich rytuałów są ludzie co to potrafią (czasami wystarczy że taki ktoś krzywo na kogoś spojrzy z nienawiścią - tak zwane złe oko). Nie którzy rzucają uroki świadomie bądź nie i czasem wystarczy wola maga. W tym przypadku była dodatkowo użyta magia węzłów nie tylko we śnie podczas silnych negatywnych emocji ale i w fizycznej postaci na ramiączku koszuli nocnej. Uśmiech

Jeśli nie chcesz zaszkodzić tej osobie to lepiej uwolnij tą energie z węzłów.
No chyba że chcesz żeby jej się dostało. :p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2016, 12:37 {2} przez Neaxx.)
07-03-2016, 19:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hekate , Olimpia , Luna_90 , Marzena
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 141
Reputacja: 1
Podziękowania: 81
Podziękowano 76 razy w 47 postach
Prawda, przecież energia w magii odgrywa ważną rolę. Więc jak najbardziej mogła zostać skierowana do ofiary.
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
07-03-2016, 20:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Olimpia
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

No to w takim razie tak na wypadek nie będę rozwiązywać węzełków. Oczko

Mors meta malorum.

07-03-2016, 21:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Siri - bez obrazy, ale zawsze jesteś taką ignorantką? xD Zaczynasz mi przypominać moje ograniczone w myśleniu lokatorki, które coś zobaczą i już od razu ich myślenie biegnie po najmniejszej lini oporu... Albo mojego kolegę, który z góry uznał, że jego dolegliwości to pewne cosik... a jak został zaciągnięty do lekarza okazało się, że przez jego ignorancję jest zdeczka za późno. Oczko I trzeba zacząć zaawansowane leczenie czegoś czego się nie spodziewał. Spróbuj czasem pomyśleć głębiej... to na serio dobra rada.

Luno wygląda to na klątwę. Przecież we śnie co masz... ? Emocje! Wizualizacja (tzn. widzisz co robisz!) itp. itd. to tego doszło jeszcze, że ten sen był aż tak mocny, że nawet Twoje fizyczne ciało zaczęło być aktywne. Mogłaś np. lunatykować. Podświadomość (która kieruje snem) jest FUNDAMENTEM magii... można coś np. podświadomie wywołać czy przyciągać.

Co po niektórym opowiedziałam niedawno na sb jak ostatnio wyratowałam się z sytuacji SAMYM pragnieniem i myślami... a pracuje także ze znajomą, która wściekła na swojego męża powiedziała, żeby ten telewizor szlak trafił! No i kuźwa trafił! Wraz z anteną i dekoderem. Nagle piorun walnął... jakoś dziwnie idealnie trafiając i nic innego nie niszcząc. Muszę dodawać, że nie było żadnego deszczu itp? Oczko

A wogóle to przez sen można mnóstwo rzeczy robić! Bo tutaj rządzi Twoja podświadomość... mój były często ''wstawał'' w nocy... a potem się rano pyta, gdzie jego śniadanie. xDD Raz odprawiliśmy rytuał podczas jego spania. xDD Innym razem podczas jego spania uprawialiśmy seks... Między innymi dlatego wchodzi się w odmienne stany świadomości... aby właśnie włączyć tą podświadomość do swoich celów rytualnych!

A aby dopuścić podświadomość... trzeba otępić świadomość czy to poprzez medytację czy to poprzez właśnie sen... czy to jak w przypadku szamanów narkotykami.

Deja vu, spontaniczne wyjścia z ciała, śmierć kliniczna... sen jest jedną z najbardziej magicznych spraw. Podczas snu również można pogadać z jakiś bytem, dostać przekaz od Opiekuna... i wiele innych rzeczy! Bo tak jest najłatwiej... kiedy świadomość śpi.

A nienawiść... jest jedną z najbardziej napędowych impulsów człowieka. Większość klątw, które ludzie rzucają są właśnie z tego powodu... wystarczy w wściekłości czegoś życzyć komuś. A co dopiero we śnie... kiedy sama Twoja podświadomość tego chce.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-03-2016, 23:21
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Luna_90 , Mikael , Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB