Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki rytuał polecacie na....?
Autor Wiadomość
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Jaki rytuał polecacie na....?
......
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2016, 10:05 {2} przez Elvie.)
03-07-2016, 15:51
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

Liczba postów: 163
Podziękowania: 30
Podziękowano 55 razy w 37 postach
RE: Jaki rytuał polecacie na....?
Na wszystkie osoby? Tak hurtowo. Oczko Raczej nie ma. Żeby dobrze doradzić trzeba wiedzieć jaki był powód ze masz przerąbane, czy to ten sam powód u wszystkich?

Prędzej znajdziesz rytuał ochronny dla siebie. Przejrzyj forum. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-19-2016, 12:44 {2} przez Neaxx.)
03-07-2016, 16:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hekate
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Reputacja: 1
Podziękowania: 84
Podziękowano 74 razy w 45 postach
Ja bym do zaklęć ochronnych dorzuciła jeszcze jakiś amulet.
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
03-07-2016, 17:00
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,058
Reputacja: 85
Podziękowania: 923
Podziękowano 1270 razy w 627 postach
Rytuał: mam was wszystkich w dupie.

Zawsze działa. :D Po prostu chodzi w tym o to, aby srać na zdanie innych - uwielbiam go. :D A wiesz jak zajebiście działa? xD Ty się nie wkurwiasz, a otoczenie się wkurwia bo widzą, że masz ich w dupie a im to cholernie ''nie leży''. xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-07-2016, 23:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hekate , Sea
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
.....
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2016, 10:05 {2} przez Elvie.)
03-08-2016, 00:17
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void
Olimpia Niedostępny
...

Serio? ... tylko tyle? ... marnie. Ja miałam o wiele lepsze osiągnięcia.

Nauczyciele to nie żadni Bogowie!!! I nie mają najmniejszego prawa bezkarnie dawać ocen takich jakich chcą i sami muszą przestrzegać zasad. Nie robią tego? Dają niesprawiedliwe oceny? Nagrywanie, a potem do dyrektora! Nie? Też przeciw?

Nie ma sprawy. Jest sąd, ministerstwo edukacji, Bruksela... ale nie... lepiej położyć uszy po sobie. -_-' Czy tylko ja bezkarnie mogłam szczuć nauczycieli szczurem i wywoływać fejkowe pożary... ? ... hm. Nie będę wspominać o moim wyglądzie... typowo satanistyczny, na wszystkich kartkach zawsze pentagramy no i oczywiście peercingi. Jaka jest różnica pomiędzy mną a resztą uczniów? Ja nie szukałam ugody.

To było jednak dawno temu... ! Dalej noszę kolczyki i wg... ale nie muszę skakać ludziom do gardeł. Nauczycielka od matmy, osobiście wypełniła mi egzamin na koniec semestru. Hm. Bo widzisz... są dwie opcje podporządkowania sobie ludzi:

- mają się Ciebie bać
- mają Cię uwielbiać

A te dwie opcje rozkładają się jeszcze na kilka podkategorii np. szacunek, podziw, możliwości... jeśli nie chcesz iść na drogę wojenną tzn. nauczyciel jesteś nieuczciwy, udowodnię to i będziesz miał przejebane, to możesz wykorzystać jedną z podkategorii folderu ''mają Cię uwielbiać'' - już dawno jej nie stosowałam... w każdym razie, nauczyciel za nauczycielem... po kolei, nigdy w parach czy naraz... macie być sami, nagle zacznij płakać czy coś w tym stylu... masz wyglądać bezbronnie itp. itd. a potem opowiadasz łzawą historyjkę jak to co o Tobie mówią, jest kompletną nie prawdą i wrobieniem Ciebie... mają Cię za dziwkę? Możesz powiedzieć, że to plotki po tym jak odmówiłaś jednemu chłopakowi pójścia z nim do łóżka... możesz powiedzieć, że zostałaś zgwałcona i dlatego się zaczęłaś ciąć bo nie potrafisz sobie z tym poradzić itp. itd.

Tylko myśl... zawsze musisz myśleć, bo np. jeśli powiesz o gwałcie to oni tak łatwo tego tematu nie zostawią... pomyśl o konsekwencji każdego kłamstwa... widzisz mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi... jestem żywym dowodem, że dobre kłamstwo będzie żyło nie odkryte kilka-kilkanaście lat nie odkryte i dłużej.

Jest jeszcze inna droga... Twoi rodzice powinni się za Tobą wstawić, jakby mnie wezwano na rozmowę to nauczyciel by prędzej ''dostał po uszach'' niż moje dziecko. Oczko A ja potrafię być jak lwica, jeszcze nikt mnie nigdy nie złamał choć wielu próbowało, rozmaitymi sposobami... pogadaj z rodzicami o tej chorej sytuacji... niech ukrócą to zachowanie nauczycieli (wogóle to WTF ... nauczyciele=grono pedagogiczne... kurwa, rozstrzelać niektórych), nie da się? Ok. Możesz się przenieść do innej szkoły.

Walcz o swoje... wiesz, ja w trudnych sytuacjach rzadko kiedy używam magii, bo mam wielką satysfakcję kiedy poradzę sobie bez niej... jestem typem wojowniczki i nie ugnę się, a magia to takie pójście na łatwiznę. Uwierz mi poza tym... manipulować ludźmi nie musisz przez magię... czasem to się nawet nie opłaca. Polecam zapoznać się z technikami manipulacyjnymi i mową ciała.

Ale skoro już się upierasz... na czarymary.pl masz takie świece-figurki w kształcie faceta i babki, nie? Używałam, zajebiste są! Świeca oczywiście nie musi być akurat tego kształtu konkretnego, ale dobrze to wpływa na podświadomość... w każdym razie... na forum masz mnóstwo przykładów, nawet masz tematy w jaki sposób stworzyć swój własny rytuał... Wystarczy ruszyć główką.

PS: Silny charakter zdominuje tylko silniejszy charakter.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016, 01:28 {2} przez Olimpia.)
03-08-2016, 01:26
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Elvie
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 119
Reputacja: 23
Podziękowania: 251
Podziękowano 202 razy w 82 postach
Ja na początek polecam zastanowić się nad przyczyną problemu. ;P

Czy na pewno jest tak, że wszyscy się na Ciebie uwzięli, czy raczej to Ty źle się z tym czujesz, że oni mają problem. ;]

Kiedy już dojdziesz do tego, że problemy innych są "innych", a Twoje są Twoje możesz zacząć działać - by się od nich uwolnić.
Podstawową kwestią jest zbudowanie poczucia niezależności i własnej wartości - ale to przyjdzie z czasem.

Natomiast Ty powinnaś nauczyć się wyłączać z pełnego spiny otoczenia.

A by to zrobić i pobudzić swoją wewnętrzną Energię, by poczuć się naprawdę "sobą", polecam wykonanie jednego z najbardziej uniwersalnych i skutecznych rytuałów: MROPa - Mniejszego Rytuału Odpędzenia Pentagramu.
A gdy już go wykonasz, bez zbędnych odpoczynków (chyba, że na medytację), polecam zrobić Rytuał Rubinowej Gwiazdy.

Dobrze jest je powtarzać regularnie, by ich pozytywny wpływ na Twoje życie się utrzymywał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016, 16:18 {2} przez Nikodem.)
03-08-2016, 01:26
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , MalaZlosnica , Elvie , Void
Olimpia Niedostępny
...

Ja powiem tak: zazwyczaj jak czujesz to tak masz racje. xD
Jak za dużo myślisz, dochodzisz do wniosku, że panikujesz a potem... co? ''Proszę przygotować bilety do kontroli!'' ... xDD

To tak pół żartem... Nikodem jak najbardziej ma rację, ale proszę was! Nie popełniacie tego błędu, który ja robię w kółko... czyli nie dochodźcie do wniosku, że wasza wiedza/intuicja to tak naprawdę głos paniki czy przewrażliwienia... Zachowajcie równowagę pomiędzy tym co niewidzialne, a tym co niewidzialne. Oczywiście, ja prawię teraz morały na ten temat... prawiłam je również nie raz w przeszłości, ale dalej popełniam ten sam błąd, a potem muszę kombinować jak tu się wydostać z tej sytuacji, w której bym się nie znalazła gdybym nie zwaliła tego wewnętrznego krzyku na strach, panikę, nerwy itp.

Tylko, ja się domyślam, że ja podświadomie tak naprawdę chce się wplątywać w takie sytuacje... bo one mi dają dużo satysfakcji, kiedy już się z nich wyplącze. :D
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016, 02:09 {2} przez Olimpia.)
03-08-2016, 02:07
Znajdź Posty Reply
Bevina Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ja kiedyś często wpadałam w tę pułapkę. Olimpia ma rację.
02-13-2018, 22:25
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB