Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty Anielska Odpowiedź - Doreen Virtue, Radleigh Valentine
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Karty Anielska Odpowiedź - Doreen Virtue, Radleigh Valentine
Zapraszam do zakupu książki: https://talizman.pl/anielskie/165258-ani...77323.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: dorreeen01.jpg]

Prześliczne złote pudełeczko zawiera prześliczne 44 karty i książeczkę z krótkim acz szczegółowym objaśnieniem każdej z nich.

Talia jest prześliczna... utrzymana w złotych ramkach i żywych intensywnych kolorach, które przemawiają do ludzkiej podświadomości i psychiki. Zapierają dech w piersiach każdemu komu je pokazałam, budzą ciekawość, fascynację i pożądanie. Właściwie to tutaj nie ma nic za bardzo do powiedzenia... ta talia jest taka jak poprzednie talie dr. Doreen Virtue - absolutnie wspaniała pod każdym względem, tylko, że tym razem Pani Doreen wraz z Radleighem Valentine poszli ciut dalej... osobiście uważam, że przechodząc samych siebie.

Książeczka również się dużo nie różni... malutkich rozmiarów z opisem każdej karty. W sumie to każdy kto ma talie Pani Doreen wie czego się spodziewać.

Co do użycia... no oczywiście karty konkretne i czytelne. Z mojej ostatniej pracy odeszłam za radą kart Anielskich ''Wybierz nowy kierunek''- i nie żałuję, dostałam kilka propozycji pracy... jedna z nich była tak kiepska, że stwierdziłam, że pójdę sobie na rozmowę kwalifikacyjną bo i tak mi się nudzi. Zapytałam Anielską Odpowiedź o efekt tej rozmowy, wyszedł ''Sukces'' ... skończyło się w ten sposób, że od razu po rozmowie kwalifikacyjnej podpisałam umowę. Jestem zadowolona.

Inny przykład? Zapytałam Anielską Odpowiedź o pewną osobę, dostałam odpowiedź ''Odpuść'' - w przeciągu dwóch tygodni, beształam się w myślach, że nie posłuchałam tej rady.

W pewnym momencie zachorowałam... chciałam z tego wyjść jeszcze w tym tygodniu, wyszła mi karta ''Polepszenie'' - chorowałam jeszcze dwa dni. Uśmiech

Takich przykładów mogłabym podawać wiele, ale po co? Chciałam pokazać w jaki sposób Anielska Odpowiedź odpowiada na pytania i jak ich rady się manifestują w życiu. Na podstawie moich przykładów widać, że Anielska Odpowiedź to system łatwy, konkretny i szybki. Jak można tego nie polecić?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-03-2016, 19:37
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea , Kamis , Szczęściarz , Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB