Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energetyczna tarcza ochronna - Dorothy Harbour
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Energetyczna tarcza ochronna - Dorothy Harbour
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/161733-energetyczna-t...11040.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl


[Obrazek: 010011040.png]


Brak energii, poczucie zagrożenia, nieszczęścia oraz inne negatywne uczucia oraz zdarzenia to nie rzadko codzienny stan rzeczy niektórych osób. Często te osoby nie zdają sobie sprawy z tego, że są ofiarami energetycznego ataku - jednak zawsze nadchodzi taki czas, że nawet największy sceptyk myśli sobie... nie, no za dużo tego wszystkiego, tyle na raz to nie może być przypadek i to nie jest realnie normalnie... co się ze mną dzieje? ... Może jednak klątwa?

Domyślam się, że większa część czytelników sięgających po tą książkę nie mają aż tak drastycznego problemu, by ich codzienne życie sprawiało że zaczynają się zastanawiać nad tym co niewidzialne i ogólnie nad definicją i przyczyną pecha - jednak mały problem to wciąż problem... a zazwyczaj ten mały problem lubi wraz z czasem rosnąć do niewyobrażalnych rozmiarów.

I tutaj wydawnictwo Studia Astropsychologii wspiera swoich czytelników wydając książkę pt. ''Energetyczna tarcza ochronna''.

No i super! Książka lekka, przyjemna i przejrzysta... oczywiście, na samym początku każdy laik zostanie poinformowanych o przyczynach takich negatywnych energii, skutkach oraz zasadach... Dowie się w jaki sposób w może walczyć ze szkodą, która go dotyka, dowie się także w jaki sposób może zabezpieczyć zarówno siebie, jak i swoich bliskich oraz oczywiście swoje otoczenie.

Pani Dorothy przede wszystkim skupia się na stanie aury czytelnika... czyli na podstawie! Jak ofiara może się bronić jeśli jej pole energetyczne (aura) jej osłabione i brudne? To tak jakbyśmy próbowali wygrać maraton olimpijski z gorączką 40 stopni, zatkanym nosem i złamanymi nogami. Oczywiście nasze pole energetyczne nie ogranicza się do samej aury! To również czakry... siedem centrów energetycznych w wzdłuż ciała każdego człowieka i tutaj również dowiemy się w jaki sposób je oczyścić, otworzyć i zabezpieczyć!

Książka jest cienka i niepozorna, jednak w środku czytelnik dostanie cały szereg rad nie tylko jak zadbać o swoje pole energetyczne, ale także w jaki sposób się zabezpieczyć i oczyścić! Muszę jednak przyznać, że techniki, które zawarła w swojej książce Dorothy są w dużej mierze technikami wizualizacyjnymi co oznacza, że osoba wykonująca czyli czytelnik, powinien mieć wizualizację opanowaną przynajmniej na poziomie podstawowym, poza tym choć magia wyobrażeń jest silna i potrafi oszukać świadomość człowieka to nie zawsze wystarcza... dlatego sądzę, że książka jest świetna, ale dla osób, które mają problemy z energiami ''cięższego kalibru'' prawdopodobnie nie wystarczą... jednak zawsze jako techniki wspierające czy uzupełniające z pewnością się przydadzą. I dlatego warto ją mieć!
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-03-2016, 15:19
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB