Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na krawędzi śmierci - Karen Henson Jones
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Na krawędzi śmierci - Karen Henson Jones
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/163890-na-krawedzi-sm...11044.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl


[Obrazek: na-krawedzi-smierci-podroz-ktora-odmieni...-zycie.jpg]


Karen Henson Jones to kobieta, która miała wszystko co do szczęścia teorytycznie potrzebne, jednak szczęście ma to do siebie, że lubi odchodzić i się pojawiać... często jest to tylko imitacja szczęścia, i takie też szczęście moim zdaniem miała Karen... wydawało się jej, że jest szczęśliwa a tak naprawdę była to iluzja, różowa chmura, która zasłaniała prawdziwe szczęście.

Co się więc stało, że nagle zrozumiała, że tak naprawdę szczęśliwa nie jest? Zaczęła wszystko po kolei tracić... dobrą pracę z perspektywami, która ją satysfakcjonowała, tym samym pieniądze, które dzięki ambitnej pracy zdobywała no i miłość... na dokładkę dostała złamane serce przez mężczyznę jej życia. Karen straciła wszystko co do tej pory miało dla niej znaczenie, nawet zdrowie - Karen dwukrotnie otarła się o śmierć i musiała się także poddać poważnej operacji serca. W trakcie operacji wszczepiono jej defibrylator serca, podczas operacji spędziła trochę czasu po tzw. ''drugiej stronie'' przeżywając śmierć kliniczną i poznając duchowe sekrety świata astralnego.

Karen musiała umrzeć emocjonalnie i duchowo, by móc na nowo się odrodzić, musiała dostać wstrząsu by zauważyć, że jej oczy cały czas były zamknięte na prawdę, i że prawdziwe szczęście było tak blisko, na wyciągnięcie ręki, wystarczyło zrobić tylko jeden ruch, by być naprawdę szczęśliwą. Autorka więc będąc na dnie, zaczęła się odbijać, zbliżając się ku niebu odbywając regularne podróże wewnątrz siebie... śmierć kliniczna podczas operacji serca była jedną z takich podróży... Karen podróżowała po m.in. Indiach, Włoszech, Bhutanie i Izraelu, Ziemi Świętej. Karen zaczęła odkrywać siebie na nowo i oczyszczać się duchowo, zrozumiała co naprawdę się w życiu liczy i czym jest prawdziwe szczęście. Mimo wszystko Karen potrafiła się przebić przez swoją barierę emocjonalną i opisać wszystkie wydarzenia w książce. Dziś Karen poświęca się służbie innym i jest symbolem odkrycia prawdziwego szczęścia.

Książka jest napisana w luźny sposób, z poczuciem humoru, jest to w pewnym sensie powieść, tylko, że na faktach i taka, która naprawdę poucza i sprawia, że czytelnik wynosi z niej wiele wartościowych mądrości życiowych... Ukazuje prawdziwe szczęście i prawdziwe wartości... zawiera wiele mądrych cytatów i nie jedna opowieść wywołała uśmiech na mojej twarzy. Mieszkam w Krakowie, często bywam na rynku... kiedy chodzę w grupie lub nawet sama... jestem jedyną osobą (lub ewentualnie jedną z nielicznych), która naprawdę widzi ludzi, którzy żebrzą... nie odsuwam się od nich z obrzydzeniem, nie udaje że ich nie widzę, ani nie wrzucam z oddali kilku groszy do ich kubka... Wyciągam monety o grubszym nominale np. 5 czy 2 zł ... podchodzę do takiego człowieka, szczerze się uśmiecham i... dzieje się coś magicznego i niewiarygodnego... czasem największy cud jest rodzony przez szczery uśmiech.

Oto jeden z cytatów, dotyczący opowieści o bezdomnym i kalekim chłopcu:
''Moje życie zawsze będzie łatwiejsze od
życia tego dziecka. Ale nie poznam prawd, które on zgłębił.''

I to jest właśnie największy skarb! To nie dobra materialne, wielki dom, sportowy samochód czy miliony na koncie... to wiedza.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-03-2016, 15:26
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB