Mam pecha czy mnie złożeczą? Bo sam nie wiem
Autor Wiadomość
MilkOccultComfy Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Mam pecha czy mnie złożeczą? Bo sam nie wiem
Mam problem związany z moim pechem w życiu. Jestem sfrustrowany swoją sytuacją. Zaczynam myśleć, że jestem przeklęty albo poddany klątwie pokoleniowej. Nic mi w życiu nie wychodzi. Zwłaszcza w życiu osobistym.
Pisałem do paru osób o tym, ale nikt mi nie chce pomóc ze znajomych. Nawet nie zdążyłem się podzielić z nimi moimi myślami i znów jest źle. Nie chciałbym żeby ktoś o mnie myślał źle, ale w ciągu ostatniego roku poznałem sporo nowych osób i stąd może ten problem. Nie wiem co jest ze mną nie tak, bo moje zdrowie jest złe, coś robię źle, lub źle wypadam wśród innych. Nawet nie ma żadnego powodu bo tak mi się wydaje, że nic nie zrobiłem nie tak żeby mieć nagle pech, a jednak nic mi nie wychodzi. Czy ktoś rzucił na mnie przekleństwo? Klątwę? Bo tak zaczynam myśleć. Sorry za brak pl klawiatury i znaki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2016, 22:30 {2} przez Neaxx.)
28-03-2016, 16:03
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 60
Podziękowano 88 razy w 42 postach
RE: mam pecha czy mnie zlozecza vo sam nie wiem
Błędy można poprawić. Tak samo, po kropce piszemy wyraz z dużej litery.

Co do tematu, mógłbyś opisać jakieś konkretne wydarzenia? Przykłady?

Mors meta malorum.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016, 07:22 {2} przez Luna_90.)
28-03-2016, 17:20
Znajdź Posty Reply
Neaxx Offline
Moderator

Liczba postów: 115
Reputacja: 2
Podziękowania: 16
Podziękowano 21 razy w 7 postach
RE: Mam pecha czy mnie złożeczą? Bo sam nie wiem
Może to chwilowy pech i zbyt bardzo przejmujesz się tym? Ludzie często mają w życiu jakieś problemy, niektórzy uznają to za uzasadnione swoim działaniem inni mogą popaść w panikę i uznać to za klątwę. Pamiętaj o tym, że czym bardziej wmawiasz sobie takie rzeczy tym bardziej popadasz w depresję.

Jak wyglądała rozmowa między Tobą, a znajomymi? Czemu uważasz, że poznanie nowych osób pogorszyło Twoją sytuację? Chyba, że wyglądało to tak, że olałeś w pewny sposób starych znajomych poświęcając czas nowym. Podaj więcej szczegółów, da się to na pewno wyjaśnić.

Co do klątwy i bycia przeklętym, sprawdź temat odnośnie wykrywania klątw/uroków:

http://witchcraft.com.pl/T-wykrywanie-kl...okow--1401
28-03-2016, 22:41
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB