Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia w ciele. Czy ktoś ma podobnie?
Autor Wiadomość
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 202
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
Energia w ciele. Czy ktoś ma podobnie?
No dobra zacznijmy od początku.

Najpierw w nocy niespodziewanie przyszedł wybuch gorąca w środku, który z czasem zamienił się w chłód. Przez chwilę myślałem, że wystrzelę w kosmos, tyle było energii. I wszystko ucichło.

Na chwilę, bo dzisiejszej nocy było bardziej dobitniej, uczucie nieokrzesanej przyjemności u końca kręgosłupa, trochę lekkich drgawek. Wstałem rano to czułem się prawie jak chory -_-

I nadal się średnio czuję, mam jakieś leciutkie kołowrotki w głowie, czasami czuć chłód na rękach, od kilku dni okolice szyi i karku mnie bolą, nie wiem czy od złego snu, czy to ma związek z tym. Ogólnie samopoczucie nie do zniesienia. Czakra korony jakoś nad wyraz otwarta.

Powiedzcie, że to nie jest to co myślę. To przyszło zbyt nagle XD

Chcę usłyszeć opinię kogoś innego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2016, 16:02 {2} przez Gauge.)
29-03-2016, 15:58
Znajdź Posty Reply
Thoth Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 8 razy w 4 postach
RE: Energia w ciele. Czy ktoś ma podobnie?
Może być to wiele rzeczy.

Pierwsze co w takich przypadkach eliminuje się fizyczne symptomy jakie mogą występować.
Jeżeli to nie to, to sprawdzamy co to mogło być no i tu zaczyna się pełen wachlarz możliwości często zależny od danych systemów z jakimi nam idzie pracować. Niestety w systemie new age cała magia została wrypana do jednego wora i wymieszana.

Wybuchy gorąca bywają w splocie słonecznym i potrafią rozszerzać się na całym ciele. Jest to efekt zamiany energii naszej podstawowej (czi, ki, aury, fizycznej itp) na energię "ducha".
Może też się zdarzyć, że jesteś chory na coś a organizm samodzielnie się próbuje wyleczyć.
Odczuwania energii są różne jednak zazwyczaj energia bez intencji fizyczna - żywa jest ciepła a energia "duchowa" jest zimna.
Azjatycka magia jest nieco inna i inaczej się do niej podchodzi, więc w twoim mniemaniu może być to nawet jak ciasteczko z wróżbą - wszystko a zarazem nic.
Czakr jest tak wiele u człowieka, że nawet prosty rytuał z nimi wszystkimi zajął by sporo czasu.
Co tyczy się innych istot, stworzeń i flory chyba nikt nie stworzył schematu tego tak, więc nie warto się za to zabierać według mnie (bynajmniej nie słyszałem aby ktoś pokazał czakry drzewa lub czakry psa, właściwie się tym aż tak zbytnio nie interesuje, więc zwyczajnie mogłem przegapić takie info).

Nie azjatycka magia jest też ciekawa no i dużo prostsza a efekty zdumiewające.
Chłód na rękach jest właśnie spowodowany przepływem "duchowej" energii. Ja np zrobiłem podział i prawa ręka używa fizycznej energii a lewa "duchowej".
Wcześniej miałem problemy z niekontrolowanymi zmianami temperatury głównie w rękach. Muszę powiedzieć, że to nie tylko subtelne odczucie, ale kumulację tych energii da się formalnie sprawdzić termometrem w kontrolowanych warunkach. Można także podnieść lub obniżyć temperaturę całego ciała lub wybranych elementów.

Moja energetyka opiera się na systemie bez czakrowym i głównie powstała na bazie wampiryzmu. Chciałeś opini kogoś innego to masz.
01-04-2016, 23:12
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
A pracujesz z czakrami często? W ogóle to w jakim systemie praktykujesz? Wygląda mi to na pobudzone kundalini. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016, 22:11 {2} przez Neaxx.)
01-04-2016, 23:51
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Thoth,

Byłem wtedy zdrowy więc nie było z czego się leczyć.

Dzięki za twoją opinię.

Kamis,

Właśnie o to chodzi, że jakoś specjalnie nie pracowałem z czakrami. Tylko medytowałem. I się zdziwiłem. Chociaż niektórzy uważają, że kundalini można obudzić naturalnie, swoją wysoką moralnością.
Nie wiem czy to kundalini, ale symptomy niby pasują...

Ogólnie teraz czuję się inaczej. Niekiedy cały dzień świetnie się czuję, co by się nie działo nic mi nie zepsuje humoru, a wczoraj na przykład chodziłem otumaniony.

Chłód w ręce, stopach mogę mieć na zawołanie.

Każdej nocy czuję 'coś' w środku. Wibracje i w ogóle.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2016, 18:05 {2} przez Gauge.)
07-04-2016, 18:03
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Sama systematyczna medytacja naturalnie otwiera/aktywuje ośrodki energetyczne. Zapewne Twoje objawy są następstwem pobudzenia tych ośrodków. Uśmiech
Spróbuj technik harmonizowania czakr bo możliwe też, że po prostu nie są zrównoważone.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2016, 21:09 {2} przez Neaxx.)
07-04-2016, 22:23
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: tupajda , Gauge
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Dobra sorry, że po tak długim czasie, ale musiałem zrobić sobie przerwę.

No cóż, nie medytowałem od tamtego czasu, a ciepło, wibracje i zimno(i to wszystko w takiej dawce, że dzisiaj nad ranem miałem lekkie drgawki) i tak przychodzi.

Twój post przeczytałem dopiero teraz, zharmonizuję czakry.
11-05-2016, 15:55
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB