Ocena wątku:
  • 3 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese
Autor Wiadomość
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
RE: Zaklęcia i rytuały miłosne Javanese
Felix, w jednym zdaniu jest coś pokręcone (sprawdzałam to na zagranicznej stronie, i sama mam zapisane zaklęcie ale w innej formie). Ale tutaj ważna jest również systematyczność - Powiem Ci, że wersja z przyciąganiem ogólnym (tym na wychodzenie z domu) działa i to dość intensywnie. Oczko
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:21 {2} przez Animal.)
06-03-2015, 21:39
Felix Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Dzięki wielkie. A która cześć jest pokręcona Twoim zdaniem? Boję się używać słów których nie znam. ;/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:21 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 01:27
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,029
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
Moc zaklęcia/rytuału nie tkwi w nim tylko w magu. Efektywność zależy od osoby wykonującej, rytuały i narzędzia mają tylko wspomagać.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:20 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 09:37
 Podziękowali: Sea
Cleo Offline
Neofita

Liczba postów: 8
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Mam pytanie, co do trzeciego zaklęcia. Czy działa ono na odległość, czy raczej trzeba je wykonywać, wtedy kiedy obiekt jest w zasięgu wzroku ?
Będę wdzięczna za odp. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:16 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 14:29
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
Cleo, ale tam są tylko dwa zaklęcia. Jeżeli chodzi o to drugie, to wydaje mi się że musisz widzieć, czy druga osoba staje się pobudzona, czy nie. Jest tam też wzmianka jak przeciwdziałać temu zaklęciu, czyli ograniczyć swoją widoczność. Więc raczej tak, trzeba być odważnym i użyć tego po cichaczu, tak żeby mieć tą osobę na widoku.
Szczęścia,
Szczęściarz

EDIT: Nie zaszkodzi Ci nic też spróbować zrobić to na odległość. Myśl głęboko o tej osobie, wizualizuj mocno to co jest opisane w zaklęciu. Kto wie może się uda i napisze do Ciebie, żeby się spotkać. Pamiętajmy, że Magia jest nauką którą poznaje się przez doświadczanie jej.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:19 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 14:52
Cleo Offline
Neofita

Doliczyłam się trzech: miłosne na konkretną osobę, miłosne ogólne i typowo seksualne. Uśmiech Idąc tym tokiem naliczania chodziło mi o to trzecie. Oczko A z tym widzeniem rezultatów, to faktycznie będąc w pobliżu osoby najlepiej i namacalnej będziemy mieć dowód działania, ale mnie interesuje, czy na odległość też w ogóle jest to w stanie zadziałać? Skupi na nas myśli obiektu ? I może wtedy rezultat pojawi się np. na zasadzie próby kontaktu obiektu z nami ?

Ps. Z tym Szczęściem Szczęściarzu dziękuję i wzajemnie Oczko - przyda się. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:18 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 14:58
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
Ok, to ja coś źle policzyłem. Uśmiech
"Namacalnej" - w przypadku tego rytuału - przyprawiło mnie o uśmiech.

A przechodząc do konkretów.
Można to rozłożyć na czynniki pierwsze. -> Rytuał musi mieć jak najwięcej udogodnień. Czyli trudno mu będzie zadziałać, jeżeli weźmiesz sobie na cel faceta którego widziałaś w autobusie x godzin temu. To znaczy zadziała, ale jak ta osoba się z Tobą skontaktuje. Inna sprawa jeżeli to twój pratner osobisty lub osoba, z którą się dobrze znasz. (Ma do Ciebie kontakt może zadzwonić / możecie się spotkać).
Też spojrzałbym na praktyczność tego rytuału. Standardowy facet (bo jako kobieta rozumiem faceta obrałaś sobie na cel) myśli o seksie co kilka minut (potrzeba ratowania rasy ludzkiej przed wymarciem i takie tam bzdety). Nie wiem kogo obrałaś sobie na cel i jakie masz z nim relacje, ale hipotetycznie on już na pewno kilka razy pomyślał w kontekście seksualnym lub podniecił się na Twój widok. Rytuał spowoduje dokładnie to samo. Pytanie tylko, czy on będzie miał odwagę podejść i przejść do działania.
Czyli: jeżeli to będzie romantyczny wyjazd we dwoje lub luźna wieczorna gadka przy winie, i wtedy wykorzystasz to zaklęcie - wieszczę 99% skuteczności. Jeżeli to jest relacja typu "widziałam go w pociągu", to szansa spada nawet, aż do 3-7%, że coś z tego wyniknie.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015, 15:24 {2} przez Animal.)
06-04-2015, 15:18
Cleo Offline
Neofita

Namacalnej nie miało mieć takiego wydźwięku, ale faktycznie a tym przypadku brzmi conajmniej dwuznacznie hehe Oczko
Jeżeli chodzi o obiekt to nie jest to przypadkowy mężczyzna widywany gdzieś tam przelotnie (znowu wkrada się dwuznaczność Oczko. Jest to osoba która wiem, z autopsji, że odczuwa do mnie ten pociąg. Dlatego odnośnie opcji trzeciej intryguje mnie czy może ona wpłynąć na odległość na tyle na tego delikwenta, żeby nie widząc mnie poczuł taką nagłą potrzebę i wręcz wyraził ją natychmiastową próbą kontaktu - zadzwonił/ wysłał sms czy coś w tym stylu. A swoją drogą nigdy nie odważyłabym się wykonać takiego zabiegu na przypadkowym delikwencie, którego nie znam. Po pierwsze żeby niewinnej osóbki nie męczyć psychicznie/ fizycznie a poza tym bałabym ewentualnych konsekwencji udanego zabiegu, w końcu jeżeli to takie mocne to mogłyby z tego niezłe kłopoty wyniknąć Uśmiech
06-04-2015, 16:09
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Reputacja: 1
Podziękowania: 128
Podziękowano 8 razy w 8 postach
W takim razie Cleo nie pozostaje nic innego jak spróbowaćOczko Sama też jestem ciekawa i z pewnością przetestujeJęzykP
06-04-2015, 16:46
Cleo Offline
Neofita

Taka dygresja - widzę, że jednak astrologia daje o sobie znać... Kogo innego temat mógł tak namiętnie zainteresować jak nie Skorpionice Uśmiech
06-04-2015, 16:58
 Podziękowali: Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB