Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka, pomóżcie w interpretacji kart:)
Autor Wiadomość
La luna Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Duży uśmiech  Hejka, pomóżcie w interpretacji kart:)
    W pytaniu czy jestem w ciąży (wiem, wiem test ciążowy trzeba zrobić, ale chciałam zobaczyć co pokarzą karty) wyszły mi takie karyt:
1. 3 monety.
2. Cesarzowa.
3. Rycerz mieczy.

Cesarzowa niby karta ciążowa, ale jak połączyć te 3 karty w całość nie bardzo wiem. Niezdecydowany

pzdr
Luna
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2016, 19:18 {2} przez Neaxx.)
01-04-2016, 15:22
Znajdź Posty Reply
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
RE: Hejka, pomóżcie w interpretacji kart:)
Jak najbardziej będziesz mamą. Cesarzowa to silnie ciążowa karta (mi pokazywała kobiety w ciąży, nawet kiedy o nią nie pytałam). Poza tym - wszystkie trójki mówią o "kimś trzecim"... ;] Rycerz mieczy może sugerować płeć dziecka, albo ewentualnie przebieg ciąży (ale tu trzeba dopytać).
Gratulacje. ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2016, 19:18 {2} przez Neaxx.)
01-04-2016, 16:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: La luna , Olimpia , Marzena
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 119
Reputacja: 5
Podziękowania: 33
Podziękowano 29 razy w 12 postach
A ja z innej beczki zapytam, co to za talia?
01-04-2016, 20:27
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Jak najbardziej ciąża. Ale... ale jeśli stawiałaś karty pod wpływem silnych emocji np. kiedy bardzo pragniesz dziecka to karty mogą pokazać to czego pragniesz, kiedy podejrzewasz że wpadłaś z kimś przypadkowo nie chcesz dziecka, bo nie masz warunków itp. to karty mogą pokazać to czego się obawiasz. Tak było w moim przypadku... cały czas mi wychodziła albo cesarzowa albo głupiec, albo gwiazda plus, że wydatek i takie tam... ale bylem bardzo przejęty wtedy i niepotrzebnie chwyciłem się za karty. Najlepiej na spokojnie i na luzie stawiać karty. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016, 22:10 {2} przez Neaxx.)
02-04-2016, 00:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: La luna , Olimpia , Marzena
La luna Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 2
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Hejka.

Adrianna to złoty tarot.
Dzięki za odpowiedzi, zrobiłam test 1 krecha wyszła, chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do tematu i wszędzie widzę karty ciążowe. Uśmiech
Zresztą we wtorek idę do ginekologa no więc wiadomo sprawdzi wszystko. Uśmiech
Nio co najważniejsze odpuszczam pytanie kart o ciąże. Uśmiech

Pozdrowionka,
La luna
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016, 22:08 {2} przez Neaxx.)
02-04-2016, 18:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Marzena
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
No to teraz Mistrzyni Tarota popłynie po fali! *żartuje oczywiście*

Wszystkie trójki mówią o kimś trzecim... tak, ale pod względem numerologicznym... wydźwięk cyfry zmienia się w zależności od ''koloru'' danej karty. Mam tu na myśli... że w tym wypadku mamy tutaj 3 Monet... 3 Kielichów powiedziałaby, że tak ciąża jest! 3 Mieczy powiedziałaby, że nie... albo mówiła, by o poronieniu (już tak raz miałam), za to 3 buław mówiła, by o impulsie, działaniu... a co mówi więc 3 Denary? Jest to karta pracy, czyli trzeba się ciąży dopiero dorobić...

Dorobić się (3 denary) ciąży (Cesarzowa) ze swoim partnerem (Rycerz Mieczy).

Ciąża na pewno będzie... no bo mamy 3! Kogoś trzeciego no i oczywiście liczba 3 to liczba płodności... podczas kiedy to 1 obrazuje ojca, 2 matkę to 3 jest dzieckiem... połączeniem 1 (mężczyzny) i 2 (kobiety). A tutaj pokazuje się pod postacią dworu denarów... czyli żywioł ziemi, mówiący o manifestacji... o realizacji (jeszcze czynie nie dokonanym w tym wypadku bo jest to 3). Za nią stoi Cesarzowa... matka! Płodność! No i facet, ten, który zapłodni... Rycerz Mieczy, skąd wiem, że to partner, a nie dziecko? Bo dzieci symbolizowane są przez Paziów. Choć z tymi Paziami to nie reguła... Oczko

Oczywiście znaczenie kart pozostaje kwestią indywidualną, dla każdego wróżbity. W każdym razie, gdybym to ja pytała to tak właśnie bym to zinterpretowała.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-04-2016, 00:17
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Marzena , Sea , Jiruka , Kamis

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB