Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen z magią w tle
Autor Wiadomość
marianna000
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sen z magią w tle
Hej.
Miałam ostatnio dziwny sen - to pewnie nikogo nie dziwi skoro tu pisze. Język
Do rzeczy, śniło mi się, że stałam w swoim pokoju przy ołtarzu - z tą różnicą że mój pokój był większy, a ołtarz we śnie wyglądał zupełnie inaczej, trochę jak z filmów, był z jakiegoś ciemnego drewna i wyglądał na stary. Stałam przed nim uśmiechnięta, szczęśliwa, na prawdę ładnie wyglądałam, miałam aurę lekkości - nie wiem jak inaczej to opisać.. Przez chwilę było tak, jakbym się obserwowała stojąc z boku, potem już normalnie. Byłam ubrana jak mag, ale w kobiecy sposób, miałam starannie upięte włosy. Na ołtarzu nie było wiele, chyba nawet nic ale ważne było, to co robiłam. Układałam płatki róży w kształt serca albo koła. Czuje że to miało być serce, ale na tą chwilę już nie jestem tak tego pewna. Cały czas się uśmiechałam i byłam radosna. Nic więcej się nie działo.
Szukałam w różnych sennikach znaczenia tego snu, ale niestety nic nie znalazłam...
Może ktoś spotkał się już z takim lub zbliżonym snem i może mi coś podpowiedzieć?
Dzięki! Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2016, 18:06 {2} przez Neaxx.)
04-03-2016, 00:40
angel233
Użytkownik

Liczba postów: 12
RE: Sen z magią w tle
ołtarz w snach symbolizuje ofiarę. może być sygnałem abys oddzieliła życie materialne od duchowego i bardziej skupiła się na tym co ważne dla duszy. powinnas dążyć do wyższego rozwoju duchowego, pozytywnej przemiany serca, wewnętrznej dojrzałości oraz postaraj się wyrobic w sobie wieksze poczucie odpowiedzialnosci i szacunku dla zycia.
płatki róż odnoszą sie natomiast do miłości i szcześcia z nią związanego Oczko
11-23-2016, 10:02
angel233
Użytkownik

znalazłam jeszcze coś takiego http://www.sen.prawoisprawiedliwosc.net....pokoj.html zerknij, czy któryś opis nie odnosi się do Twojego życia codziennego
12-01-2016, 12:17
marianna000
Użytkownik

Liczba postów: 14
Hej Uśmiech
Dzięki za wiadomość/post

Zapomniałam już o tym śnie, dzięki za przypomnienie go Uśmiech
Z tego co pamiętam to nie pokój był ważny i nie wyglądał on jak mój pokój. Ważne było to co robiłam i to jak się czułam, to było istotne.
Przypomniałam sobie tez to jak się czułam po obudzeniu, byłam pod wrażenia uczucia jakie czułam we śnie.
Cały ten sen choć może nic istotnego się w nim nie wydarzyło, sprawił że czułam się niesamowicie, trochę jakbym była zakochana.
12-03-2016, 15:20
angel233
Użytkownik

A nie ma za co Oczko
To uczucie to było tylko takie jak podczas zakochania? Motyle w brzuchu, przyjemne uczucie i błogi stan? Czy jakoś jeszcze to odczuwałaś?
12-21-2016, 15:57

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB