Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telekineza
Autor Wiadomość
wyjscie z matrixa Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: -2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Telekineza
Cześć wszystkim Telekineza jest to zdolność wpływania umysłem na przedmioty itp. Zazwyczaj posługuje się dłońmi ale może być również wykonywana głową. Podstawową telekineze możemy podzielić na 3 gesty:
*Push(Odpychanie)
*Pull(Przyciąganie)
*Rozkaz (bez ruchu dłonią)
Proszę spojrzeć na Wielkiego mistrza który był i jest motywacją i wzorem do naśladowania
https://www.youtube.com/watch?v=iczBypznIt0

Teraz jak zacząć?
Na początku energia w ciele bez ćwiczeń i doświadczenia jest słaba, musimy ją wzmocnić.
ręce na brzuch i bierzemy długi głęboki oddech(wdech) aż po samą głowę z oddechem ręce idą w górę.
Teraz jesteśmy "naładowani energią życiową (energia jest w powietrzu) stawiamy przed sobą karteczkę zginamy wpół i z całej siły rozkazująco z głowy i okolicy klatki piersiowej jednocześnie przystawiając ręke blisko papierka 'wyciskamy' z siebie energię. Jest to proces, na początku mogą pojawiać się ból głowy przy wyciskaniu, trzeba podejść do tego mądrze, trzeba odżywiać się zdrowo, dużo medytować(dotleniać), i trenować, ponieważ moc wykuwa się przez ciężką prace, tak jak na siłowni mięśnie bolą gdy sie je ćwiczy tak samo tutaj telekineza jest umysłową siłownią.

Push stawiasz karteczkę i ruchem dłoni rzucasz energią po opanowaniu z bliska z coraz dalszych odległości, ważny jest rozkaz i wyobrażenie czyli siła woli, Ty jesteś pewny i to ma spaść i już, poźniej dodaje się wyobrażenie lub uczucie gdy to spada w momencie gdy wykonujesz ostateczny ruch dłonią.

***WSZYSTKIE ĆWICZENIA PROPONUJE NAJPIERW UCZYĆ SIĘ W DOMU A PÓŹNIEJ, GDY ZDECYDUJEMY SIĘ NA ZAAWANSOWANE ĆWICZENIA, WYJŚĆ NA DWÓR, ZNALEŹĆ MUREK I ĆWICZYĆ NA OTWARTEJ PRZESTRZENI.***
Ćwiczenie Pull ruchem dłoni gdy kogoś wołasz żeby przyszedł, właśnie ten ruch dłonią, przystawiasz karteczkę lub banknot banknot możesz np postawić pionowo i zgiąć wpół lekko ***Oraz możesz np Karteczkę postawić i ruchem dłoni w bok pociągnąć w ten sposób żeby karteczka spadła w Twoją stronę.
Przydatne w Telekinezie:
Ćwiczenie oddechowe: ręce na brzuch i bierzemy długi głęboki oddech(wdech) aż po samą głowę z oddechem ręce idą w górę.
Teraz jesteśmy "naładowani energią życiową (energia jest w powietrzu) wyobrażamy sobie teraz białe światło w całej klatce piersiowej, kule białego światła, trzymamy kilka sekund i puszczamy przez nos wciąż wyobrażając sobie jak białe światło z całej siły zagęszcza się w klatce piersiowej
to samo ćwiczenie wyobrażamy sobie białą kule światła (zamykamy oczy) w okolicy brzucha
To samo biała kula światła okolice głowy.

MEDYTACJA najlepiej iść w bezpieczne miejsce do lasu chociaż można również w domu przy otwartym oknie. Usiąść wygodnie otworzyć ręce, zamknąć oczy, i z całej siły wdychamy powietrze i energie lasu przez głowę i ręce trzymamy w klatce piersiowej jako białe światło.

https://www.youtube.com/watch?v=k2NAohPcT4U

Wielki mistrz w medytacji.

Modlitwa/Mantra:
Mantra,modlitwy takie od serca naprawdę otwierają ćakry i odblokowują nasz duchowy potencjał.

Wielki mistrz mantry OM MANI PADME HUM
https://www.youtube.com/watch?v=BShBXdlStWU

Wskazówka człowiek uczy się poprzez naśladowanie innych, jeżeli chcesz umieć to co inni, naśladuj ich, są to wzory do naśladowania.
Oczywiście każdy ma swoje wierzenia, prawde można znależć w Hinduizmie.
Pan Bóg istnieje ogromnie ważne żeby się modlić, mantrować codziennie. Pokładać ZAUFANIE całkowite w Panu Bogu, wierzyć w niego i modlić się.
Pan Bóg Słońce to klucz on jest Panem Bogiem i do niego się trzeba modlić i jest to Bóg pełen miłosierdzia.

Om Mantra jest również modlitwą do właśnie Pana Boga można znaleźć również inne modlitwy mantry itp...
Ważne jest serce i prawda z serca człowiek opierający się na tym zwycięży.

Przydatne informację:
Na czym warto trenować na początku i ile czasu to zajmuje itp...
Karteczki, banknoty,puste paczki po papierosach,zapalniczki, z czasem kubeczki plastikowe , później puszki, szklanki, kubki itp...
Rozwój telekinezy, zdolności umysłu jest to proces zajmujący całe życie, to stawanie się lepszym, jest to forma pracy nad sobą. Warto ćwiczyć np. 1godzinę na każde ćwiczenie, wiadomo czym więcej poświecimy tym lepiej, warto również zapoznać się z innymi praktykującymi youtube telekinesis.

Dodatkowe*
Otwieranie ćakr
ładowanie kryształów górskich
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017, 14:50 {2} przez wyjscie z matrixa.)
04-09-2016, 21:48
Paulina Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 12
Podziękowano 7 razy w 5 postach
RE: telekineza przyciaganie przedmiotow
... Co?
04-09-2016, 23:56
Neaxx Offline
Moderator

Liczba postów: 117
Reputacja: 2
Podziękowania: 21
Podziękowano 21 razy w 8 postach
RE: telekineza przyciaganie przedmiotow
Zacznij pisać te tematy by były przejrzyste, bo takiego czegoś się nie da czytać. Sprawdź sobie ładnie jak inni piszą wątki.

Oczywiście popraw ten wątek lub go usunę.
04-10-2016, 17:30
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 122
Reputacja: 18
Podziękowania: 150
Podziękowano 141 razy w 63 postach
RE: Telekineza
Przebrnąłem przez cały post i coś tam zrozumiałem. :/ Mikołaju, czyli autorze posta; 10 godzin?! To nie jest ciut za dużo (mam nadzieję, że w tych 10 godzinach uwzględniłeś przerwy)? Odnośnie Matki Boskiej; Starożytna Patronka magii? Po pierwsze, Kościół katolicki neguje istnienie magii. I jeszcze jedna sprawa: co mają modlitwy i moce niebiańskie do manipulacji aurą i ruchów powietrza, które wytwarzamy ruchami ręki?
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016, 23:59 {2} przez Neaxx.)
07-06-2016, 10:32
 Podziękowali: Sea , Magician7 , Bvizard
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Ja czytałem kiedyś, że to przez fosfor którym jesteśmy faszerowani od małego kostnieje nasza szyszynka i tracimy zdolność telekinezy, telepatii i innych tele. Kiedyś siedziałem nad tym kilka dni. Wziąłem długą deskę, odmierzyłem linijką punkty na niej i położyłem na jednym z nich ołówek (dzięki odmierzeniu widzisz potem czy wywołałeś jakieś mikroruchy - czy przesunęło się do przodu bądź do tyłu). Nic z tego nie wyszło. Myślę, że to właśnie przez to. Uważam, że banknot 10zł to nie jest dobre rozwiązanie do przesuwania nawet jak dla początkujących, gdyż łatwo o pomylenie wyniku ćwiczenia. Mam na myśli podmuch lekkiego wiatru, albo wydechu powietrza podczas oddychania - może doprowadzić do przesunięcia papierka.
07-06-2016, 11:41
Plague Doctor Offline
"najlepsza dziunia w klubie"

Liczba postów: 164
Reputacja: 9
Podziękowania: 67
Podziękowano 125 razy w 66 postach
Coś da się zrozumieć z tego bełkotu. Właśnie. Coś. Bardzo niewiele, tak sądzę.
I to wcale nie dlatego, że jestem ponadprzeciętnym tłukiem. Otóż, chodzi mi o formę wypowiedzi.
Facet, słyszałeś o czymś takim, jak akapity, znaki interpunkcyjne i prawidłowa składnia?
Może i mógłbym/mogłabym poprawić ten tekst, ale mi się nie chce. No i nie muszę, bo zrezygnowałem/zrezygnowałam z funkcji korektora. Heheszki. :D

Jeśli chodzi o telekinezę, to czytałem/am gdzieś o tym, żeby zrobić sobie z papieru wiatraczek. Potem, ten wiatraczek trzeba było położyć na jakiś stojący w pionie, stabilny element - na przykład wykałaczkę wbitą w coś twardego. A potem, łapy umieścić tak, jakby się ten wiatraczek chciało objąć. Tylko pod żadnym pozorem, naszego papierowego cuda nie można było dotknąć, ale to chyba oczywiste. W dalszej kolejności, trzeba było próbować tym wiatraczkiem kręcić.
Jakie to pocieszne. xD
Metoda o tyle głupia, że nawet powietrze które praktykujący wydycha, mogłoby wiatraczek poruszyć.
07-06-2016, 17:01
 Podziękowali: Void , Cyjanek987 , Kangur , Bvizard
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Kiedyś próbowałem coś z telekinezy.
Efekty były mierne, ale obiekt się przewracał tam gdzie chciałem, choć to raczej nie była w pełni moja zasługo - cyrkulacjo powietrza, nienawidzę cię.

Ale... można wpływać na odczucia człowieka przez skupienie bardzo dużej dawki energii.

inne próby pokazały że energia bardzo zbita się o wiele łatwiej osadza na materii, i o dziwo nie chodzi tu o mase która powoduje jej wolniejszy ruch. Dlatego telekineza wynika raczej z energii której masa jest skupiona, odpowiednio skierowana, i stężona. Dlatego byty nie szastają nią na prawo i lewo.

Poprosiłem też byt by zgiął łyżeczkę w mojej ręce. Pomijając fakt że czerpał energię ze mnie, dlatego od razu kazałem przestać, to łyżeczka zrobiła się cieplejsza i czułem wibrowanie.

I teraz taka mądra myśl bo mam dobry humor czytając słowo, "pocieszny" autora/autorki wyżej. "Wszystko jest możliwe, ale lepiej to sprawdź"

Btw: Kościół nie neguje istnienia magii. Wtedy negował by 69,69% biblii.
07-06-2016, 17:48
 Podziękowali: Sea , Elvie , Nilvan , DragoBonita
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Oczywiście, że jej nie neguje. Uważa ją za narzędzie Szatana, a więc potwierdza jej istnienie. Jednak uważam, że Kościół nie jest tutaj autorytetem. ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2016, 23:03 {2} przez Neaxx.)
07-07-2016, 13:28
Alkadias Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 55
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Takie ćwiczenia najlepiej wykonywać pod jakąś osłoną. Wiatraczek czy cokolwiek innego okryć jakąś "kopułą" aby wykluczyć czynniki hulającego wiatru.
07-07-2016, 14:23
 Podziękowali: Nilvan , Bvizard
Plague Doctor Offline
"najlepsza dziunia w klubie"

Liczba postów: 164
Reputacja: 9
Podziękowania: 67
Podziękowano 125 razy w 66 postach
Tu nie trzeba żadnej specjalnej "kopuły". Wystarczy nałożyć na to słoik.
Ogólnie, można zrobić taką konstrukcję:
1. Bierzemy pokrywkę od słoika. Napełniamy ją ziemią, plasteliną, albo cementem. Tylko od tego wypełnienia, trzeba odseparować wewnętrzną stronę ścianek pokrywki, żeby słoik można było zakręcić potem.
2. W środek pokrywki wbijamy długą wykałaczkę (na przykład taką do szaszłyków), ewentualnie jakiś drucik.
3. Na czubek drucika nakładamy taki papierowy wiatraczek, jaki każą robić w internetowych instrukcjach. Albo jakiś inny wiatraczkowy twór, który będzie mógł się kręcić. Co tam się komu podoba, aby tylko później przeszło to przez otwór do słoika.
4. No. Jak już "konstrukcja" na pokrywce jest stabilna, to wystarczy na to założyć "klosz" w postaci słoika i zakręcić.

Tak to mniej więcej wygląda:
[Obrazek: wiatraczek%20me%20gusta_zpsj7arygle.png]

Jestem Januszem instrukcji i schematów :D
07-07-2016, 22:53
 Podziękowali: Void , Cyjanek987 , Szczęściarz , Nikodem , DragoBonita , Mikael , Olimpia , Bvizard

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB