Narządy eteryczne.
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Narządy eteryczne.
Czakramy i inne ciała subtelne sprawują podobną funkcję jak narządy w naszym ciele fizycznym. Filtrują, oczyszczają, segregują, czy po prostu modyfikują energię która krąży w naszym ciele eterycznym.

Można by rozpisać o tym wiele tekstów, ale sedno.
Sednem tego artykułu jest technika ich tworzenia.

Zanim zaczniesz, obierz funkcję. Dajmy coś prostego: Filtracja

Wybierz miejsce gdzie ma się znaleźć. Dajmy na to że będzie to okolica splotu i pobliskie krzyżowe ułożenie kanałów, tak by energia przechodząc przez dwa dolne, do góry szła przefiltrowana i zmodyfikowana.

Obierz formę narządu. Daj mu kulisty kształt z dwiema lub czterema szczelinami z którymi zintegrujesz kanały.

Co do budowy środka, możesz zbudować strukturę kilkoma metodami:
-skupiając wolę na celu - filtracja i modyfikacja ładunku energii.
-dać tam coś na kształt znaku - znak możesz stworzyć albo użyć istniejących, sigile pobierają energię z otoczenia przekształcając ją, więc nie powinno to robić problemów.
-"metoda żelu" - nie wiem ile jest w tym prawdy, ale działa. Zwizualizuj i skieruj energię w formę żelowej lub gąbczastej formy, najlepiej by była przy kanałach, i daj jej właściwości zmiany energii na taką jaką chcesz - czyli nadanie jej intencji.

To podstawowe techniki. Im bardziej się skupisz i dopracujesz technikę, tym lepsze da to efekty. Można tak zmienić swój charakter, wystarczy tylko pozwolić zmodyfikowanej krążyć po ciele eterycznym i astralnym.

Uwagi: Narząd powinien mieć atrybut - czyli po prostu być budowany z intencją - nie uświadomienia się, wytrzymałości, regeneracji i prostej modyfikacji PRZEZ CIEBIE.

Co do samych narządów. W ciele znajduje się setki ośrodków, chociażby pamięć lub zmysły. Możesz to odtwarzać i tworzyć zewnętrzne lub wewnętrzne struktury do użytku, np. coś ala energetyczny pendrive, albo - jeżeli dobrze bilokujesz i masz rozwinięte zmysły - wizję na otoczenie z daleka.

Dowolność...
Miłej praktyki.
21-04-2016, 19:56
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Narządy eteryczne.
Tutaj należy przypomnieć, że odtworzenie organu, nie jest proste. Niby konstrukt stworzony taka metoda działa ale daje znacznie gorsze efekty i jego rozwinięcie się, zajmuje o wiele dłużej. Jeśli chcemy odtworzyć organ, koniecznym jest zbadanie działania czakr i zrozumienie ich mechanizmów. Co do samego zmieniania osobowości, lepsze efekty da zmodyfikowanie czakr.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2016, 19:14 {2} przez Neaxx.)
21-04-2016, 21:28
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB