Koncepcja wirusa
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Reputacja: 26
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Koncepcja wirusa
Dosyć kontrowersyjne, i tylko tutaj znajdę poradę.

Na początek, czym jest sam wirus? Organizm który powiela się ze źródła i wchodząc do czakry przeprogramuje ją, albo staje się organem poza nią.
Jaki jest cel? Dowolny, pobiera energię z kanału lub czakry, i oddaje w zmienionej formie, czyli może być konstruktywny, destruktywny czy pozytywnie neutralny - zależy od naszej woli.

A czemu to mówię? Bo zastanawia mnie wasze zdanie, a dodatkowo to świetna koncepcja na bardzo szerokie działania.

Zaczynając...
-"Określ swoją wolę", klasyczne i mądre słowa.
-Narysuj glif - nie sigil, forma dowolna
-Spraw by reagował na bodźce, czyli skupienie się wytwarza link i przesyła formę.
-Dopracuj mechanizm samej formy.
-określ funkcje formy i jej możliwości ingerencji - forma zrobi więcej niż ty, bo ma więcej czasu, ale nie zrobi czegoś czego sam nie umiesz - czyli klasyczny serwitor.

Wskazówki praktyczne. Coś co ustala stały charakter energii, może upośledzić bodźce. Skoro czakram - np. - splotu i serca, w połączeniu mówi o łączeniu emocji i doświadczeń, generując kolejne ciągi decyzji, to w minimalnym stopniu nie będziemy wyciągać nauk z porażek i sukcesów.

Za niedługo przedstawię konstruktywne użycie tego - jak nie zapomnę ;> - więc... owocnej praktyki.

Co do obrazka, powiedz Verion i przeciągnij link do siebie. To jest jak wersja próbna wersji próbnej. Ma za zadanie wgrać przepustnicę w okolicę min splotem a sercem która przetworzy energię na pozytywne.

https://zapodaj.net/03637645398a7.jpg.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2016, 21:00 {2} przez Void.)
25-04-2016, 20:35
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 379
Reputacja: 29
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
RE: Koncepcja wirusa
Z jednej strony koncepcja mi się podoba. Trzeba znaleźć tylko dobre wyjście na wypadek gdyby Virus się zbuntował.
Wiadomo: Safety First
[Obrazek: apolud5d75d.png]
26-04-2016, 12:28
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Co do bezpieczeństwa, jeżeli chodzi o nas czy zabezpieczenia wobec otoczenia, wystarczy to ładnie skomponować z psychologią.
Nie mniej, myślę by zrobić to na bardzo szeroką skalę, a sam projekt dopracować - pytanie jaki w tym cel?
27-04-2016, 16:24
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 379
Reputacja: 29
Podziękowania: 0
Może najpierw poszukaj celu. Może być nawet tutaj. Pamiętaj też, że jeżeli chodzi o działanie, z góry nazwałeś to negatywnie: Virus. (przez V jak Void ;> )
Do czego zmierzam. TO może być też bakteria, albo komórka. Coś co może działać również pozytywnie. To tak jak z magią. Może działać lub niszczyć. Pytanie co wybierzesz. Ale pamiętaj o jednym. Nieraz się zdarza, że moneta się nie przewróci.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
30-04-2016, 13:16
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Cytat:Do czego zmierzam. TO może być też bakteria, albo komórka. Coś co może działać również pozytywnie. To tak jak z magią. Może działać lub niszczyć.
A co kieruje magią? Ludzie.

Cytat:Pytanie co wybierzesz. Ale pamiętaj o jednym. Nieraz się zdarza, że moneta się nie przewróci.
Szczerze, to nie chcę nikomu szkodzić. Koncepcja jest jasna, coś sztucznego o stałych wyznacznikach rozmnaża się i trafia do określonej grupy nadając jej cechy.

Cytat:z góry nazwałeś to negatywnie: Virus.
Wirus - gdy już wejść głęboko w semnatykę - ma jedno zadanie, przeprogramować. Jest martwą materią, która wpływa na materię żywą, i posiada minimalny atrybut wzrostu, a spory potencjał dominacji. Przy czym nie chodzi o destrukcję, a zmianę. Wirus jest także wykorzystywany w szcze... dobra! nie taki był temat!

Cytat:Virus. (przez V jak Void ;> )
V jak Void... to imię już brzmi żałośnie. ; -;

A jak już chcemy dać temu imię, to niech to będzie po prostu serwitor o cesze rozmnażania i manipulacji, nowa nazwa tworzy dezinformację.

PS: Co do celu, nie mam. Zrobiłem byt, koncepcja spoko, ale... nie mam ambicji by tego użyć, może ktoś ją znajdzie tu? Kto wie, tło na fb, i wszystkie loszki twoje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016, 19:53 {2} przez Neaxx.)
30-04-2016, 21:53
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB