Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczanie medotą jajka
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Oczyszczanie medotą jajka
Pewnie mało kto kojarzy czym jest oomancja? Jest to sztuka wróżenia z jajek, ale to nie o tym dzisiaj będzie ten post. Warto jednak podkreślić, że jajka w Magii Ludowej grały naprawdę dużą rolę. Jajka mają właściwości wchłaniania negatywnej energii i tworzenia życia, podobnie jak koty - one także wchłaniają negatywną energię, co jak nie ma kota? Trzeba mieć jajka! :D Wszelkie negatywne energię, klątwy itp. mogą wam naskoczyć!

Z pewnością jednak większość z was zna najpopularniejszą metodę oczyszczania jajkiem - tak, to praktyka Ludowa, którą zajmowały się głownie Znachorki i Szeptuchy. Ta metoda może być wyśmiewana przez pożal się Bogowie, ezo-sceptyków i ignorantów, ale nie bez powodu przetrwała ona tysiące lat i to z taką popularnością!

Moja pierwsza praktyka z jajkiem? :D

... Jajko symbol życia, jajko, jajko, jajko... jajko to, jajko siamto... o matko! No dobra spróbuje! Przecież nie mogę hejtować tych ''magusów'', że chichrają się z czegoś tylko dlatego bo brzmi ''nielogicznie'', ''głupio'', sami nigdy nie spróbowali i robić tego samego! To byłaby czysta hipokryzja. -_-'

... Poza tym jestem do tego przymuszona bo przecież muszę jakoś zrecenzować tą książkę... -_-' ... ehem, no dobra! Czas iść do lodówki i ukraść mamie jajko! xD

[Obrazek: jajko.jpg?w=660]

Patrze podejrzliwie na to jajko... i ehh... dobra, jeszcze szklanka i woda... -_-'
Tak uzbrojona czując się niebywale głupio, że dwudziestokilkuletnia baba stoi sobie naga na środku pokoju i zacznie się zaraz obmacywać jajkiem, nagle poczułam, że... hmmm? Czy mi się wydaje, czy to jajko jakby wysysa mi energię? ... Jak się tak skupiłam na odczuciach to poczułam jakby delikatnie aura była wchłaniania przez jajko jak zatkany odkurzacz przystawiony do dłoni.

Hm. Dobra. Wydaje mi się chyba *mega niepewna mina*.
No cóż, dobra... trzeba zacząć od jakiś słówek. Zamknęłam oczy i jajko w swoich dłoniach, skupiłam się na nim i... nosz... naprawdę mam wrażenie, że mi to cholerstwo wysysa energię... ah tak, miałam się skupić! xDD Ehem... no to mówię, jaka jest moja wola, przemawiam do jajka niczym prezydent do swoich wyborców i zaczynam od czubka głowy kręcić tym jajem (prawą ręką!!!)... i kręcę i kręcę kierując się coraz bardziej w dół... i dobra, muszę się podrapać... dalej kręcę, znów trzeba się podrapać... szybko załapałam ''pcheł'' w miejscach gdzie wykonałam kręcenie jajkiem... swędzenie było wprost nie do wytrzymania! Chwile później miejsca, które mnie swędziały zaczęły się robić czerwone... strasznie swędziało! No, ale nie mogę przecież tak bez końca! ... Cholera to działa... zobaczymy co dalej... jak już zmacałam całe ciało tym jajkiem (okrężnymi ruchami!) ...
Mogłam się drapać ile wlezie, ale jakoś już nie czułam potrzeby drapania się...

Rozbiłam jajco do szklanki... i takie... emm... czy mi się wydaje czy to jest... kot? ... Jakiś gruby wielki i złowrogi kot gapi się na mnie jakbym była smaczną myszą! ... Jakiś taki zniekształcony ten kot. No dobra...

...

I tak oto metoda jajkowa jest przeze mnie bardzo szanowaną czynnością, którą powinnam robić często, ale oczywiście to zlewam... xD Tak, ja też jestem leniwa. Uśmiech

... W necie jest mnóstwo metod i przepisów odnośnie tej praktyki... ale jak już zdążyłam zauważyć, większość z nich jest do kitu.

Z mojego doświadczenia najbardziej sprawdza się, powyższa metoda. Zamykamy oczy, zamykamy jajko w dłoniach i skupiamy na nim swoją intencję (nasza aura sama zacznie wydalać z siebie ''toksyny'' do jajka... albo odwrotnie to jajko zacznie wchłaniać negatywną energię, nie rozgryzłam tego jak to się dzieje, ale póki coś działa to mam gdzieś w jaki sposób). Potem zaczynamy okrężnymi ruchami zgodnie z ruchem wskazówek zegara ściągać z siebie negatywną energię, zaczynając od czubka głowy schodząc w dół - to bardzo ważne aby zacząć od czubka głowy.

[Obrazek: th?id=OIP.M3e34b07159f2f319c89125233dc4b2d0o0&pid=15.1]

Jeśli to coś poważniejszego... (ja miałam same takie akcje) to zacznie was np. swędzieć, piec, oczy zaczną wam się ''pocić'', zrobi wam się gorąco, zaczną się przebarwienia skóry, a nawet lekkie opuchlizny, skóra może wyglądać jakby było lekko poparzona... itp. itd. ważne aby nie przestawać... tak, możecie się ''drapać'' jajkiem, jest to nawet bardzo wskazane.

Kiedy skończycie poprostu rozbijacie jajko do przezroczystego naczynia, należy chwilę odczekać i zinterpertować symbol. Uwaga! Wielu z was wyda się... że tam nic nie ma! ... Podobnie jak wielu patrząc w szklaną kulę nic nie zobaczy, albo patrząc na rozłożone karty Tarota zobaczy po prostu obrazki... do tego należy mieć jakieś zdolności jasnowidzenia, tzn. mam na myśli, że trzeba patrzeć głębiej... jeśli sobie nie poradzicie, spokojnie... wróćcie do tego potem albo na jutrzejszy dzień... na pewno coś będzie, konkretnie symbol... może to być nawet czyjaś twarz. Najgorszy omen to krew.

Miałam taką sytuację, że wkurzyłam się na pewnego byta, który za bardzo na mnie oddziaływał i idąc po jajco wygrażałam mu czego to ja z nim nie zrobię... wywaliłam się o nie wiadomo co, prąd mnie kopnął i jeszcze drzwi od lodówki mnie w łeb walnęły... -_-' ... Oczywiście w jajcu była wstrętna pogięta morda.

...

Musicie pamiętać, że to świństwo, które wrzucicie do wody trzeba wylać do klozetu, spuścić wodę i odkazić naczynie! KONIECZNIE NALEŻY JE ODKAZIĆ!!!! ... Miałam taką głupią wpadkę, że po prostu szklankę umyłam... osoba, która z niej piła nabawiła się pięknego bólu żołądka wraz z wymiotami z elementem krwi. Negatywna energia, która się osądzie w tej szklance przejdzie na osobę, która ... się napije z tego naczynia, albo ją dotknie (doświadczenie uczy: kurzajka).

Ogólnie dobrze jest taką szklankę gdzieś schować i przeznaczać ją tylko do tego typu praktyk.

Inna ważna sprawa to fakt... że najlepiej jak już robisz tą praktykę to rób ją przez 7 dni, inaczej Twoje oczyszczenie będzie tylko częściowe. Po prostu ponawiaj tą praktykę przez 7 dni i zauważysz, że za każdym razem jajko będzie wyglądało lepiej... taką szklankę po wrzuceniu jajka należy zostawić na całą noc koło Twojej głowy, tak żeby jajco mogło wyciągać z Ciebie negatywną energię, podczas Twojego snu. Odkryłam przy okazji, że na dodatek otrzymujesz na ten czas ochronę! ... Mój wredny ''lokator'' nie był zadowolony, że nie mógł się do mnie zbliżyć w te spokojne noce. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-04-2016, 01:16
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Marzena , Sea
Alkadias Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 55
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 3 postach
RE: Oczyszczanie medotą jajka
Ciekawa metoda, trzeba wypróbować. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2016, 12:30 {2} przez Olimpia.)
27-04-2016, 08:12
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Moim zdaniem jedna z najlepszych... bo tutaj naprawdę czujesz, że ''coś się dzieje'' i potem sam widzisz co. Ta metoda jest po prostu namacalna... a przy rycie czy kąpieli to najczęściej nie czujesz żadnych efektów i nie ma takiej pewności, że coś naprawdę zeszło.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-04-2016, 12:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
Alkadias Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 55
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 3 postach
Opisze swoje odczucia po odprawieniu tego oczyszczenia.
28-04-2016, 10:55
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 357 razy w 150 postach
Ok dzisiaj w nocy spróbuję. Oczko
[Obrazek: apolud5d75d.png]
30-04-2016, 13:17