Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od twojego ulubionego Skorpiona
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Od twojego ulubionego Skorpiona
To ja na dobry początek poproszę:
-sprawdzenie energii, stanu czakr i charakteru,
-dalsza przyszłość jeżeli chodzi o zmianę szkoły - o ile zajdzie - i rozwoju względem kabały i energetyki. Kiedy przekroczę Malkut i przejdę do Tifaret?
Jeżeli to nie problem, to sprawdzisz mi to słonko? :*
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2016, 00:08 {2} przez Neaxx.)
03-05-2016, 15:11
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Od twojego ulubionego Skorpiona
Void! Ale ja mam jeszcze całą masę przepowiedni do sprawdzenia i napisania! xDD Nie tylko w gabinecie. xDD

... Trochę sobie poczekasz jak tak Ci zależy, nie wiem ile...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-05-2016, 23:23
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

O ty Judaszu!
spx :T mam czas
05-05-2016, 23:36
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

A nie... nie, nie poczekasz tak długo, bo żeś się zgłosił wcześniej. :D Jesteś trzeci w kolejce. Tylko, że tamte dwie klientki to mi dały sporo roboty...

PS: Żaden Skorpion nie jest moim ulubionym! Wy i Koziołki to złuo tego świata!!! :D ... ale trzeba przyznać, jesteście zajebiści w łóżku. :D A jak iść z kimś na wojnę, to najlepiej zabrać ze sobą Barana, Wodnika i właśnie Skorpiona. Skorpion najcięższy wróg... a największe problemy na wojnie, ma... z Wodnikami (ale tylko z tymi spod Urana). xDD I odwrotnie.

III wojna światowa poprostu... ! Ja odzyskiwałam forum ostatnio właśnie z pewnym Skorpionem (jeden z głównych pomocników, był też np. zrównoważony i cierpliwy Byk)... Skorpion i Wodnik? Ich przegrana była z góry przesądzona. xDD ... Bezwzględny i cwany. :D ... a nie, cofam - jednak mam swojego ulubionego Skorpiona, to właśnie ten gościu. :D Wojenka i śmiech z każdego posunięcia i obmyślenia planu... wspólna wściekłość jak coś nie szło po naszej myśli... no, taka drużyna to niepokonana drużyna! :D A jeszcze jakby doszedł Baran... o świecie, bój się! :D ... A ja jeszcze Wodnik z Marsem w ascendencie. xD

Hihihi i te spiski przy... love the way you hate me - like a storm! :D No, te Skorpiony to świetni najemnicy wojenni! :D (I łóżkowi. xD) Nikt tak nie potrafi zapalić Wodnika do walki jak ma już dość jak właśnie Skorpion... a Wodniki świetnie potrafią ich ostudzić. Na froncie to dobrana para. :D Barana jeszcze i trio, które może zniszczyć świat!!! Hitler i Stalin to byli Barany. :D ... ogólnie Barany to nie rzadko agresywne stworzonka, ich planeta to Mars, a żywioł ogień.

Heh...
Baran z Marsem - wojną i atakiem!
Skorpion z Plutonem - zniszczeniem, destrukcją, transformacją i śmiercią.
Wodnik z Uranem - buntem, łamaniem schematów, norm i rewolucji! ...

Te trzy znaki.. wytrwałe, uparte, inteligentne, wiedzą czego chcą, zdecydowane, niezależne i cholernie niebezpieczne! (Koziorożec jeszcze, ale ten jest powolny i nie taki dynamiczny w swoich działaniach.)

Nie ma lepszego tria do wygranej wojny! :D
Ani lepszego marketingu niż mój! :D Hihihi
I nie ma lepszego sposobu by się zjednoczyć niż wspólny wróg! :D (I serio, obecność kogoś spod żywiołu Ziemi w takiej mieszance to naprawdę zajebista sprawa!)

Wodnik potrzebuje tych dwóch jako kopa w dupę, mobilizacji i wsparcia, bo ma słomiany zapał, a Ci dwoje potrzebują chłodnej inteligencji i czasem przystopowania w swoich bezwzględnych posunięciach (Wodnik to niby ten słabszy bo humanitarny i litościwy - choć ja mam Marsa w ascendencie :D ).

... Jak zwykle się rozpisałam o ''pierdołach'' ... a tam to MÓJ gabinet, tu można spamić! xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
06-05-2016, 00:28
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

*Czyta i myśli czy zabłądził...*
06-05-2016, 00:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Elvie
Olimpia Niedostępny
...

Wiesz... co? Ja się ostatnio coś zbyt wygadana zrobiłam... Merkury pokarał mnie słowotokiem! :D Albo to wszystko przez pracę! xD Wpoili mi nawyk gadulstwa! :D Albo za bardzo brakuje mi pisania postów. xDD

A może jednak lepiej się już zamknę? :D Będziesz miał Voidziku to czego chcesz. :D :*
Normalność to wymysł.
-----------
06-05-2016, 01:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void
Void Offline
Wtajemniczony

Uśmiech  RE: Od twojego ulubionego Skorpiona
Przypominam się jak coś.
24-05-2016, 15:46
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Pamiętam, ale czekaj no! Jestem ZAWALONA!!! Ja nawet sobie nie mam czasu powróżyć. -_-'
... Nie robiłam tego od miesiąca!
Normalność to wymysł.
-----------
26-05-2016, 12:01
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

"Nie robiłam tego od miesiąca" ; -; czemu to tak zboczenie brzmi...? Spoko, muah :*
26-05-2016, 13:43
Znajdź Posty Reply
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Wcale nie Void, Ty tylko doszukujesz sie we wszystkim tego, czego w Twoim życiu wyraźnie brakuje ;3
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2016, 19:58 {2} przez Elvie.)
26-05-2016, 19:57
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB