Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od twojego ulubionego Skorpiona
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
RE: Od twojego ulubionego Skorpiona
Film mi się urwał że nie wiedziałem kiedy ci go pokazałem? XD Co do fotek userów, przypomniałaś mi coś.
30-05-2016, 16:28
Znajdź Posty Reply
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Jasne, teraz sie wypieraj XD
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
30-05-2016, 17:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,100
Reputacja: 85
Podziękowania: 874
Podziękowano 1383 razy w 684 postach
Ale spam!

Korzystając z tego, że się pojawił... rozumiem Cię Void...
Dzisiaj na szkoleniu nasz trener gada, gada, gada a wkońcu mówi: no to teraz można wejść w klienta a potem jeszcze dojebał... ''wyjść z klienta'' ...

Chodzi oczywiście o konto klienta... ale ehem... no cóż, taki skrót zawodowy. xDD I oczywiście znowu ludzie wyciągnęli ze mnie czym się zajmuje... i znów do cholery nie mogę się ogarnąć! ;( Idę płakać!!! Dlaczego ja po prostu nie potrafię się przyznać do siebie?! xDDD Jakaś masakra... albo odmówić biednym owieczką? ...

Bo mam za dobre serduszko i tak naprawdę to kocham... no, ale... cóż, człowiek nie byłby człowiekiem gdyby czasem trochę nie ponarzekał. :D ... <3
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-06-2016, 23:12
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Zależy czego ludzie szukają w tobie, wtedy wydasz się im mniej lub bardziej atrakcyjna...
Hmm, a co się dzieje w kwestii ujawnienia twoich zainteresowań?
03-06-2016, 00:01
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Nie każdy szuka...

Void ja gdziekolwiek nie pójdę czy gdziekolwiek nie powiem czym się zajmuje to jest na plus. Ostatnio też zauważyłam, że jest nas ezo ludków cholernie dużo, tylko większość się nie przyznaje... czy nie mówi o tym. No bo w kilkunastoosobowej grupie można znaleźć jak się okazuje dwie osoby zajmujące się tym... plus jedną, która zna temat i potrafi zaskoczyć swoim zdaniem i doświadczeniem.

Wiele razy tak miałam... a wy niektórzy narzekacie, że by was ludzie zjedli... cóż, przyciągasz to co o czym myślisz, co czujesz itp.

Ja ostatnio stwierdziłam, że się nie przyznaje do siebie. xD Bo nie ma chwili spokoju. xDD Ale jakoś mi to nie wychodzi. :D Ostatnio też nie wyszło... xDD Ale mam fajną grupę. ^^ I kolejny przykład na to, jak bardzo wychodzenie z ciała bez przygotowania może być niebezpieczne. Język
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-06-2016, 18:47
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Właśnie... ja ostatnio gadałem i wyszedłem z mrocznych tematów do tych lepszych, i powiedziałem zaufanym co można zrobić - i co sam robiłem - i nagle usłyszałem:
"W sumie nigdy w to nie wierzyłem, ale zawsze chciałem spróbować" - powiedziały mi to trzy osoby, z czego dwie z promilami :D Ale tak... w chuj dużo.
05-06-2016, 18:50
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Oj, Void... są ludzie co ciągle trafią na nieprzyjemnych ludzi, są takie laski co ciągle trafiają na drani... są tacy ludzie, którzy ciągle praktycznie mają farta... albo tacy do których zarywają tylko starsi mężczyźni jak i tacy, którzy ciągle łamią rękę lub nogę (np. moja kuzynka).

Ale że ludzie uwielbiają się porównywać to uważają, że jak coś nie zdarza się im lub coś zdarza się im to nie są jedyni! ... i mają rację, ale to nie znaczy, że to czego oni nie mogą to nie mogą i inni. Uśmiech
Każdy przyciąga określone wibrację. Uśmiech I.... wywołuje je także u innych.

Ja np. wiecznie jestem zmuszona zmieniać chatę. xDD Tym razem właściciel potrzebuje tego mieszkania i muszę zrobić wypad... ehhh... i mam specjalne szczęście do znajdywania pracy w jednej konkretnej dziedzinie, nawet kiedy nie próbuje tego robić. xDD I co jeszcze? Strasznie rozdwajają mi się końcówki!!! ;(
Normalność to wymysł.
-----------
05-06-2016, 19:01
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Hmm, ja mam ciągle wrażenie że coś mnie atakuje, dlatego leczę i wzmacniam się na zapas - i z takich nieprzyjemności są często pozytywy, ale nie w tym rzecz.
Tak też bywa, ale możemy projektować własną przyszłość, nieprawdaż? Dlaczego nie zacząć od kupienia odzywki czy znalezienia stałej pracy już dziś? XD Tak... łatwo powiedzieć, co do mieszkania - powodzenia Oczko
05-06-2016, 20:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB