Pobór energii
Autor Wiadomość
Meleks
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pobór energii
Witajcie,

Poszukuję pomocy w sprawie podłączenia byłego kolegi, który ssie ode mnie energie ( jest coś w tym świadomy z tego co zauważyłem).
Wszystko zaczęło się w depresji, a gdy ona minęła staram się zerwać, odłączyć to połączenie, lecz nie jest to takie proste.
Stosowałem rytuał w kręgu ognia, pozwala on mi się regularnie oczyścić coś tam z jego energii, rytuał odcinania. Prosiłem Archanioła Michała i też to daje swoje. Sprawdziłem wiele sposobów, ale ciężko mi idzie odcięcie się od niego. Może ma ktoś jakiś pomysł?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016, 16:16 {2} przez Meleks.)
05-06-2016, 19:20
Void
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 230 razy w 127 postach
RE: Pobór energii
Cytat:Poszukuję pomocy w sprawie podłączenia byłego kolegi, który ssie ode mnie energie na odległość
Skoro to robi, to nie jest to na jakiś mistyczno-mrocznych zasadach, masz podłączony do siebie link.

Cytat:Sprawdziłem wiele sposobów, ale ciężko mi idzie odcięcie się od niego. Może ma ktoś jakiś pomysł?
Zastanów się. Jest to ktoś świadomy, więc jeżeli odczuje że nie bierze energii, to stworzy nowy link.
Jeżeli odczuje że jest dobra, będzie kontynuował. Więc masz kilka rozwiązań - poza rytami - postaraj się podłączyć link do innego obiektu, chociażby drzewa, lub stwórz konstrukt ze szkodliwej energii, ale zmień jej właściwości, by były łudząco podobne do ciebie.
Dobrym wyjściem jest poszukać na niskich płaszczyznach świata astralnego. I ostatnia kwestia, ale to jest wątpliwe. Spraw by link się zapchał, wypełnij go ciężkimi energiami, i rób tak z każdym. To może coś dać.
05-07-2016, 12:20
 Podziękowali: Magician7 , Poszukiwacz , Bvizard
Meleks
Neofita

Witajcie ponownie,

Niestety nie udało mi się uwolnić od tego pobierania energii. Starałem się uwrażliwić i odczułem to podłączenie na lewej stopie i spod tego podczepienia wychodzi jakaś energia i oblepia mi nogę.
Może ktoś ma pomysł jak to usunąć lub zna kogoś kto się specjalizuje w tym?
Bo już wszystkiego próbowałem i zostało mi już tylko praktykowanie MROP, bo tylko tego nie sprawdzałem.
11-11-2016, 12:43
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
MROP zawsze na propie. W tym tygodniu będzie lekcja o obronie przed atakami psychicznymi. Wiem, że to nie to samo, ale może pomoże. Możesz też odszukać link. Stworzyć jakiś myślokształ energetyczny z zaprogramowanym: "Tniesz linki" i tego użyć - nożyczki, sztylet, etc. Potem spalić dany link jak najbardziej się da. U mnie działa.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
11-11-2016, 13:55
 Podziękowali: Nikodem , Kamis , Bvizard
Meleks
Neofita

Dzięki, znalazłem dwa linki. Jeden kolega usunął, a drugi mam na lewej stopie.Dodatkowo jestem obłożony jakąś energią, a dokładniej oblepiony. A za dnia czuję jakieś negatywne wpływy na umysł.
Może ktoś zna jakiegoś sprawdzonego, skutecznego specjalistę co mógłby mi pomóc? Męczę się z tym już ponad 2 lata i odbiera mi całą radość życia...
11-26-2016, 00:41
Archon
Starszy użytkownik

Liczba postów: 95
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 28 razy w 21 postach
Z tego co widzę jesteś dosyć dobrym ziomkiem i masz problem z kontrolą myśli, sam sobie możesz pomóc.
Usiądź codziennie rano i wieczorem. Wycisz się absolutnie (daj sobie 10-15 min) po czym wyobraź sobie jak twoje serce rozświetla się, twoje serce staje się światłem. Potem rozchodzi się na całe ciało.
Gdy będziesz widział jakieś czarne plamy to poczekaj w tym świetle chwile.
Gdy całe ciało będziesz miał rozświetlone, rozświetl swoją aurę, potem przestrzeń a potem dokąd sięga twoja istota w twoim przypadku to pewnie 7 metrów+ coś.

Po dwóch dniach albo szybciej powinno ci przejść.
Napisz mi proszę rezultaty.
Pozdrawiam serdecznie Oczko
11-28-2016, 14:39
 Podziękowali: Void
Meleks
Neofita

Z chęcią bym tego spróbował, ale po prostu nie mam energii, ciężko mi jest cokolwiek zrobić. Gdzieś od dwóch lat to się ciągnie. Prośby o oczyszczenie anioła stróża, czy archaniołów zwykle skutkują i po tym mam energie w ciągu dnia, a tak jestem wypruty z energii i chęci do życia. Już nie wiem gdzie szukać pomocy, bo wiele metod wypróbowałem i mizerne skutki były.
12-01-2016, 15:34
Archon
Starszy użytkownik

Liczba postów: 95
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 28 razy w 21 postach
Rób co ci napisałem przez 3 tygodnie. Uwierz mi ta metoda działa cuda.
Osobiście nie mogę cię czyścic bo naprawiam przestrzeń bliskich mi ludzi.

Ale z tego co wiem to na rozświetlenie masz energie.
Skup się na tej intencji, napisz gdzieś ją sobie.
Bo to co cię gryzie to problem z kontrolą myśli tylko i wyłącznie.
A może AŻ.

Jeżeli problem na prawdę będzie BETONEM nie do ruszenia to pisz priv.
Może coś się uda wymyślić Oczko
12-01-2016, 19:56
Meleks
Neofita

Nie usnąłem podłączenia w brzuchu pod trzecią czakrę, ale znalazłem modlitwę uwalniającą, która poskutkowała i zniwelowała wpływy. To może być karmiczne, bo wydaje mi się, że łączy mnie z tym mężczyzną jakieś wspólne przeżycie.
01-09-2017, 10:37
Meleks
Neofita

Ponawiam prośbę, wiecie jak pozbyć się uporczywego podłączenia pod 3 czakrę? Tak naprawdę mało działa, próbowałem wiele metod, ale podłączenie ciągle jest. Po odpięciu mnie przez kolegę, zmagałem się z nim jakiś czas dopóki mnie nie wyssał z energii i nie podpiął się ponownie. Z wpływów wiem, że on mi czegoś zazdrości, pożąda, czasami próbuje źle życzyć... no brakuje mi pomysłów już na to... chyba, że to karma wraca xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-29-2017, 18:53 {2} przez Meleks.)
01-16-2017, 16:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB