Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnes
Autor Wiadomość
Sh3 Niedostępny
Corvus

Liczba postów: 134
Reputacja: 4
Podziękowania: 106
Podziękowano 121 razy w 48 postach
Magnes
Często gdy siedziałam w łazience lubiłam odpalić sobie na lusterku przed nosem 3 świeczki. Czemu nie wiem, ale pewnego pięknego dnia wpadłam na pomysł by zacząć robić to z intencją. No to jak już stoimy w łazience, dokładnie w miejscu gdzie codziennie się ogarniam, czeszę włosy, maluję mordkę... To lecimy z większym powodzeniem i pozytywną popularnością. Co mi tam, to tylko test.

Potrzebne:
- 3 świeczki dobrane odpowiednio do intencji. U mnie czerwona-biała-czerwona ale chyba kiepsko dobrałam, bo wyszedł ciekawy skutek uboczny.
- Miejsce, które czujecie że się do tego nadaje. U mnie jest to łazienka, jeśli chcecie np. coś związanego z pracą to rozłóżcie je na biurku gdzie pracujecie.

Wykonanie:
- Bierz świeczki.
- Ładnie je ustaw.
- Odpalaj za każdym razem gdy wykonujesz czynności związane z intencją.
- Myślimy pozytywnie jakbyśmy już osiągnęli sukces np. "Jestem świetny w ...".
- Po zakończeniu czynności (gdy kończymy np. pracę) gasimy świeczki.

Ciężko mi określić długość wykonywania. U mnie to trwało chyba mniej więcej miesiąc codziennego odpalania. Ale robiłam to w większej mierze dla tańczących płomyczków więc długoterminowość mi nie przeszkadzała. Nie wymaga to od ciebie nic, a może pewnego dnia się ockniesz i powiesz "Kurczę to właśnie się dzieje".
[Obrazek: tumblr_ly0kvvLq2s1qc5c66.gif]
11-05-2016, 09:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis
banan Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Magnes
Rytuał fajny aczkolwiek myślę, że lepiej ustawić świeczki czerwone po bokach, a białą na środku. I dać się im wypalić do końca. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2016, 19:59 {2} przez Neaxx.)
11-05-2016, 09:52
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
(11-05-2016, 09:52)banan napisał(a): Rytuał fajny aczkolwiek myśle ze lepiej ustawić świeczki czerwone po bokach a biała na środku, i dać sie im wypalić do końca Oczko

Zauważ że jest to rytuał długoterminowy powtarzany codziennie. Ostatniego dnia rytu wiadomo że świeczki wypalają się do końca. Uśmiech
Gdyby tak zapalać 3 świeczki codziennie przez miesiąc w jednej intecji i czekać aż się wypalą do końca to.... masakra... ile czasu, nie wpomne o jego braku na inne praktyki, kasy na świeczki...
11-05-2016, 17:21
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sh3
Sh3 Niedostępny
Corvus

Liczba postów: 134
Podziękowania: 106
Podziękowano 121 razy w 48 postach
(11-05-2016, 09:52)banan napisał(a): Rytuał fajny aczkolwiek myśle ze lepiej ustawić świeczki czerwone po bokach a biała na środku, i dać sie im wypalić do końca Oczko

No i tak świeczki były ustawione. Uśmiech
I tak jak Kamis napisał właśnie ryt długoterminowy.
[Obrazek: tumblr_ly0kvvLq2s1qc5c66.gif]
11-05-2016, 17:59
Znajdź Posty Reply
Verisa Offline
סמאל

Liczba postów: 59
Podziękowania: 1
Podziękowano 7 razy w 4 postach
Świecę do rytów powinny być odpalane tylko raz...
Mą pomocną dłoń wieńczą pazury bestii
Dziś zżera mnie męka,Bo przecież Ty miałeś mieć moc, co uwalnia od piętna syna סמאל
Nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony. Jeśli ktoś wejdzie ci w drogę masz prawo zemścić się z całą bezwzględnością. Odpłać mu po stokroć, a nigdy więcej nie stanie ci na drodze! Nikt nie może ci tego zabronić, a każdy kto mówi inaczej jest kłamcą.
10-05-2017, 12:25
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 129
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 144 razy w 64 postach
Nie zawsze. Tu mogą być używane parę razy, bo cel jest dokładnie ten sam a co za tym idzie energia jest ukierunkowana na ten sam cel, czyli nie będzie żadnych sprzeczności ani efektów ubocznych (oczywiście chodzi mi o te, które mogłoby wywołać używanie jednej świecy do wielu celów).
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
10-05-2017, 18:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Sea
Verisa Offline
סמאל

Liczba postów: 59
Podziękowania: 1
Podziękowano 7 razy w 4 postach
Lecz Świece jak każda materia przyjmuje oddzialowywanie otoczenia i dlatego Świece raz odpal one niech płoną, nie gasimy ich
Mą pomocną dłoń wieńczą pazury bestii
Dziś zżera mnie męka,Bo przecież Ty miałeś mieć moc, co uwalnia od piętna syna סמאל
Nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony. Jeśli ktoś wejdzie ci w drogę masz prawo zemścić się z całą bezwzględnością. Odpłać mu po stokroć, a nigdy więcej nie stanie ci na drodze! Nikt nie może ci tego zabronić, a każdy kto mówi inaczej jest kłamcą.
11-05-2017, 19:26
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 129
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 144 razy w 64 postach
Teoretycznie podczas rytuału świeca powinna się wypalić do końca, aby całą energię, którą nagromadziła podczas rytuału nakierunkować, bo jak zgasimy świeczkę, to przestanie ona działać w ten sposób. Moim zdaniem jednak kiedy tylko palimy je z intencją, to ładunek energetyczny jaki wtedy zyskuje nie jest przesadnie wielki, nawet jeśli zyskuje ją wciąż podczas wykonywania przez nas czynności związanej z intencją, więc możemy na spokojnie zapalać parę razy. Choć oczywiście; jeśli jest ona w pomieszczeniu, które nie było oczyszczone, to będzie na nią wpływało, ale nie warto raczej marnować jednej świeczki na taką ilość energii, która nam za wiele nie da. Inaczej jest z rytuałami, bo wtedy gromadzimy dużo energii i nie warto wtedy naprawdę gasić świec, bo nie dość, że energia pozostała z poprzedniego rytuału wpłynie na następny, to jeszcze dodatkowo zadziała wpływ otoczenia. Jak jednak wspominałem w tej sytuacji, o której mówi wątek nie jest konieczne wypalenie się świecy do końca.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
11-05-2017, 19:56
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB