Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciąganie z ciała
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,096
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1314 razy w 650 postach
RE: Wyciąganie z ciała
Wyciągałam kiedyś z ciała i... NIGDY WIĘCEJ!!!

Sama też byłam dwukrotnie na chama wyciągana... nie wiem co się stało w każdym z tych przypadków, ale naprawdę... NIGDY WIĘCEJ!!!

To wszystko sprawia wrażenie jakby się ciągnęło pluszowego misia, który się zaklinował. A wiadomo co się z takim misiem może stać. W każdym razie, ja już nigdy nie zdobędę się na to, aby kogokolwiek wyciągać z ciała, a samo wyciąganie przez kogoś... to trudne to ujęcia w słowa, ale nie jest to przyjemne i z tego co zauważyłam niebezpiecznie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-05-2016, 12:00
Znajdź Posty Reply
tajemniczy Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podbijam temat, bo wciąż po kilku latach jest aktualny.
Wiele metod poszło i podświadomość cały czas blokuje tę możliwość.
16-02-2019, 23:01
Znajdź Posty Reply
Skowyt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Czy jesteś pewny przyjacielu, ze to co kiedyś doświadczyłeś to było właśnie OOBE? Wspomniałeś, że wystraszyłeś się wtedy, bo było to dla Ciebie coś nowego, że miało to miejsce podczas medytacji i że od tamtej pory nie udało ci sie wyjść z ciała. Może to nie było wcale OOBE tylko inny podobny do stan świadomości? Nie możesz teraz osiągnąć OOBE bo  spodziewasz sie doświadczyć dokładnie tego co za pierwszym razem i to Cie blokuje.

Jeśli tak jest to żadna technika nie zadziała bo problem leży gdzieś indziej.
18-02-2019, 21:50
Znajdź Posty Reply
tajemniczy Offline
Użytkownik

Liczba postów: 18
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy to było wyjście, to nie mam wątpliwości, choć to przyszło z czasem, gdyż kiedy tego doświadczyłem, to nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje.
I nie chodzi o oczekiwanie itp a raczej o blokadę na poziomie obszaru własnego ciała. Jest to uczucie jakby ktoś z każdej strony Cię trzymał abyś o ani kawałek się nie przesunął.
Szukam różnych sposobów ale z jakiś powodów jest konflikt i blokada.
03-03-2019, 21:38
Znajdź Posty Reply
Mglisty Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Kilka miesięcy temu doświadczyłem czegoś podobnego ale nie mam pewności czy to miało związek z oobe.
Było to w nocy. Nie pamiętam dokładnie czy zasypialem  czy coś wybudzilo mnie w nocy. Było to uczucie wyrywania duszy z ciała. Odczuwalem przy tym ból, jakby ktoś odrywał cząstkę mnie samego.
Bardzo się wystraszylem aż wypowiedzialem w panice słowa "nie chce jeszcze umierać". Pierwszy raz doświadczyłem czegoś takiego. Myślałem, w tamtym momencie że to już koniec mojej wędrówki po tym świecie.

Ktoś ma jakieś przypuszczenia co to mogło być?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2019, 22:35 {2} przez Mglisty.)
02-07-2019, 21:17
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB