Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aby wzniecić na nowo uczucia
Autor Wiadomość
Elvie
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Aby wzniecić na nowo uczucia
;Coraz więcej osób zadaje pytanie: "Jak go odzyskać". Ten artykuł robię dla was. To będzie połączenie egipskiej magii i "nju ejdżu" xD. A więc do dzieła.

Najpierw robimy jej/jego figurkę z gliny, wosku lub szkła. Może być też praktyczniejszy zamiennik: masa solna. Ważne jest żeby wsadzić tam nośnik personalny: włos, ślinę, krew, spermę itp, albo przedmiot przesiąknięty jego/jej energią. Ryjemy na nim jego imię i nazwisko/inicjały. Potem namaszczamy olejkiem różanym, lub innym który kojarzy wam się z miłością.

Następnie bierzemy doniczkę, ryjemy na niej egipski symbol reprezentujący serce, które symbolizowało emocje: hieroglif IB. Wsadzamy tam nasiono słonecznika i naszą figrukę. Kopiąc, śpiewamy, albo wibrujemy:
"Izydo, odbuduj jego uczucia,
Niech naszej miłości już nic nie zakłóci
Nasz związek niech odtąd rozkwita na nowo
I razem kroczyć będziemy miłosną drogą".
Potem zakopujemy nasiono i pielęgnujemy, codziennie podczas podlewania wizualizując jego/jej powrót.

Nie próbowałam, więc nie wiem, ale raczej powinno działać. Jestem ciekawa, co o nim sądzicie, i co ewentualnie poprawilibyście.
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-25-2016, 20:38 {2} przez Elvie.)
06-24-2016, 14:58
 Podziękowali: Cyjanek987
DragoBonita
Wtajemniczony

Liczba postów: 84
Reputacja: 6
Podziękowania: 88
Podziękowano 86 razy w 34 postach
RE: Aby wzniecić na nowo uczucia
Jedyna sugestia jaką mam to nie używanie soli do tego rytuału. Uśmiech Nieważne jak dobrze będziesz podlewać, nasionko słonecznika nie wykiełkuje: osmoza (przenikanie wody z mniej zasolonej substancji do tej bardziej) nie pozwoli ziarnu pić wody w przesolonej glebie.

No, chyba że ziarno nie musi koniecznie kiełkować. Ten aspekt nie jest sprecyzowany, jednak założyłam, że skoro mamy podlewać i dbać to może mamy i oczekiwać rośliny. :D
07-19-2016, 18:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB