Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaklęcia leczące dolegliwości Javanese
Autor Wiadomość
~Hirokita
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Zaklęcia leczące dolegliwości Javanese
Medycyna Javanese jest niemal całkowicie związana z magią, większość formalnych metod leczenia używanych w Borneo jest całkowicie zapożyczona z Indiańskich, Chińskich i Arabskich źródeł. Oto kilka prostych zaklęć leczących niemal wszystkie dolegliwości, działające zaraz po ich zastosowaniu. Te zaklęcia były używane wielokrotnie z pokolenia na pokolenie przez magów Javanese (Tuk Pawang) żyjących w Java, Kalimantan i innych rejonach Borneo. Zaklęcia te były tak silne, że większość tubylców wolała konsultować się z „czarownicami-doktorami” niż poszukiwania ortodoksyjnej drogi.

(1) Oto efektowne zaklęcie na leczenie bólów głowy:-

Bismillaahi khoirul asmaa`
Bismillaahi robbul ardli wassamaa`,
Bismillaakil ladzismuhuu barokatuw wasyifaa’,
Bismillaahil ladzii biyadihisy syifaa`,
Bismillaahil ladzii laa yadlurru ma` asmihii
syia-un fil ardli walaa fis samaa-i wahuwas
samii` ul `aliim.

Zaklęcie należy powtórzyć 3 razy.

(2) Na ból zęba. To zaklęcie należy napisać na małym skrawku papieru, złożyć go, a następnie lekko włożyć między zdrowy a bolący ząb. Natychmiast poczujesz ustępowanie bólu. Oto ono:-

[attachment=145]

Likulli naba-im mustaqor wasaufa ta `lamuun.

(3) By wyleczyć bezsenność, na dobrze przespaną noc, poniższe zaklęcie zrobi swoje. Istnieją 2 metody wykonania zaklęcia, pierwsza polega na (wykonane tuż przed snem) przeczytaniu trzykrotnie zaklęcia przez szklankę z wodą po czym wypicie jej. Drugim sposób jest bardziej skomplikowany, jednak bardziej skuteczny. Należy zapisać zaklęcie na jeleniej skórze i obwiązać ją wokół pasa na noc, co noc. Zaklęcie jest również dobre na uniknięcie koszmarów, itp.

[attachment=146]

Fanaadaa fidzhdzhulu-maati allaa ilaaha illaa anta
subhaanaka innii kuntu minadzhdzhooli-miin,
Fastajaabnaa lahu wanajjainaahu minal ghommi wa
kadzaalika nunjil mu-miniin.

(4) Bólu z jakiejkolwiek części ciała można się pozbyć pisząc to zaklęcie o północy trzy noce z rzędu i poszcząc tyle samo dni. Również należy przeczytać je trzykrotnie przed snem:-

[attachment=147]

Innamaa yastajiibul Ladzina yasma’ uuna wal mautaa yab’
atsuhu-mulloohu tsumma ilaihi yourja’ uun.

(5) Gdy jakakolwiek część twojego ciała obficie krwawi, to jedyne na świecie zaklęcie, które natychmiast zatamuje krwawienie. Jeżeli prawidłowo wykonane!
1. Skieruj się w stronę wschodu, chwyć lewą ręką kawałek materiału/liścia/bądź jakiegokolwiek innego materiału chwilowo dostępnego. Wznieś wskazujący i środkowy palec prawej ręki (na kształt miecza) przed siebie i wyrecytuj poniższe wyrazy (nagłos):-

chze
chzau
yan
mahau
sunn
sze
ng
mhei
son
yaw
shazt
hhoih

Po wyrecytowaniu dwunastu powyższych wyrazów, kontynuuj recytując to (nagłos):-

Thai seong loww kuan, tao khen ngau,
sau chhap phowh kim, chamn wong hhor,
wheng pbut lauu.

2. ……zrób trzykrotnie okrężne ruch zgodnie z ruchem wskazówek zegara (z palcami jak wspomniano wcześniej) i zakończ zaklęcie tworząc kropkę wewnątrz okręgów. Następnie połóż kawałek trzymanego materiału na ranę i ciasną zabandażuj. Krwawienie ustanie!

[attachment=148]

(6) W wypadkach gdy wolisz połknąć swoje jedzenie zamiast poprawnie je spożyć, czasami w przełyku mogą utknąć kości/ości. Próby usunięcia ich dają dużo nieprzyjemnych przeżyć. Oto jedyne takie zaklęcie, które jest w stanie stopić kości w przełyku zaraz po jego rzuceniu!

1. Stań patrząc na wschód, trzymaj w lewej ręce trzema palcami (kciukiem, wskazującym i środkowym), szklankę wody i wypowiedz na głos te słowa:-

chze
chzau
yan
mhau
sunn
sze
ng
mhei
son
yaw
shazt
hhoih

Po wypowiedzeniu powyższych słów, kontynuuj wymawiając to zdanie:-

Yhee kwai fharr

Po wypowiedzeniu powyższych trzech magicznych wyrazów, lekko dotknij powierzchni wody w szklance wskazującym palcem prawej ręki.

2. Wypij wodę w szklance i zaczekaj minutę przed kontynuacją jedzenia. Prędzej niż się zorientujesz, kości nie będzie!
20-10-2012, 00:10
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1319 razy w 651 postach
RE: Zaklęcia leczące dolegliwości Javanese
Leżałam wczoraj od 12 w nocy w łóżku próbując zasnąć, wkońcu o trzeciej się wkurwiłam i wpadłam obczaić czy jest coś nowego na Witchcraft... No i znalazłam to. :D
Wypróbowałam zaklęcie na bezsenność, próbowałam jak najlepiej wypowiadać słowa zaklęcia.
Po paru minutach poczułam uciski na Trzecim Oku i rozprowadzał się delikatnie po całym czole, pulsując. Zaklęcie mnie wyciszyło ale raczej nie udało mu się mnie uśpić, zasnęłam po około godzinie od czasu wypicia wody.

Dziś jak znam życie też nie będę mogła zasnąć więc spróbuję jeszcze raz. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-10-2012, 12:02
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB