Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misa ewokacyjna
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Misa ewokacyjna
1)Wstęp.
To narzędzie ma ułatwić pracę z bytami, szczególnie gdy kontakt ma być na długoterminowy i zobowiązujący.

Każdy mag wie że wołając byt możemy go przyzwać, tak jak i każdy wie że to co przyjdzie może nie być tym za co się podaje.
To narzędzie ma za zadanie wezwać byt razem z jego energią, maksymalnie niwelując problem z "błędnym połączeniem", a do tego może posłużyć do innych rzeczy jak ochrona czy rytuały warunkowe/wiążące.

2)Budowa.
Zastanów się przez chwilę, załóżmy że chcesz przyzwać kilkanaście bytów w okresie miesiąca by osiągnąć jakiś magiczny cel.
Wiesz że byty te mają swoją energię, i aby je wezwać potrzebne jest odpowiednie środowisko, tzn. energia planetarna, sigile, korespondencje itp.
Zatem wiesz że misa nie może być kierunkowana na konkretną kwestię, ale ma być jak brama która wpuszczając gości nie pozwala im zostawić na sobie śladu.

Zacznij zatem od kupienia kamiennej lub żaroodpornej misy w sklepie, najlepiej średnich rozmiarów i grubych ściankach, tak by zdenerwowany byt jej nie rozwalił manipulując twoją niezdarnością. Przygotuj miskę zimnej wody do której wsypiesz soli i oczyścić określonym egzorcyzmem, może to być wibrowanie boskich imion czy poświęcenie wola Bożka/Bóstwa to nie ważne, misa ma być czysta i energetycznie neutralna. Dobry ku temu będzie Adonai czy sam Tetragram.

3)Zaklinanie* - gwiazdka ze względu na to, że po kilku rytuałach misa nabierze takich właściwości automatycznie.
Narysuj na niej kilka sigili.
Jeden:Aktywowany ma oczyszczać misę ze wszelkich energii i łącz.
DrugiSzczerbolnergia ma być neutralizowana
*Trzeci:Ma łączyć z określonymi sferami egzystencji.

Budowa trzeciego może być trudna, a wiem że ewokacja jest czasem lepsza, zarówno dla psychiki jak i praktyki - poczucie że jesteś wysłuchany jest lepsze niż dźwięk klikanego guzika Oczko

4)Użytek.
Jak to jest w ceremoniach, potrzebny będzie przed i po użytku Mrop - ze względu na ciebie i otoczenie - a misa jako brama musi mieć dodatkową osłonę i clean up.
Polecam sprawić by pieczęci działały po formułkach, nawet wierszykach. A przed i po rozpoczęciu rytuału, narysuj po obwodzie misy odpędzający pentagram ziemi.
Ewokując sferę, pentagram żywiołu i wizualizuj znak planetarny - jeżeli jest to akurat korespondencja - w danym pentagramie bądź innej geometrycznej formie (oktagram, dekagram, heksagram...)
Uwaga* Dobrym pomysłem jest dać sigil pod misę danego bytu podczas ewokacji, nie polecam spalać ich pieczęci, mogą się obrazić.

5)Uwagi.
Masz tu podstawowe wyznaczniki do budowy prostej bramy, ale jest jeszcze coś. Powiedziałem na wstępie że może ona służyć do rytuałów, a teraz to rozwinę.

Uwaga, Void daje przykład:
"Masz jakiś problem?", zakładam że włączył ci się głos Sebka w głowie, nie mniej. Wyobraź sobie że czujesz się słaby. Masz mało energii, ale problem nie jest fizyczny... co teraz? Przecież ćwiczę, mam dietę, mam silną wolę, co robię nie tak?
Z racji że jest to związane bezpośrednio z tobą, użyj łącznika.
Pieczęć twojego magicznego imienia, włos, paznokieć, krew, laleczka itp... to jest to.
Wsyp do misy:
-Soli i popiołu z kadzidła
-Oleju i Wody
-Wina i siarki jak masz.
Sól i popiół ma symbolizować twoje ciało fizyczne. Wino, krew i siły witalne, Olej jako spójnik czyli ciało astralne, ale możesz to dowolnie dostosować, to jest banalny przykład. Dodaj ziół od jakich chcesz właściwości (Nie myśl o marihuanie, nie myśl o marihuanie, nie myśl o...) i zmieszaj to w jednorodną masę. Możesz dodając mąki zrobić z tego masę i drobny fetysz, lub dając do pudełka z prochem spalonej intencji, uczynić amulet oddziałujący na odległość. Ważne by całość ochronić przed bytami, i podłączyć do cze... dobra, prosić jakiś byt Boski/z określonego panteonu o stały wysył energii lub inną ingerencję by cię wzmocnić za jego pośrednictwem.
Tak stworzyłeś narzędzie które doda ci sił. Warto impregnować to energiami elementów itp by polepszyć skutki.
To pomysł dla tych co preferują model rytualny. Możesz też dać wody, wina i swojej krwi, całość długo impregnować. A potem część wypić, a część wlać do łańcuszka. Opcji jest bardzo wiele.

To by było na tyle. Trzymaj misę w czystości, zarówno fizycznej jak i energetycznej i daj w jakieś bezpieczne miejsce.

Jeżeli coś jest nie zrozumiałe, pytaj.
Miłej praktyki, Void
26-06-2016, 19:33
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB