Krzyż Archanioła Michała
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Krzyż Archanioła Michała
Technika którą, jak i wiele z nadmiaru czasu, wymyśliłem na wyjeździe.
Stale stosowana wzmacnia ciąg czakr wzdłuż kręgosłupa, ale po pewnym czasie powoduje agresję - paradoks jest taki że nie chodzi o kolor. Oczko

1) Stań prosto, najlepiej w kierunku południa.
2) Wyobraź sobie ośrodek czakramu podstawy. Jest czerwony, Ognisty. Jeżeli ten model ci nie odpowiada, użyj Malkuth i przyzwij z niego energię ognia, pozytywną i stężoną.
3) Teraz rozpal ośrodek, spraw aby zaczął wirować i zwiększył swoją powierzchnię, robi ci się gorąco. Stanowczym głosem powiedz: MI
Słup ognia wystrzelił, ma zasilić każdą czakrę i zmotywować ją do pracy.
Ma być stabilny, dawać ci siłę i silną wolę - takimi podmiotami zasil ogień.
Uwaga! Ogień przechodząc przez czakramy to tylko metafora, ale zważ że im wyżej idziesz, tym subtelniejsze sfery pobudza. Jeżeli chcesz u szczytu korony wibruj Ehejeh, gdzie ogień przerodzi się w czyste światło.
4) Skup się teraz na lewym ramieniu. To Gewura. Wyobraź sobie silną, niszczycielska (nie dla ciebie) energię marsa, która cie przenika, daje ci siłę i spala pasożyty na tobie. Wibruj: H(ch)A
Kula ognia wybuchła i pulsuje zasilając cię. Utworzyła poziomą linię idącą od twojego czakramu serca/wyżej jeżeli go nie uznajesz, i kończy się na lewej dłoni tworząc długą belkę dla krzyża.
5) Teraz Prawe ramie, skup się na kuli ognia która daje ci rozsądek, czysty umysł. Może to być niebieski lub pomarańczowy ogień, kolory mają małe znaczenie. Powiedz: EL
Kula wybucha ciepłymi ale intensywnie wibrującymi iskrami które mają białe lub błękitne otoczki, i tworzy belkę łączącą się z sercem/rejonem wyżej, do lewej dłoni.
6) Masz w sobie krzyż zbudowany z silnej podstawy która zasila cię całego ogniem, Gerwury która daje ci potęgę, oraz Hesed co daje rozsądek lub w tym przypadku naciągane miłosierdzie.
Cały płoniesz, twoja aura tężeje, czujesz suchość i ciepło, wchłaniasz całość w siebie i impregnujesz podmiotami na których ci zależy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016, 23:50 {2} przez Neaxx.)
26-06-2016, 20:01
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB