Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceremonia uleczania
Autor Wiadomość
Cyjanek987 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 107
Dołączył: May 2016
Reputacja: 17
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Ceremonia uleczania
Oto ceremonia, której odprawienie ma na celu pomoc chorej osobie. Wymaga ona zaangażowania przynajmniej 3 uczestników (plus sam zaintereswany). Nie powinna być przeprowadzadzana, gdy chory ma gorączkę, ani w sytuacji, gdy dana osoba cierpi na niegroźne przeziębienie albo katar, ponieważ celem tych "chorób" jest pozbycie się z organizmu niepożądanych toksyn. Metoda ta jest wyjątkowo skuteczna w przypadku chorób przewlekłych. Jedyne odstępstwo od powyższych zasad wymienionych powyżej to zagrożenie życia chorego.

KROK PIERWSZY
Wybierzcie osobę spośród was, która jest najbardziej biegła w dywinacji. Niech sprawdzi, czy dobrym pomysłem jest przeprowadzenie tej ceremonii. Jeśli okaże si3w, że skutki mgą nie być pomyślne - nie odpraawiajcie ceremonii. Zaufajcie dywinacji.

KROK DRUGI
Ustawcie krąg z krzeseł, pozostawiając w pomieszczeniu wystarczająco dużo miejsca, aby można było wokół niego chodzić. Może być więcej krzeseł niż uczestników. W centrum powinien znajdować się ołtarz, a na nim wszelkie akcesoria. Dodatkowe krzesło dla uleczanej osoby powinno stać przed ołtarzem, zwrócone przodem w kierunku wschodu. Chory powinien siedzieć na nim całą ceremonię. Pozostali mogą się rozsiąść wedle uznania.

KROK TRZECI
Niech jeden uczestnik przeprowadzi MROP. Osoba uleczana nie powinna by" zaangażowana w jego wykonanie.

KROK CZWARTY
Niech wszyscy uczestnicy oprócz jednej, wybranej wcześniej, osoby podejdą do chorego i zamkną wokół niego krąg. Następnie każdy z nich przeprowadza Rytuał Środkowego Filaru. Osoba, która nie jest w kręgu, powinna stanąć na wschodzie z twarzą zwróconą ku zachodowi i także przeprowadzić Rytuał Środkowego Filaru, jednak wyobrażając siebie jakowysoką na setki metrów i obserwującą oraz birącą udział zarazem.

KROK PIĄTY
Osoba stojąca na wschodzie powinna trzymać w prawej dłoni sztylet (w przypadku chorób przewlekłych i niewielkich kłopotów ze zdrowiem) lub różdżkę (przy poważniejszych chorobach). Po zakończenii RŚF (nie chce mi się pisać pełnej nazwy) osoba ta podnosi ramiona jak do błogosławieństwa i idzie wprost w kierunku kręgu i mówi:

PRZYBYWAM W POTĘDZE ŚWIATŁA
PRZYBYWAM W POTĘDZE MĄDROŚCI
PRZYBYWAM W ŁASCE ŚWIATŁA
ŚWIATŁO NIESIE NA SWYCH SKRZYDŁACH UZDROWIENIE

KROK SZÓSTY
Osoba ta powinna wskazać narzędziem w kierunku czubka głowy lub którejkolwiek części ciała, w której jest umiejscowiony problem. W tym momencie cały krąg wyobraża sobie jasne światło ponad jego centrum. Jest to grupowe Keter. Każdy z uczestników powinien zobaczyć strumień światła wystrzeliwujący w kierunku przestrzeni przed osobą trzymającą narzędzie, przesyłając jej możliwie najpotężniejszy ładunek czystej, uzdrawiającej energii. Kiedy zdecyduje ona, że nadeszła odpowiednia chwila, kieruje ogromny ładunek połączonych energii grupowej i duchowej na narzędzie, a następnie - na uleczaną osobę.

KROK SIÓDMY
Kiedy prowadzący poczuje, że energia przepływa bez żadnych przeszkód, zaczyna wibrować niskim głosem samogłoskę a. Wszyscy, z wyjątkiem uleczanego, dołączają się do wibracji poprzez intonację samogłoski, pozwalając, aby jej wysokość i głośność stopniowo wzrastały. Gdy osoba prowadząca wyczuje, że uczestnicy nie mogą już bardziej podnieść głosów, mówi "teraz" jako sygnał dla wszystkich by krzyknęli "GLA" (co tworzy słowo AGLA tak jak w MROP) i klasnęli głośno rękami. W ten sposób rozbity zostanie krąg energetyczny. Natychmiast po tym prowadzący zwraca się ku wschodowi, podnosi obie rece (wciąż trzymając narzędzie) i mówi :

NIE MNIE, LECZ TOBIE POTĘGA I CHWAŁA NA WIEKI WIEKÓW

Wszyscy uczestnicy wibrują A-MEN i wracają na swoje miejsca.

KROK ÓSMY
Przeprowadzamy MROP tak jak na początku.

Tu kończy się ceremoniauleczania.

Wydaje mi się, że procedura ta pochodzi z "Magiji Współczesnej" Kraiga. Na przyszłość podawaj źródła. - Oth
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2016, 00:43 {2} przez Oth.)
06-07-2016, 18:17
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB