Autor Wiadomość
wan Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach

Nie przedłużę tradycji "witam" którą widzę w spisie wątków, biorąc pod uwagę że w gruncie rzeczy jest to niepoprawne użycie tej formy przywitania, chyba że wychodzi się z założenia, że jest się najstarszą i najbardziej szanowaną osobą w całym towarzystwie.
Trudno mi się do końca usprawiedliwić za zakładanie tu konta, nawet jeśli książek się nie ocenia po okładkach. Moja aktywność na starszych forach o podobnej tematyce już kilka lat temu spadła do zera, większość poznikała. Jestem osobą która od dłuższego czasu nie praktykuje niczego większego niż "rekreacyjny" tarot, wychodzę z założenia że moje podejście nie wykracza mocno poza krąg zarysowany bardziej psychologicznie. Cierpię na uczulenie na tani spirytyzm. Ocierałam się o hermetyzm i chaos, z dużym naciskiem na sigile (kiedyś). O wiele bardziej hobbystycznie zajmowałam się - lub połowicznie nadal zajmuję - symboliką zwierząt w bardzo ogólnym znaczeniu i ich korzeniami w kulturach. Jeszcze dalej wychodząc poza tę sferę jestem roślinomaniakiem, amatorskim zoologiem.
Jak pewnie mało kto nie jestem tu oczywiście bezinteresownie lub ewentualnie, co też się zdarza, dla czystej przyjemności obcowania z internetową kulturą największych magów tej części kosmosu, jednak wierzę że jest tu także doświadczona część użytkowników w której ktoś mógłby mi pomóc w kwestii snów - bardzo upartego zjawiska snów, dlatego jeśli ktoś się czuje zainteresowany poświęceniem swojego czasu na choć krótką rozmowę, to bardzo proszę o ładną wiadomość.
Salute
30-07-2016, 13:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
RE: ✵
Witaj w naszym gronie.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
02-08-2016, 19:56
Znajdź Posty Reply
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 133
Reputacja: 14
Podziękowania: 121
Podziękowano 88 razy w 41 postach
WitamyUśmiech
02-08-2016, 21:59
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Witaj. Uśmiech
Jesteś ciekawą indywidualnością. ^^

No cóż... witamy w naszych nieskromnych progach.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
08-10-2016, 17:03
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Roślinki? Z chęcią się z tobą zaprzyjaźnie ^^ jeśli masz czas pogadać o snach to daj znać, swego czasu zajmowałem się nimi.

A tak w ogóle witaj na forum ^^
09-10-2016, 16:03
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB