Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję pomocy
Autor Wiadomość
luiza223 Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Potrzebuję pomocy
Hej, jestem tu nowa. Trafiłam tu przypadkiem, a może i nie bo w przypadki nie wierzę. Mam problem miłosny, sytuacja bardzo skomplikowana. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić, próbowałam rzucić prosty urok miłosny, który znalazłam właśnie na tym forum, ale jestem chyba zbyt mało doświadczona i jeszcze zbyt mało wiem na temat magii. Właśnie dlatego chciałabym żeby ktoś mi pomógł bo sama chyba nie dam rady. Poszukuję kogoś kto umie wykonać spętanie i chciałby się tego podjąć i mi pomóc. Nie mówcie mi o konsekwencjach i tak dalej bo o tym myślałam bardzo dużo i jestem pewna czego chcę. Jeśli ktoś chciałby się tego podjąć to mogę opisać cały problem ze szczegółami na priv. Od dłuższego czasu szukałam "maga", "wróżki" lub osoby, która wykonałaby ten rytuał, jednak w internecie nie wiadomo komu wierzyć bo każdy ma pozytywne jak i negatywne opinie, a ja nie chce wyrzucić w błoto kilkaset złotych dla jakiegoś pseudo maga. Oczywiście mogę zapłacić, za wykonanie spętania bo wiem, że tu są osoby, które na magii znają się bardziej niż większość wróżek itp.. Dlatego jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.
02-08-2016, 12:23
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
RE: Potrzebuję pomocy
Napisz do mnie na priv może uda mi się Ci pomóc
.
[Obrazek: apolud5d75d.png]