Prośba o pomoc.
Autor Wiadomość
Fumi
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Prośba o pomoc.
Mam wroga, jest to osoba zajmująca się czarną magią. Czy za jej pomocą może np. zranić mnie fizycznie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016, 23:33 {2} przez Neaxx.)
08-12-2016, 16:58
qert
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
RE: Prośba o pomoc.
Tak może. Skąd wiesz że zajmuje się akurat czarną magią?
Większość osób która się chwali na prawo i lewo, tylko myśli że nią się zajmuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016, 20:38 {2} przez qert.)
08-12-2016, 20:38
 Podziękowali: Nikodem
Void
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 230 razy w 127 postach
Popieram qerta. Większość takich osób potrafi jedynie kierować negatywne emocje w punkt i czynić szkody.
Może, każdy może jeżeli ćwiczy i tego chce, ale sądzę że wystarczy prosty rytuał odpędzający by zniwelować wszystkie szkody Oczko o ile oczywiście osoba jest realnym oponentem.
08-12-2016, 23:35
Magnus
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Czarna magia jest zawsze o wiele łatwiejsza od białej magii. Nie trzeba tyle wysiłków aby ja czynić, jak w przypadku białej. Zwróć sie do specjalisty, to jedyna rada. Mogę zrobić diagnozę sytuacji na bazie Twojego foto.
08-28-2016, 12:55
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
(08-28-2016, 12:55)Magnus napisał(a): Czarna magia jest zawsze o wiele łatwiejsza od białej magii. Nie trzeba tyle wysiłków aby ja czynić, jak w przypadku białej. Zwróć sie do specjalisty, to jedyna rada. Mogę zrobić diagnozę sytuacji na bazie Twojego foto.
Sory ale... bullshit. Do jednej i do drugiej można użyć takich samych środków. Różnica między nimi to jedynie cel - dobro lub zło. Pomaganie komuś i robienie mu krzywdy. Nie mylmy realnego swiata z mocą rodem ze Star Wars.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
08-29-2016, 09:42
 Podziękowali: Magician7 , Kamis , wena
Void
Wtajemniczony

Kłóciłbym się.
Ludziom łatwiej iść w gniew niż w miłość i dobrobyt, mamy tendencję do negatywnego myślenia. Dlatego niedawno tyle się słyszało o złowróżeniu jako czymś co jest realne i destruktywne.
Ale też negatywne byty łatwiej nam "pomagają", bo słaba jednostka jest dla nich opłacalnym celem jak i zleceniodawcą, do tego łatwiej czerpie się przyjemność z czyjejś krzywdy niż powodzenia.

A więc... tak, czarna magia jest prostsza, przynajmniej w dzisiejszym świecie, ale wszystko ma konsekwencję, choć nie tak olbrzymie jak to wszyscy promuję Oczko
08-29-2016, 12:36
Magnus
Zbanowani

Liczba postów: 35
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 4 postach
Czarnemu magowi łatwiej kasować sumienie, niż białemu je podtrzymywać, zawsze łatwiej było niszczyć niż budować. Jak wiemy niszczy się czesto jednym pociągnieciem, a budowanie....., wymaga cierpliwości.
08-30-2016, 11:31
amen666
Użytkownik

Liczba postów: 14
Podziękowania: 1
Ta osoba „zajmująca” się czarną sztuką już to zrobiła; mianowicie wywarła na Tobie pierwszy tak zwany urok. Uświadomiła Cię o Twoim zniszczeniu jej własną wolą, jeśli można to tak nazwać. Urok lub klątwa z punktu czarnej magii ma na celu uświadomienia jednostce o wpłynięciu na nią w niekontrolowany przez nią samą sposób. Jeśli uwierzysz w jej moc i siłę bądź pewna, że zniszczy Cię wpierw psychicznie a następnie doprowadzi do uszkodzeń organizmu. Silna wola i świadomość siły swego własnego ducha powinny utrwalić się w przekonaniu, że masz coś, co potrafi odwrócić klątwę. Mistrz zawsze mawiał, że czar jest o tyle mocniejszy, jeśli ktoś naprawdę uwierzy w jego działanie. Nie myśl o tym i nie zwracaj uwagi na przeszkody codziennego życia, nie łącz wątków, które mają niby być wynikiem zniszczenia Cię przez kogoś. Czarne owce wykorzystują sztukę w ostateczności do zaspokojenia swego Bóstwa zwanego JA. Albo ta osoba nie jest na tyle dojrzała by móc przeprowadzić pewien rytuał na tyle skutecznie, aby zadziałał, albo już użyła niższej formy czarnej magii, jaką jest psychologia i wpłynęła na Ciebie. Dla pewności odpraw niższy rytuał odpędzenia z wielkim przekonaniem, iż zadziałał i nic nie jest w stanie zrobić Ci krzywdy. Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem Tobie jak i ludziom, którzy będą mieli podobny problem. Gorąco pozdrawiam i życzę szczęścia i ochrony Pana. amen666
08-30-2016, 11:40
Void
Wtajemniczony

Hola hola hola...
Wykonałeś kiedyś klątwę mającą np. kogoś zabić, uszkodzić czy spowodować chorobę, a efekty wystąpiły bez informowania o tym jednostki?

Magia to nie czysta psychologia. Fakt, to co przedstawiłeś ma wiele sensu, psychika jest potężną bronią... Ale astral czy inne płaszczyzny subtelne są tak samo realne, im więcej praktykujesz tym więcej masz w sobie takiej świadomości.

Możesz najpewniej kogoś oślepić jeżeli się postarasz, spowodować przewlekłe choroby, osłabić i spowodować śpiączkę, jak i działać konstruktywnie - ale to nie jest zasługa psychologii, a energii, czy czymkolwiek to jest...
08-30-2016, 12:34
amen666
Użytkownik

Liczba postów: 14
Podziękowania: 1
Owszem i zgadzam się z Tobą w 100% tego co napisałeś. Lecz lepiej jest założyć iż czar nie jest na tyle silny by na nas wpłynąć ponieważ tak jak napisałem, człowiek wolą myśli może spowodować sam sobie chorobę jeśli tylko odpowiednio będzie się do niej przekonywał. Oczywiście mogło dojść do tego iż urok zadziała lecz aby być pewnym musimy się przekonać o jego działaniu zamiast snuć domysły ponieważ przez niekontrowane myśli spowodujemy zmiany w naszym organizmie i będziemy pewni, że to wina czaru. Moim zdaniem nie powinno się za bardzo nad tym zastanawiać. Jeśli będzie się coś działo trzeba użyć pewnych środków aby odwrócić lub zniszczyć zaklęcie lecz powinniśmy być pewni, że jest ono prawdziwe a nie stworzone przez naszą głowę.
08-30-2016, 12:46

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB