Hej
Autor Wiadomość
Melisa Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Hej
Cześć Wszystkim Uśmiech Chciałam się przywitać:*

Melisa
20-08-2016, 13:08
Znajdź Posty Reply
Tokagemaru Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 76
Reputacja: 5
Podziękowano 7 razy w 5 postach
RE: Hej
cześć i czołem, mam nadzieje że znajdziesz tu czego szukasz, cokolwiek by to nie było :D
20-08-2016, 19:38
Znajdź Posty Reply
Luna_90 Niedostępny
Szukająca swojej drogi

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
Podziękowania: 60
Podziękowano 88 razy w 42 postach
Siemka. Uśmiech

Mors meta malorum.

20-08-2016, 19:56
Znajdź Posty Reply
Elvie Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 60
Reputacja: 6
Podziękowania: 51
Podziękowano 26 razy w 21 postach
Hej :3
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
~Cassandra Clare
20-08-2016, 20:31
Znajdź Posty Reply
Nilvan Offline
Praktykujący

Liczba postów: 144
Reputacja: 15
Podziękowania: 121
Podziękowano 108 razy w 54 postach
Witamy na forum. Uśmiech
20-08-2016, 20:57
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Witaj na forum Uśmiech
Praktykujesz cos? Czy dopiero zaczynasz? Jaki system Cię interesuję?
20-08-2016, 23:09
Znajdź Posty Reply
Melisa Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Cześć czołem kluski z rosołem. A jutro będzie pomidorowa, smaczna i zdrowa :D
Postanowiłam, że tak troszkę napiszę coś o sobie, bo to tak nieładnie jak mówi moja mamaUśmiech
Swoją świadomą przygodę z magią rozpoczęłam parę lat temu. Nieświadoma trwa od zawsze...
Zaczęło się banalnie. Chłopak mnie zostawił, wpadłam w depresję, chciałam żeby wrócił. Zaczęłam szukać, przeglądać, czytać i na szczęście na tym się tylko skończyło. Byłam wtedy zbyt słaba i leniwa żeby rzucić jakiś urok. O losie, dziękuję, że tak wyszło. Chłopak poszedł w niepamięć, magia została. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki niej wyszłam z depresji. Ale o czym chciałabym napisać... Teraz z perspektywy czasu wiem,że magia była ze mną zawsze. Nie wiedziałam, że istnieje, że można rzucać zaklęcia, uroki itp. Jednak robiłam to wszystko, ale nieświadomie.I o dziwo wszystko mi ładnie wychodziło.Tak prześledziłam dokładnie swoje życie. Często wizualizowałam ( wtedy myślałam, że to tylko marzenia), skutki były piorunujące. Nie miałam żadnych magicznych narzędzi, świeczek, kadzidełek, a mimo wszystko dostawałam to czego chciałam.Nie musiałam uczyć się na egzaminy, wystarczy, że wierzyłam.Wystarczy, że odczuwałam to tak, jakby już się to wypełniło. Chciałam mieć konkretnego chłopaka, za jakiś czas go miałam. Pamiętam, że kiedyś, nie wiem o zgrozo dlaczego, wizualizowałam, że mojej koleżance zepsuł się komputer.Później musiałam dwa tygodnie się męczyć żeby naprawić jej ten komputer..Do czego zmierzam. Teraz, kiedy wiem, że magia istnieje, znam wszystkie konsekwencję,mam świeczki, kadzidełka,noże, trzy czarne koty.... nic mi nie wychodzi. Przy wykonywaniu najprostszego rytuału jestem tak zestresowana i rozbiegana myślami, że zastanawiam się czy tego wszystkiego nie spalić, wyrzucić. Oczywiście kotom nic nie grozi, koty zostają:D Nie wiem co mam robić.
Uważam, że te wszystkie przedmioty magiczne nie są potrzebne dla skuteczności. Liczy się tylko wiara? Tylko, że teraz mi jej zabrakło. Dlaczego kiedyś wszystko było takie proste.
Pozdrawiam wszystkich:*
21-08-2016, 11:19
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Hmm, powiem tak.
Postaw sobie zasadę: Efekty będą takie, na ile się postaram i skoncentruję.
Zacznij jakikolwiek trening magiczny oraz codziennie się oczyszczaj, jest wiele rytuałów odpędzających i oczyszczających, nic tylko wybierać :p

Owocnej praktyki i witam na forum Oczko
21-08-2016, 14:05
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Witaj!
Czasem trzeba kopnąć userków w dupę jak mnie nie ma... ale... z pewnością materiałów Ci nie zabraknie. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-08-2016, 12:23
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB