Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urok miłosny
Autor Wiadomość
karooola Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Urok miłosny
Witam Uśmiech jestem tu nowa, możliwe że taki wątek już był, więc od razu za to przepraszam. Chce rzucić urok miłosny na swojego byłego chłopaka. Byłam z tym u wróżki w moim mieście. Powiedziała, że w ten piątek (ponieważ księżyc przychodzi) sprawdzi nasze energie. Chciała wiedzieć kiedy się urodziliśmy, gdzie, kiedy i gdzie się poznaliśmy oraz chciała znać moją godzinę urodzenia. Wzięła nasze wspólne zdjęcie, a za tydzień w piątek wykona dla mnie urok i przez 10 piątków będę musiała palić czerwoną świecę. Możecie mi coś więcej powiedzieć o urokach miłosnych, jak on będzie się zachowywał, ile potrzeba czasu by wrócił i czy jeżeli nie jesteśmy sobie pisani jest szansa bycia razem? Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016, 00:30 {2} przez Neaxx.)
30-08-2016, 23:02
Znajdź Posty Reply
amen666 Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Urok miłosny
Hmm swego czasu miałem gdzieś porobione notatki na ten temat, chętnie pomogę jakbyś mogła proszę napisz na gg: 60340305
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016, 00:31 {2} przez Neaxx.)
30-08-2016, 23:07
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Jeśli nie jesteście sobie pisani, i jest to sprawdzone tarotem, runami, numerologią i Bóg wie czym jeszcze to odpuść sobie bo nigdy nie stworzycie dobrego związku, a tym bardziej nie stworzycie udanego małżeństwa.

Oczywiście możesz próbować rzucać zaklęcia i rytuały, ale to będzie wymagało nie małych umiejętności oraz czasu. Ostatecznie i nie stworzysz prawdziwego uczucia, jedyne co zrobisz to wyprane z uczuć warzywo. W najgorszym przypadku Cie znienawidzi, popadnie w depresje która może sprawić, że popełni samobójstwo bo ciągle będzie mu czegoś brakowało.

Od siebie dodam, że warto wykonać coś innego, np. Rytuał przyciągania ideału, jakiegoś talizmanu czy coś w ten deseń.
01-09-2016, 16:00
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
A ja przedstawię inną kwestię.
Możesz zrobić cokolwiek, tak, potrzeba umiejętności i najpewniej rezultat będzie dobry jeżeli o to zadbasz, ale zastanów się czy jest większy sens.

Nikt nie poda ci tu prawdziwej przyszłości tego dotyczącej, bo to zależy od ciebie. A co do uroku, jeżeli go rzucisz, to efekt będzie adekwatny do twoich zdolności i chęci. Efekt może być różny, psychika ludzka działa w różnych sytuacjach inaczej, i tak czasem chcąc czyjejś miłości spowodujesz smutek, lub przeciwnie - idealny efekt.
Ale... zajmij się czymś co nie będzie trudne, skoro możesz z nim normalnie porozmawiać, i rozkochać go w prosty sposób, to to zrób.
01-09-2016, 16:08
Znajdź Posty Reply
LupusAlbum Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 158
Reputacja: 20
Podziękowania: 66
Podziękowano 101 razy w 55 postach
Rozkochać go, a potem się męczyć bo znowu odejdzie? Czy to nie bezsensowne?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2016, 21:21 {2} przez Neaxx.)
01-09-2016, 16:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Cyjanek987 , karola1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB